БЕБО И ПЛАЖ

  • 2 282
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
СПОРЕД ВАС НА КОЛКО МЕСЕЦА МАЛКИЯ ЧОВЕК МОЖЕ ДА ХОДИ НА ПЛАЖ ИЛИ НАД ГОДИНКАТА, КАКТО ПОВЕЧЕТО КАЗВАТ?

# 1
  • Мнения: 257
Виждала съм майки с бебенца на 5-6 мес. на плаж, дори и ги къпят в морската вода, аз съм малко песимистично настроена, но все пак ако имате опит разказвайте!

# 2
  • Мнения: 5 393
Иво беше на 11 месеца, когато за първи път отидохме на море. Стояхме на плажа по цял ден, спеше под чадъра. Къпахме го в морето. И по- малък бих го завела, но просто е роден края на Август и се изтърколи почти година докато стане време за почивка.  Не виждам причина да не ходи на плаж бебето, може и само сутрин, докато е по-слабо слънцето.

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 314
Аз все съм по-предпазлива, но наистина съм виждала малки бебчета под годинка.

Значи зависи от твоето усещане, важното е детето на е на сянка, да не се обезводни, да има хигиена и да спазвате режима.

Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 236
Ние сме ходили на 3 месеца. Само че следобед след 4 часа и седяхме по 1-2 часа. Няма проблем, стига бебето да е на сянка, то си спи или си гледка. Само в морето не  я топнахме, много беше мъничка

# 5
  • София
  • Мнения: 5 079
За първи път го заведохме на море, на 1г и 3 месеца.

# 6
Голямата ми дъщеря беше на 2месеца Симонка беше на 8-9месеца а Бобчо  ще бъде някаде на 4месеца

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Щом живееш на морето, за къде бързаш? Не е като да не си сигурна дали ще успееш догодина да отидеш...

# 8
  • Мнения: 491
Миналата година малката беше на 2-3 месеца и отидохме на почивка само с таткото,но тази година обмислям да я заведа няколко пъти на море Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 39 740
Морето ви е близо, сутрешен или следобеден плаж, когато слънцето не е толкова силно, няма да ви навреди.
Когато Дияна беше на 5-6м едни приятели рекоха "хайде с нас на море", но Дияна ми се видя малка и не бях сигурна. После съжалявах. Дребната видя морето за малко на следващата година. После се наредиха едни периоди без почивки. За 1ви път на морска почивка я заведохме на 4г.
Иначе се плацика по басейните в Сф.

Преди години с приятелката ми от Варна водихме нейния син (бебе) на следобедни плажове, спокойно от към хорски наплив, слънцето не е силно и т.н.

# 10
  • Мнения: 2 270
Миналото лято бяхме на море с приятели чието бебче навърши там 2 месеца!

# 11
  • Мнения: 307
Сина ми го заведохме на годинка, а каката за първи път ходи на 2 г.

# 12
  • София
  • Мнения: 324
Аз мисля края на Август да отидеме на море, а Криско тогава ще е на 7м. Дано му понесе.

# 13
  • Мнения: 2 090
Аз все съм по-предпазлива, но наистина съм виждала малки бебчета под годинка.

Значи зависи от твоето усещане, важното е детето на е на сянка, да не се обезводни, да има хигиена и да спазвате режима.

Успех   bouquet
Съгласна съм,сина ми беше на 1 годинка и 3 месеца като видя морето за първи път Heart Eyes(на 3 месеца като беше не се решихме да отидем).
На тази първа почивка с детето бяхме заедно с кумците ни,тяхното детенце беше на 9 месеца тогава.Не са стояли малките само на сянка(с шапки и обилно намазани с крем не е проблем слънцето,стига да не се прекалява),и плажа беше от 10 до 11.30 и после след 16h Sunglasses Wink

# 14
  • Мнения: 244
Дъщеря ми беше на 6 месеца, когато я заведохме на море. Стоеше си под чадъра в една голяма гумена лодка.

Общи условия

Активация на акаунт