Съдомиялна Беко или Електролукс?

  • 57 490
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 970
kalinikol,със здраве да си я ползвате. Simple Smile

Мерси  bouquet

# 76
  • Варна
  • Мнения: 975
Catty M Моделът е Electrolux ESF 46010 (45см.9комплекта)

И аз на нея съм се спряла Simple Smile Ама на сайта дава гаранция 24 месеца.
Имали са такава промоция през февруари,поради голе мия интерес(поне в магазина така ни каэаха)са продължили промоцията и през март.Бяхме се спряли на друг модел на същата фирма но офертата на този модел с 5г.гаранция ни се видя по изгодна.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 544
Ще мисля още ден два и после  - каквото има в магазина

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 97
изчетох ви и сега се замислям Беко или Медеа? защото се бях спряла на Медеа.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 248
изчетох ви и сега се замислям Беко или Медеа? защото се бях спряла на Медеа.


Поставен така въпроса - аз бих избрала БЕКО.

# 80
  • Мнения: 4 343
Още един глас в полза на ВЕКО -от гордата и исключително благодарна собственичка  bowuu  bouquet

# 81
  • Мнения: 721
нямам никакви впечатления от Веко,аз имам Мидеа и съм много доволна

# 82
  • Мнения: 2 992
Наложи се да обзавеждам друга кухня и пак си взех БЕКО. Дори не гледах другите с какви промоции са. За тези пари не намирам друга 45 см. миялна с температура над 70 градуса / за загорели съдове- например за тавата от скарата, която седи на балкона. Пуснах я и ефекта беше по-добър от колкото очаквах

# 83
  • Мнения: 8
изчетох ви и сега се замислям Беко или Медеа? защото се бях спряла на Медеа.

бих избрала медеа отново - имам такава за 8 комплекта от 4-5 години и съм страшно доволна! няма никакъв проблем!

# 84
  • Мнения: 8
изчетох ви и сега се замислям Беко или Медеа? защото се бях спряла на Медеа.

бих избрала медеа отново - имам такава за 8 комплекта от 4-5 години и съм страшно доволна! няма никакъв проблем!
п.с Всъщност мия си фритюрника вътре и става идеално - просто няма проблем

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 97
изчетох ви и сега се замислям Беко или Медеа? защото се бях спряла на Медеа.

бих избрала медеа отново - имам такава за 8 комплекта от 4-5 години и съм страшно доволна! няма никакъв проблем!





Благодаря, ви момичета  bouquet. Вече месец имам Медеа и съм много доволна от избора Hug .  Смятам, че вече съдомиялните са  необходимост като пералнята.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И ние сме с Беко от повече от година. Доволна съм. Има доста програми, половин зареждане, защита от деца, мнооого е безшумна.  Party

И ние сме с Беко от три години и нещо и е супер и като качество на измиване, програми всякакви, супер безшумна, въобще това е най-добрата придобивка вкъщи и се употребява постоянно.

# 87
  • София
  • Мнения: 700
Като ви чета и аз се запалих по Беко. Само, че не разбрах има ли Беко за пълно вграждане 12 комплекта?
Бях си харесала тази Амика http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09035718, но като я поръчах от Техномаркет се оказа, че са останали само мострите. Очаквам утре да ми се обадят да кажат кога ще има зареждане. Ако се наложи да чакам повече от 3-4 седмици ще търся друг вариант и Беко ми звучи добре. Другите модели със същите функции като на Амика стъпват на 950лв и нагоре и ми се вижда много.

# 88
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Като ви чета и аз се запалих по Беко. Само, че не разбрах има ли Беко за пълно вграждане 12 комплекта?
Бях си харесала тази Амика http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09035718, но като я поръчах от Техномаркет се оказа, че са останали само мострите. Очаквам утре да ми се обадят да кажат кога ще има зареждане. Ако се наложи да чакам повече от 3-4 седмици ще търся друг вариант и Беко ми звучи добре. Другите модели със същите функции като на Амика стъпват на 950лв и нагоре и ми се вижда много.

Почти съм 100% убедена, че имат, ние като купувахме нашата имаше. Аз исках такава, но тъй като кухнята беше направена преди и имаше възможност само за 45 см за пълно вграждане. Но трябва да отидето до Технополис, в Техномаркет не се продава Беко.

# 89
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз съм за Беко.
Имам точно тази марка съдомиялна и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт