Перяща прахосмукачка !?!?!?!?

  • 9 899
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 498
Здравейте, споделете дали имате перящи прахосмукачки, какно можете да почиствате с тях освен килими и дали сте доволни?

# 1
  • ЕН
  • Мнения: 543
хайде който има мнение за тия перящи прахосмучки да каже. малкия има алергия към домашния прах/акарите и ми препоръчват всички да си купя такава (заради неговото здраве). много била полезна, удобна и т.н. newsm78
ще следя с интерес

# 2
  • Мнения: 1 777
Аз имам такава перяща прахосмукачка и освен мокети ,килими,дивани(ако не са кожени)разни тапицерии ,мъжа ми пере седалките на колите. Simple Smile.
Моята е Hoover имам я вече 8 години.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 355
Моята е с воден филтър и макар че не пере, съм супер доволна, а и е по-евтина. Просто си обира праха и това е. Имайки пред вид, че скоро се нанесохме в нова кооперация и от строежите наоколо е супер прашно дори вкъщи, прахосмукачката се справя успешно.

Майка ми обаче има перяща прахосмукачка - Rainbow. Пере килимите и диваните без проблем, а ако някой има специално алергия към домашен прах - това е решението. Прахосмукачката "пере" дори въздуха - има такава програма за пречистване. Братовчедите ми имат такава алергия и се скъсват да кихат от одеала, завивки, килими и т.н. и майка им така реши проблема. Само дето хич не е евтина - ако помня добре излиза около 2000 лева, ако не и евро.

# 4
  • Мнения: 1 875
Записвам се, че и аз ще купувам.

За протокола - имах Рейнбоу, на изплащане. То не бяха зарибявки, да съм ги препоръчала на не знам си колко човека, за да ми дадат тупалка, за да ми дадат не знам си какво, звъняха ми непрекъснато, да ме питат намерила ли съм хора, пред които да правят демо, абе изнервиха ме!
Да не говорим, че нямах време всеки ден да я сглобявам и разглобявам, а у нас всеки ден трябва да се чисти.
Иначе е супер, няма да си кривя душата! В един момент спрях да плащам вноските, опаковах я прилежно и им я върнах.

Сега си търся обикновена перяща прахосмукачка, по възможност не много тежка и по-лесна за сглобяване, килими нямам, само дивани.

# 5
  • Мнения: 3 770
Имам перяща прахосмукачка , но не я ползвам.Всъщност нямам и какво толкова да пера с нея , защото диваните ми са кожени , а и килими имам само в спалните.Те са малки - лятото ги махам изобщо и ми е по-лесно да занеса килимите на пране есента.А за да решиш проблема с алергията си купи прахосмукачка с воден филтър - има и на цени около 200 лв.  Peace

# 6
  • Мнения: 3 294

Майка ми обаче има перяща прахосмукачка - Rainbow. Пере килимите и диваните без проблем, а ако някой има специално алергия към домашен прах - това е решението. Прахосмукачката "пере" дори въздуха - има такава програма за пречистване. Братовчедите ми имат такава алергия и се скъсват да кихат от одеала, завивки, килими и т.н. и майка им така реши проблема. Само дето хич не е евтина - ако помня добре излиза около 2000 лева, ако не и евро.
Това е перяща прахосмукачка според мен , по евтините варианти са просто прахосмукачки , нищо повече за съжаление , но на мен ми се върти нещо като 3000 лв. че беше цената , става и на изплащане  Peace

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
За тази ПРАХОСМУКАЧКА пише,че е перяща. Върши ли работа или е колкото да има повече функции?

# 8
  • Мнения: 3 251
Мои познати наскоро си купиха ТАЗИ
Ползвали са я и все още не са и свикнали, но са доволни.

# 9
  • Мнения: 140
Преди години холната ми гарнитура беше с дамаска и заради това си купих перяща прахосмукачка-за дивани става,но килимите по-бавно се действа и бързо ми омръзна.От две години сме с кожена гарнитура и вече почти не я използваме.Пък и е тежка,сглобяваш,разглобяваш- иначе моята е някакъв не особено скъп модел.

# 10
  • Мнения: 19 473
За тази ПРАХОСМУКАЧКА пише,че е перяща. Върши ли работа или е колкото да има повече функции?
Имам такава, пере добре, но имай предвид, че е много тежка, сглобява се и се разглобява бавно, почиства се трудно. Ползвам я веднъж в годината за диваните. Килимите ги давам на пране. Но пък наистина предпочитам да имам такъв уред, макар и рядко да го ползвам, отколкото да викам външни хора. По-удобно ми е. Виж има едни модели на Зелмер - перящи, комбинирани - май са и по-евтини. Аз имам на Зелмер с воден филтър и суха торбичка, но не е перяща - само чисти. Доволна съм.

# 11
  • Мнения: 1 193
Ползвам Rainbow, за килим и дамаски  Peace Нямам оплаквания. Важно е преди прането, да се мине няколко пъти с тупалката, иначе могат да избият петна  Wink
Орелия, да не съм те притеснявала аз  hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 6 921
Имаме   тази на Делонги. Вече 3г. си я ползваме .Другата й хубава функция е, че много добре мие прозорци и комарници без да се свалят. Само като дойде време за чистене се мръщя, но за кратко   Wink

# 13
  • Мнения: 1 875
Ползвам Rainbow, за килим и дамаски  Peace Нямам оплаквания. Важно е преди прането, да се мине няколко пъти с тупалката, иначе могат да избият петна  Wink
Орелия, да не съм те притеснявала аз  hahaha

Бе не си ти, ама тихо там, че да не дойда да ти взема рейнбоуа под наем Crazy

# 14
  • Мнения: 491
Имаме   тази на Делонги. Вече 3г. си я ползваме .Другата й хубава функция е, че много добре мие прозорци и комарници без да се свалят. Само като дойде време за чистене се мръщя, но за кратко   Wink

И аз имам такава, но честно казано изобщо не съм доволна! Дългото време на сглобяване, разглобяване и чистене на самата прахосмукачка е едно на ръка.
Скъса ми се дунапрененият чорап, който се слага на мотора, а резервни нямало! Angry Ти от къде си намираш?
Опитах се да пера килим, но освен че го понамокри подобаващо, друго нищо не можа да направи.
Иначе като чистене нямам забележки. Какви боклуци събира... чак ме хваща срам! Embarassed
Излиза, че дадох 650 лв. само за воден филтър !Яд ме е!

Общи условия

Активация на акаунт