чистене (секрет при новородено момиченце)

  • 5 002
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
на моята малка кукла от няколко дни и тече нещо като кръв от доло лекарката ми каза че било нормално че се чистела- това се дължало на хормоните от бремеността На някой случвало ли му се е такова нещо

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 14:07 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 1 522
На нас не ни се случи, но по принцип съм чувала, че е нормално и на много майки с дечица около мен им се е случвало. Представлява точно това, което ти е казала педиатърката - детето се чисти. Не се притеснявай! Нормално е!

# 2
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не ми се е случвало, ако те притеснява отиди и при друг лекар Hug

# 3
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И аз съм чувала ,че е нормално Peace

# 4
  • Мнения: 165
На нас ни тече слуз,нещо като бяло течение,но беше само един път.Горе долу бяхме на 2 седмици...

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Аз не мога да кажа от опит, но на някои от момиченцата на мои близки се случи това което описваш.Чувала съм че е нормално  Peace

# 6
  • Мнения: 5 401
Аз съм била с такова кървене като бебе, но не помня какво ми беше казвала майка ми - дали още при самото раждане или скоро след това. Доктор казал на наш`те, че съм щяла да бъда секси мацка - хех..  Wink

# 7
  • Мнения: 1 674
Ние не сме имали такова нещо,но съм чувала,че е нормално.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Това е т.нар. "полова криза", което си е нормално. Ако продължи повече или е по-силно, потърси лекаря си пак  Peace

# 9
  • Мнения: 780
Да ти е жива и здрава госпожицата!Да, случва се.При дъщеря ми беше нещо като бяло течение, за един-два дни, съвсем слабо.Почиствах с памук, напоен с  бебешко олио.

# 10
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
при второто ми дете се получи горе долу на вашата възраст, която сте в момента, бързо премина и наистина се случва при момичетата ... би трябвало скоро да отшуми само но ако продължи повече пак говори с лекарката  Peace

# 11
  • Мнения: 1 961
Да, какво ли не правят хормоните след раждане  #Crazy - бебешко акне, подуват гърдичките, течение при момиченцата.....
И аз знам че е нормално /въпреки че съм с момченце/, но и акнето не ни подмина, и гърдичките му се подуха, изобщо...  Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 1 230
Да, нормално е да се изчисти. При дъщеря ми имаше слуз, педито каза да не се притеснявам, дори, че можело и малко кръв да има, но при нея нямаше и за няколко дни се изчисти.
Да ти е жива и здрава рожбата.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ми се е случвало, ако те притеснява отиди и при друг лекар Hug
и при дъщеря ми  не е било така Hug

# 14
  • Мнения: 11 003
При дъщеря ми имаше съвсем малко безцветна слуз и нещо като бебешко акне. Ако те притеснява, консултирай се и с друг лекар, за твое успокоение.

Общи условия

Активация на акаунт