Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

с трима мъже в къщи

Вчера бяхме на консултация и представете си за 1 месец само 200г е наддал и 1см е пораснал newsm45. Наистина намали яденето, но чак пък толкова... smile3511. Сменихме млякото от днес, започнахме Milumil 2. Какво друго да правя???
Цитирай

София

Е, ама нали не очакваш всеки месец да качва по кило  Shocked Така за две години ще стане, като първокласник.....Мисля, че на тази възраст 200гр. не са повод за притеснение.
Цитирай

София

Не се притеснявай, напълно нормално е. Моят Йоан за 2 месеца беше наддал общо 300 грама и 2 см. През следващия обаче си навакса и трупна 800 грама отгоре.
Цитирай

Това хи4 не е малко за вашата възраст. Не се притеснявай, може да има и моменти и то сега през лятото, когато изобщо няма да наддават.
Цитирай

София

И при нас беше като при Ита - един месец нямаше нито грамче отгоре, на следващия - 400 г, а сега си наваксахме - цели 950 г.
Сигурна съм, че и при вас ще е така Very Happy!
А между другото, нашите постижения мисля, че са от храната от кухнята. С пюретата нямах особен успех, но с манджите е друга работа. Затова горещо ти препоръчвам да се запишете на кухня newsm10!
Цитирай

Няма за какво да се притесняваш!И моята последния месец качи 200г,а предния-160!Нормално е когато започнат да се движат повече,да качват по-малко.А моята със всичко бърза и ходи хваната за ръце от 7.месец #Crazy Затова и не качва по много Sad
Цитирай

Филипополис

Хайде сега! Аз какво да кажа - вчера и ние бяхме на консултация и е качила само 50 гр. и е пораснала 1/2 см...добре, че току що беше яла, защото щеше да излезе, че е отслабнала ooooh! А си яде както обикновено, дори сега и по-калорични неща. Rolling Eyes
Започвам да й давам витамини. Дано да помогнат.
« Последна редакция: чт, 02 юни 2005, 14:08 от eri »
Цитирай

с трима мъже в къщи

Ние тежим 7.400кг (роди се 1.850кг). Затова се притеснявам!!! Време ли е вече за трета група в детската кухня?
Цитирай
Абсолютно съм съгласна с другите мамчета, че 200гр. не са малко за тази възраст. На предната консултация, малкия не беше качил и 1гр. дори. Аз не съм се притеснявала, той е много по-активен. На последната консултация беше +450гр.
Цитирай

На небето

Ние тежим 7.400кг (роди се 1.850кг). Затова се притеснявам!!! Време ли е вече за трета група в детската кухня?
Може да расте по дребничко, то пък по добре ли е едвам да го одържаш в ръцете си. Зависи как е на височина спрямо кг.?
Цитирай

София

През лятото няма как да качва кой знае колко. Добре си е детенцето. Следващите месеци ще дръпне, сигурна съм. А каква е тази трета група в ДК, за която питаш, тук във Варна са две - до година и след година до 2 или три беше, забравих.
Цитирай

с трима мъже в къщи

Тук са 3 гр:1-ва до 4 месеца;2-ра до 9 месеца (пюрета и кисели); 3-та след 9 месеца(обща храна).
Цитирай

София

По принцип мисля, че спокойно можеш да минеш на обща храна, стига да не е с подправки. В ДК се съобразяват с това.

Бебчо може просто да си върви дребничък.
Цитирай

Филипополис

krasi, не се притеснявай! Много добре си наддава детенцето! Моята девойка на 10 месеца тежи 7 700 кг (а се роди 2 700). Вие сте направо супер! По- важното е детето да е жизнено и здраво, а не колко точно наддава на месец. Wink
Цитирай

София

Тук са 3 гр:1-ва до 4 месеца;2-ра до 9 месеца (пюрета и кисели); 3-та след 9 месеца(обща храна).
Много ми е интерсно менюто на първа група, ами то ние само мляко ядем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора