Конкурс за снимка на кърмеща майка - награждаването!

  • 1 786
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
На 4-ти юни на Гребната база от 10:30 ще се проведе празник (по случай 1-ви юни  Grinning). Водещ - бате Енчо. На празника ще бъдат наградени участничките в конкурса за снимка на кърмеща майка. Наградки ще има за всички участвали  Grinning
Заповядайте!
Разбира се, на празника са добре дошли всички, не само участвалите в конкурса!

Последна редакция: пн, 06 юни 2005, 11:41 от Бу

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Ама това в Пловдив ли?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Да Simple Smile
Не бой се, ако не успеете, ще измислим начин да получите маградката!
Макар че много ще се радвам да дойдете! Я обмисли вариант Simple Smile

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Има вариант да дойдем, още повече, че Алекс много ще се зарадва на бате Енчо...той откога си мечтае за него Grinning
А някаква програма ли ще има, с деца ли?
Я разкажи повече, моля!

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Детския празник се организира всяка година от FM+. Игри, песни и танци, деца, наградки, замъци за скачане, балони и изобщо - всички екстри. Това ми разказаха - обадих се по телефона да попитам Simple Smile
Джейд, много ще ти се зарадват! Всички много ти харесват снимката! (Аз пратих в Центъра за бременни и тази на баткото, кърмещ Зайо, да ги развеселя Wink)

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Добре, там сме!
Само дано Алекс да се пооправи до събота, че с тези неговите болести... #Cussing out

Когато си свободна ми пиши на Кю-то как се стига до тази база с кола, че ако мъжо не дойде с мен ще има да се лутам Confused

# 6
  • Мнения: 1 586
Jade, какъв ти е проблемът? Я виж в конкурса на пловдивското радио си обявена за пловдивска мама Laughing

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Шшшшт! Не я издавай! Wink

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Нямам нищо напротив да бъда пловдивска майка, но нещо не съм догледала като се омъжвах, че пак тук си останах Wink

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Hedra, една срещичка в Пловдив? Party

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Шшшшшт,мълча си,да не се прецака пак нещо Laughing Че колкото пъти обявя и се засиля,толкова пъти нещо изниква Sad
Ама говорих вече с татето и той ми е на линия като шофьор - стискайте палци Mr. Green

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Ooo, суууупееер!!! Много ще се радвам, пу-пу, да не урочасам нещата!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Ама говорих вече с татето и той ми е на линия като шофьор - стискайте палци Mr. Green
Стискам яко Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Ейййййй, пак се събирате, гарги такива smile3515А нас пак няма кой да ни докара newsm45 smile3511 smile3514

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Ейййййй, пак се събирате, гарги такива smile3515А нас пак няма кой да ни докара newsm45 smile3511 smile3514
Че си много далече да кривнем и да те вземем Thinking
Аз също за малко да артисам, че Али е с пневмония Cry и няма как да го взема. Но семейния съвет реши таткото да остане да го гледа, а аз най-вероятно ще пътувам със Сладка хапка. Тя също се нави да идва, добра компания се заформяме Wink

# 15
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хай-де наш-те newsm44

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Продължавай да наливаш масло, продължавай smile3515Аз накрая ако не дойда с влака па на!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ми хайде взимай го тоз влак де - къде ти е разписанието Laughing

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Хайде, Белинда, пали влака...ние ще те чакаме на пловдивската гара Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Е, срещнахме се, запознахме се и всичко беше хубаво, но за кратко Sad...пък и в тази лудница покрай празника на децата много не можахме да си обръщаме внимание, но нали ще има и друг път Wink

Софиянки и другоградки, хич не се ослушвайте ами давайте да се събираме по-често в Пловдив, че е по средата на картата Mr. Green

Ето и малко снимков материал, който е доста скромен, но пък очаквам и другите фотографи да се включат след мен. Grinning

# 20
  • Мнения: 4 244
Ей хубавици - много сте сладки всичките. Laughing
Аз лично познавам Jade и Сладка хапка, Бу я гледах на интервюто по телевизията, така че виждах Мариели за пръв път. Голяма бойна група!!! Hug
Обаче аз пропуснах да разбера коя снимка спечели newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Тази на Бу беше на първо място и в двата конкурса, моята беше на второ, булката на трето, а Хедра на четвърто. Другите не ги запомних Embarassed

# 22
  • Мнения: 6 243
Eто още малко снимки, току - що ги сложих:

http://community.webshots.com/album/362569711yIfRUq

# 23
  • Мнения: 7 106
Ейййййй, пак се събирате, гарги такива smile3515А нас пак няма кой да ни докара newsm45 smile3511 smile3514
Че си много далече да кривнем и да те вземем Thinking
Аз също за малко да артисам, че Али е с пневмония Cry и няма как да го взема. Но семейния съвет реши таткото да остане да го гледа, а аз най-вероятно ще пътувам със Сладка хапка. Тя също се нави да идва, добра компания се заформяме Wink

Да бяхте минали и мен да вземете, а? Аз седя тук сега, гледам страхотните снимки и си гриза ноктите от яд, че :
1. Не съм разбрала за конкурса( някъде съм блеяла и не съм видяла темата), та моята скромна, но прекрасна личност Laughing Laughing не можа да участва Laughing.
2. Мъжът ми е мнооого зает и нямаше кой да ме закара до Пловдив, за да се запозная най-накрая със всички вас.

Сега извън шегата искам да поздравя всички участнички и спечелили, да ви кажа че всички сте много сладки и се радвам че ви познавам, макар и задочно Heart Eyes.

# 24
  • Мнения: 6 243
Да направя някои уточнения, че Деби (Стройната фиданка) ме подсети: обикновено не съм толкова крива, но в събота не ми беше ден. В петък ми направихе реимунизация дифтеткок (планова за моя набор) и ви казвам - гадна работа е тая ваксина. Те бебетата не реват без причина. И на мен ми се ревече, но нямаше как. Та кривата ми физиономия е от там. Боли та ти разказва играта.

Синьото нещо на бузата на Ирина не е изцапано, а ударено. Ходенето си има цена.

Хубаво нещо са срещите, радвам се, че се видях пак с Бу, Мариели и Поля и че се запознах (макар и набързо) с Хедра и семейството й. Да ви издам, че Мая е станала една голяяяяяяяяяма мома - хубавица - гиздавица. а Алекс на Jade получи специален подарък за подкрепата му за естественото хранене Grinning

# 25
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много беше хубаво на празника и най-хубавото,естествено,беше,че се видяхме най-сетне наживо с поне част от мамите от форума Grinning За голямо мое съжаление обаче моите мъже ме подлудиха с цупене (от страна на баткото) и подръчкване да си ходим веднага след награждаването (от страна на таткото),така че почти не успях да разменя някоя дума с момичетата Sad Така че следващия път не знам как ще го направя,но да си знаете,че давам заявка да ходим заедно с някоя мама - мъже с мен няма да мъкна,че да може да се забавляваме като хората Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 385
Браво за документираната среща. Току-що разгледах снимките. Е, ние нямаше как да се докараме по ред причини. Но винаги се радвам да разгледам снимките.

Поздравления и за победителките в конкурса за кърмежа мама. Снимките бяха изключителни.


# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
[Да бяхте минали и мен да вземете, а? Аз седя тук сега, гледам страхотните снимки и си гриза ноктите от яд, че :
1. Не съм разбрала за конкурса( някъде съм блеяла и не съм видяла темата), та моята скромна, но прекрасна личност Laughing Laughing не можа да участва Laughing.
2. Мъжът ми е мнооого зает и нямаше кой да ме закара до Пловдив, за да се запозная най-накрая със всички вас.
Хайде, другия път ще направим един заход към Видин, че ми е жал за маникюра ти Mr. Green

Без майтап Пловдив е подходящо място за организиране на срещички от този вид, така че - до скоро Grinning

# 28
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Следващият път искам и аз, без майтап!  Wink

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Само се организирайте, тук сме на линия Wink

# 30
  • Мнения: 3 550
И аз искам едно приключение до Пловдив, ама хлапето е доста малко. Дали ще издържи? Идва чудно лято, мсе ще се организираме с някоя софийска майка.

# 31
  • Мнения: 4 242
Честито на наградените! Всички снимки бяха страхотни!
Чудесни сте момичета, браво на вас за срещата! Много ми се хоцка и на мен, ама май ще трябва микробус за целта.

# 32
  • Мнения: 8 458
СТрахотни са всички.Нямах много време да разгледам снимките,защото не съм си у дома, авлизам за малко в един компютърен клуб,но многови се радвах.Нека да има повече инициативи като тази.Специални поздрави на наградените от"бандата" с "главатар" Бу!

# 33
  • Мнения: 488
Еееей, момичета, и ние се мярнахме там за малко, но такава блъсканица и суматоха беше, а пък и аз с още две приятелки с деца... та, срам и резил, ама не можахме да се запознаем!
Като ви гледам почти изцяло момичешката група (добре, че е Поля да отсрами мъжкото съсловие  Laughing), моят убавец много щеше се чуди коя мома да си избере!
Без майтап, хайде вземете елате пак! Този път на спокойствие в едно заведениийце само за нас, ще ви посрещнем както подобава!  bouquet

# 34
  • Мнения: 830
Супер снимки , всички сте много готини !
 Трябва да има и следващ  път , че да се присъединят и тези , дето не можаха  Cry .

# 35
  • Мнения: 6 243
Трябва да има и следващ  път , че да се присъединят и тези , дето не можаха  Cry .

Май на всички им се иска и следващ път. И аз искам пак да се видим.

Може пък да измислим нещо през седмицата на кърменето - нали беше от 1 до 7 август - хем ще имаме повод съвсем тематичен. Хайде момичета, мислете по въпроса!!!

# 36
  • Мнения: 1 391
Чудесни снимки!!! честито на всички участнички!!!
Страхотни мами със страхотни кърмачета!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт