Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Искам да попитам мамите, ползвали така наречените кошници за кола от коя марка сте доволни. Гледах вече какви ли не, но всички ми изглеждат страшно твърди - имам предвид, че тапицерията която покрива пластмасовата част на кошницата е съвсем тънка. Не е ли неудобно за бебето?
Налага ни се доста често да пътуваме и ми се иска, освен безопасно и да е удобно на бебчето.
Моля, препоръчайте ми какво да гледам и да търся   bouquet
Цитирай

Продават се допълнителни подложки като тази :
цък
Има кошници, които са съвместими с детски колички, което е предимство.
Има и такива, мисля че бяха на Плей, които имат легнало положение.

Цитирай

софия

нащо беше макси кози кабрио и си беше супере според мен.Изобщо не ми се е струвало твърдо Naughty
Цитирай

София

На Kiddy изобщо не са твърди! Мои приятелки за със супер отзиви за тях. Разгледай ги http://www.kiddy.de и http://www.maranello.dir.bg/_wm/catalog/?df=535060&GDirId=57 … f41a2462ce5844554

До колкото знам Кабрио на Макси Кози също е много добра кошница.

Цитирай

София

Много ви благодаря момичета   bouquet
Знаех си, че ще ми дадете и нови идеи  Hug
Цитирай

София

Аз също бях с Макси кози Кабрио и съм много доволна - супер си беше  Peace
Цитирай

София

ние бяхме с на пег перего...супер са си....като гледам новите модели си имат допълнителна "възглавничка" вероятно допълнително омекотява.
Цитирай
Макси Кози кабрио има и подложка за новородено  Smile беше много удобна на малката
Цитирай

София

И с двете деца ползвах на Бертони - много съм доволна, а имай предвид, че ние всяка седмица пътуваме на някъде и то големи разстояния минаваме Peace
Цитирай

Нашата е Бертони. Към нея има прикрепена допълнително нещо като възглавница, която е по-мека и обикаля главичката на бебето с едни още по-меки неща (ама и аз как го обясних). На упътването пише, че възглавницата трябва да се ползва докато бебето стане на 7 месеца.
Цитирай

Sofia

И ние ползвахме Макси Кози Кабрио, с 2положения е .. едното по- легнало за бебета до 5кг, а възглавниката е, за да държи главичката... доволни сме.
Ако пак трябваше да ползвам, бих взела това - http://www.---/index.php?page=shop.product_details&flypage=s … mart&Itemid=1

Приятелка го има и е страхотно!
Цитирай

Нашето е Maxi-Cosi Cabrio, много съм доволна. Peace Ако сега трябваше да избирам, отново бих си взела него.
Цитирай

Sofia

А какво мислите за кошница макси кози с адаптери за количка? изглежда ли вредно и неудобно. Една прехвалена докторица Масларска каза че до 4 месец били абсолютно забранени. Дайте мнения, моля ви.
С голямото ми дете ползвахме, сега и бебка слагам и гледам как се сгушва сладко и спи, вярно че е извит гърба й, не е легнало положение, но си има възглавничка отдолу, не вярвам да се мъчи  Thinking
Цитирай

София

А какво мислите за кошница макси кози с адаптери за количка? изглежда ли вредно и неудобно. Една прехвалена докторица Масларска каза че до 4 месец били абсолютно забранени. Дайте мнения, моля ви.
С голямото ми дете ползвахме, сега и бебка слагам и гледам как се сгушва сладко и спи, вярно че е извит гърба й, не е легнало положение, но си има възглавничка отдолу, не вярвам да се мъчи  Thinking

Аз не бих ползвала, не и за постоянно, по изключение - да, но за всеки ден....моето лично мнение и съм го писала тук мн пъти е, че кошницата за кола си е за КОЛАТА, не за количка за разходки, не за легло, не за шезлонг или люлка, не е и стол за хранене.........
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Взехме на 4иполино,май не сьм доволна и досега имам 4уството,4е не му е удобно в нея.Ама незнам дали и с другите ще ми се струва така Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора