Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Уважаема публика ,давам ви три възможни жокера:
1.Гугутка гука в усое??? Wink
2.Гарга малка.
3.Тропически папагал.
ИИИ...верният отговор ееее...я,кой там каза БЕБЕ????БРавоооооооо..печелите масирано олигавяне по десния маншет от "виновника"за гатанката. Love
А за да е пълна "животинската картинка"-след закуска виновникът си яхва кенгуруто и потегля на пътешествие из джунглата,наречена София. bowuu
Цитирай

мамин златен smile3504
Цитирай

София

Уважаема публика ,давам ви три възможни жокера:
1.Гугутка гука в усое??? Wink
2.Гарга малка.
3.Тропически папагал.
ИИИ...верният отговор ееее...я,кой там каза БЕБЕ????БРавоооооооо..печелите масирано олигавяне по десния маншет от "виновника"за гатанката. Love
А за да е пълна "животинската картинка"-след закуска виновникът си яхва кенгуруто и потегля на пътешествие из джунглата,наречена София. bowuu
Оххх,знам какво е:)При нас е едно крещенееееее.....Опознават си гласа и  са мноооого сладки 35
Цитирай

Музика за ухото ми Laughing
Цитирай

И ние ги извиваме едни трелииии! LaughingДо прегракване. 35
Цитирай

София

И ако всичко това го прави на 2 см от ухото ти е радост голяма. Crazy Crazy Crazy
Цитирай

у нас

Много са сладички в този период  Laughing направо ти иде да ги схрускаш  Very Happy
Цитирай

На небето

И ако всичко това го прави на 2 см от ухото ти е радост голяма. Crazy Crazy Crazy

Незнам дали е радост, но май ще трябва скоро да си купя слухов апарат, че много зле се отразява на ушите ми.  newsm47
Цитирай

Пловдив

hahaha hahaha hahaha
сладури, сладури.
Цитирай
I na6ata e Garga malka mnogo i se radvame s tatkoto kato zagra4i.
Цитирай

София

Незнам дали е радост, но май ще трябва скоро да си купя слухов апарат, че много зле се отразява на ушите ми.  newsm47
Абе, не се търпи, а още е 2-месечно бебе. Какво ли ще е като се ъпгрейдне до 4-месечно като вашето? Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Цяло славейче. Пу, пу, пу! Love
Да ти е жив и здрав!
Цитирай

София

Митака се разпява след ядене, както знаете, гладна мечка хоро не и грае, та и на него след манджата му идва вдъхновениет за песни. Почва с нещо нежно, нежно и завършва с грачешки хор Laughing
Цитирай

USA

Много сладко говорят бебоците на техния си език Smile
Цитирай

out of space

Джулио вика вече Тата- тата...а е само на 7 месеца. Естествено, без да осъзнава какви ги каканиже  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора