Nokia 7373

  • 816
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Вчера си купих Нокия 7373 от get.bg и чувам слабо шумене когато набирам. Моят син казва, че това не е проблем, но мен ме притеснява. Thinking
Имал ли е някой такъв проблем? И с такъв телефон?

# 1
  • Мнения: 27 524
И трите модела на тази Нокия (7390, 7360 и 7373) са скапани доста.  Confused

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Аз пък не мисля,че са скапани.
Имах такъв телефон 1 година и е преживял какво ли не.Падания,хвърляния.Панела му се пукна,а самия телефон си работи без проблеми.Дори батерията си му даржеше все още прилично много време!
Сега го ползва сестра ми и не се е оплакала.

# 3
  • Мнения: 2 161
Не мисля,че е нормално.Точно този модел нищо не ми говори,обаче Нокия са предпочитаните ми апарати и досега с такъв проблем не съм се сблъсквала.

# 4
  • Мнения: 51
Аз прочетох доста хубави неща за него по различни форуми, а и много ми хареса дизайна...моят е кафяв.
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=17945
Шумът е съвсем слаб...не е пращене....чувам си добре когато говоря. С предишната ми Nokia не съм имала такъв проблем. Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 2 415
След неуспешния ми опит с един 5310 познати, които работят с телефони ми препоръчаха 7373 или 6300 - и двата модела били железни. Майка ми има 7373, който наистина няма никакви проблеми. Аз взех другия, ей така за да не давам пари за нещо, което вече имаме, макар и не точно в къщи))) иначе много ми харесва

Ако е нов и в гаранция - пробвай да го видят в сервиза

# 6
  • Мнения: 274
И с нокоя и със самсунг, за 100 или за 1000 лева, еднакво често ще ви се обаждат за да ви кажат, че ще закъснеят в работата... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 53
Аз имам такава Нокиа от една година и нямам никакви проблеми с нея. Най-добре отиди някъде да я погледнат.

# 8
  • Мнения: 3 575
Имах 7390, който е подобен и е от тази серия - да, шумеше, даваше софтуерни дефекти.
Смених го въпреки, че много ми харесваше като дизайн.
Дърво си е откъдето и да го погледнеш....

Сега съм с 6500 слайд и пак се опитва някакви дребни софт проблемчета да ми прави..... май Нокия не е това което беше....  Thinking

# 9
  • Мнения: 1 322
Аз имах 7370 и съм много доволна от него.

# 10
  • Мнения: 307
Аз съм с Nokia 7373 и нямам такъв проблем.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
Я погледни кутията и виж дали не е произведен в Китай. Тези, които са Made in China дават разни дефекти. Ако е произведен в Унгария или Германия, би трябвало да е ОК  Thinking

# 12
  • Мнения: 51
На кутията и на него пише Made in Germany.
Днес нямах време, но утре ще звъня до get.bg да питам....какво да правя.
Момичета, благодаря ви за съветите и мненията   bouquet
Приятна вечер!

Общи условия

Активация на акаунт