Нетърпелива съм вече през НОЕМВРИ да гушкам малкото човече!

  • 9 215
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 031
Шамс важното е,че бебчо е наред, а за пола нали все ще излезе и ще го видите какво е Wink Grinning
Вита забавлявай се на концерта и не го отписвай детето като си му е мерак Peace

# 61
  • Мнения: 7
На когото му се прияде сладолед - новия на Киткат е супер,в хладилниците на Делта се намира! Peace

# 62
  • Мнения: 611
На когото му се прияде сладолед - новия на Киткат е супер,в хладилниците на Делта се намира! Peace
На мен  Crazy Точно мислех да отида да си купя един , че не съм и обядвала , а ми е малко гладно  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 586
Розиии - убих тъ!!! Таман се връщам от пазар и се чудех дали да ида да си взема ледено удоволствие ама далеч ми се видя и се отказах... Довечера със сигурност ще омета поне един!!!

# 64
  • Мнения: 7
 newsm03 smile3534 няма да съжалявате! smile3521 бийте ме обичам ви! newsm51

# 65
  • Мнения: 611
Чета ви и си ближа сладоледа , и пиша с една ръка Mr. Green
Жалко че нямаме Делта наблизо , иначе щях да го опитам Laughing , но нищо , и утре е ден Mr. Green

# 66
  • Мнения: 7
Чета ви и си ближа сладоледа , и пиша с една ръка Mr. Green
Жалко че нямаме Делта наблизо , иначе щях да го опитам Laughing , но нищо , и утре е ден Mr. Green

ииииииииииих че кеф! Ще ме караш да прескоча за още един Blush ама имам работа,по добре да не ви чета Party

# 67
  • Мнения: 1 031
Аз пред мен имам цяла кутия със сладолед smile3534 smile3533

# 68
  • София
  • Мнения: 586
 Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

# 69
  • Попово
  • Мнения: 687
Аз пред мен имам цяла кутия със сладолед smile3534 smile3533
и пред мен  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 611
Сиси , спокойно бре Heart Eyes Айде черпя те един виртуално........... ама нямам картинка , представи си го Joy Joy Joy

# 71
# 72
  • Мнения: 7

ей алчни мами,цели кутии newsm62 виждам аз това ще е хита това лято,поне за мен smile3508

# 73
  • Мнения: 611
Благодарско на Розичка и Пепена , че намериха на Сисето сладолед вместо мен Crazy Heart Eyes

Сисеееее хапна ли пиле  Hug
Тонеска , ти пък цяла кутия , какво правиш бе жена Mr. Green Да не го излапаш сега целия Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 690
Ей, мерси за сладоледчето. И аз се чудех дали да не взема един, обаче ще изчакам като се прибера и взема малкия от градина, че и той да замаже  Mr. Green

Шамс, влизаш в 5ти лунарен месец , защото си завършила 16та седмица. Лунарните месеци са точно 10 или 40 седмици. (всеки месец лунарен е точно 4 седмици).

Лида, за ракийката мисля, че няма страшно - пийвам от нея рядко и то по 20-30 грама - ей така за наздраве понякога. Иначе по принцип предпочитам биричка или вино.

Аз днес се бях наредила ама ми казаха ,че бебчо е по-малък от колкото си мислехме с доки ...има ли логика да не смятат по различен начин или??? newsm78


На ехографа може да излезе по-малък, отколкото е в действителност, защото при него с напредването на бременността се увеличава и %та грешка.

Общи условия

Активация на акаунт