Бихте ли пуснали 4 годишно дете на лагер?

  • 15 673
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Не ги мисли госпожите - оправят се екстра. И в градината на моите деца се организират непрекъснато лагери, но на летен лагер не съм ги пускала досега. Малко ми е страшно да запрашат на 500 км. от вкъщи без нас. Другите, които са ходили, са много доволни. Само първа група не ги взимат. От втора до четвърта група ходят всяка година. Моите деца са ходили само на Сандански за по пет дни.
Но цената ми се вижда подозрително ниска.
Както по горе казах не съм много сигорна за цената довечера ще погледна отново.
Но аз никък нямам доверие на нашите госпожи и все пак те са първа група мисля,че са малки още за такива лагери.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 388
В нашата градина организира лагери, но държат детето да е с придружител-мама, баба, дядо. Тази година не успях да се освободя от работа и съответно не я пуснах, въпреки че бях обещала. Ние никога не сме се делили досега и не мисля, че няма да плаче.

# 17
  • Мнения: 1 447
В нашата градина организира лагери, но държат детето да е с придружител-мама, баба, дядо. Тази година не успях да се освободя от работа и съответно не я пуснах, въпреки че бях обещала. Ние никога не сме се делили досега и не мисля, че няма да плаче.

Когато е с придружител съм съгласна даже това е много хубаво,но самички newsm78

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Категорично НЕ. Според мен са твърде малки за подобни лагери и екскурзии.Та аз за толкова време с баба си и дядо си няма да е пусна да не говорим с госпожите от градината.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 079
Ако имаш доверие на госпожите ви - пусни я.  Peace
Там децата се чувстват много добре.  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 6 254
В градината на малкия (т.е. баткото) всяко лято правят зелено училище и, ако родителите са съгласни, взимат и ясленската група. Но може би трябва да поясня, че става въпрос за частна градина и децата са ок. 10 в група.
Миналата година не го пуснах, тази също няма, не си представям как ще си лягаме цяла седмица без него. А и се страхувам, че може да му е тъжно за нас. Иначе не се съмнявам, че г-жите добре ще се грижат за тях и съм сигурна, че си прекарват страхотно.

# 22
  • Мнения: 800
Племенникът ми бе на 3г и 6 м когато отиде за първи път на море с градината. После всяко лято. Даже съжалявам, че сега дъщеря ми е в същата градина, но госпожите не искат да ги водят, иначе ако Катя иска - ще я пусна. Идеално се оправяха госпожите, само дето им казват: "изкъпете се" - кой колко успял сещайте се ... но спомените са страхотни - сега е на 9 годинки и все за тия морета разказва

# 23
  • Мнения: 1 731
Аз за каката се притеснявах като ходи на зелено училище ,пък камо ли за дребния. #Crazyв никакъв случай.нито за 195 ,нито за 95лв.Абсурд просто. Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Синът ми е на 5 години, къпе се сам, но не се храни в градината изобщо. Ако го пусна, ще е само за да прояде, защото там няма да му минават капризите за подбор на храната и рано или късно ще почне да се храни заради глада.

Но дори този довод не би ме накарал да го пусна за 10 дена сам, без мен. Вярвам на госпожите, абсолютно им се доверявам, просто няма да съм спокойна, познавам се - тези 10 дена ще са мой личен кошмар Crazy

Не, не бих го пуснала.

# 25
  • Мнения: 162
Не.Не бих пуснала детето си на лагер на такава възраст.Пуснах сина си на 6 г.на екскурзия за един ден организирана от предучилищната група и цял ден бях на тръни.Слава богу нямаше инциденти и децата бяха доволни.

# 26
  • Мнения: 1 479
Много добре ми звучи,но... NaughtyСтрах ме е да предприема такова действие.

# 27
  • Мнения: 352
Категорично НЕ! За синът ми може и да се окаже забавно, но на мен ще ми побелеят косите....

# 28
  • София
  • Мнения: 2 296
Категорично не!Те,госпожите, рядко ги извеждат на площадката в градината,
камо ли на лагер да я пусна.Предпочитам да отидем някъде на чист въздух семейно
или с приятели,отколкото да си сложа такъв таралеж в гащите.

# 29
  • Мнения: 1 547
Не бих. Не изглежда разумно.

Общи условия

Активация на акаунт