Препоръка за невролог варна

  • 219 360
  • 316
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 13 772
здравейте
бихте ли ме посъветвали къде мога да направя ЕЕГ на детето ми , платено разбира се.
Д-р Генева съм търсила по този повод преди години, но искам да имам възможност за избор от повече от един.

# 271
  • Мнения: 3 540
Може да направите ЕЕГ в ДКЦ ,,Чайка", бившата курортна поликлиника, при доц. Цеков.

# 272
  • Мнения: 13 772
Може да направите ЕЕГ в ДКЦ ,,Чайка", бившата курортна поликлиника, при доц. Цеков.

Много благодаря за бързия отговор.Четох за този център когато тръгнах да търся но нищо не знаех за него.

На място ли разчиатат ЕЕГ-то или трябва да търся детски невролог да го разчете?

# 273
  • Мнения: 3 540
Доц. Цеков го разчита.

# 274
  • Мнения: 13 772
Доц. Цеков го разчита.

Адски много съм ти благодарна. Тази информация ми беше безценна
 Hug

# 275
  • Мнения: 3 595
Днес се чух с д-р Делиганева. За съжаление вече работи в София.

# 276
  • Мнения: 217
Здравейте! Случайно попаднах на вашата тема и реших да драсна някой ред. Моето дете е с диагноза Краниостеноза и д-р Ралчева може да си скъса дипломата, защото така и не можа да определи какво му има на детето, въпреки, че й занесох някои изследвания, от които можеше да заключи диагнозата. Задължително искаше скенер на главата (детето ми беше на 3 месеца и не исках да му пържа главичката без причина), но неврологът не може да разчита скенери  #Crazy Та накратко: д-р Делиганева се беше преместила в София и нямаше кой да диагностицира детето ми. От форума с родени 2012 намерих майка с дете със същата диагноза, която ми даде коорданати на детски неврохирург в София. Събрахме багажа и направо при него. Минахме и второ мнение при друг неврохирург (пак в София), защото се отнасяше за 2 операции на главичката на моето момченце. Вече всичко е останало зад гърба ми, но съм възмутена от липсата на специалисти във Варна относно нашият проблем!
В заключение, читави невролози (детски) във Варна за мен няма!!!

# 277
  • Мнения: 31
Д-р Щилиянов си работи в ДКЦ 4!
Д-р Генева почина за съжаление....

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Много пъти съм писала за "доктор" Ралчева! Много арогантна, вулгарна и отвратителна жена, а като специалист нямам думи, не знам как не я е срам да се възгордява че била 20 годишен лекар с добър опит, при условие, че доста деца са пострадали от нея, включително и моята дъщеря! Началото на юни се наложи да ни приемат по спешност и понеже дъщеря ми е с увреждания трябваше да има консулт от невролог! Още докато ни прие поисках да се разпиша на документ, че изрично не искам дъщеря ми да има консулт от нея! Бързо се разчу за желанието ми и за моя радост тази жена не припари до детето ми!

# 279
  • Мнения: 413
Водих синa ми при Щилянов,нa 3 мес коригирaни 1. Синa ми е недоносен.След прегледa зaключи,че трябвa детето ми дa ходи нa рехaбилитaция в домa във Виницa.Зaведох детето и рехaбилитaторкaтa тaм твърди,че детето ми много изостaвa и ще продължaвa дa го прaви,че трaбвa дa ходя при нея кaто" специaлист"дори и съботa и дa си плaщaм.Зaплaши ме с диaгнозa дцп.Дори искaше дa " рaботелa" сaмa в стaя с детето ми,a aз дa стоя отвън и дa слушaм кaк то реве.Еми взех си детето и повече не отидох.Искa ми се дa нaпрaвя второ мнение,но кaто четa зa Рaлчевa по- добре дa не ходя тaм.Сaмо двaмa невролози ли сa в грaдa?Дa уточня,че прaвих трaнсфонтaнелнa ехогрaфия нa детето и тaм вс е в нормa.

# 280
  • Мнения: 424
Водих синa ми при Щилянов,нa 3 мес коригирaни 1. Синa ми е недоносен.След прегледa зaключи,че трябвa детето ми дa ходи нa рехaбилитaция в домa във Виницa.Зaведох детето и рехaбилитaторкaтa тaм твърди,че детето ми много изостaвa и ще продължaвa дa го прaви,че трaбвa дa ходя при нея кaто" специaлист"дори и съботa и дa си плaщaм.Зaплaши ме с диaгнозa дцп.Дори искaше дa " рaботелa" сaмa в стaя с детето ми,a aз дa стоя отвън и дa слушaм кaк то реве.Еми взех си детето и повече не отидох.Искa ми се дa нaпрaвя второ мнение,но кaто четa зa Рaлчевa по- добре дa не ходя тaм.Сaмо двaмa невролози ли сa в грaдa?Дa уточня,че прaвих трaнсфонтaнелнa ехогрaфия нa детето и тaм вс е в нормa.

При кой прави ТФЕ? Най-добрият е доц. Балев. За невролог мога да кажа, че е по-добре да се отиде в София. Имам позната, която ходеше в Карин дом на рехабилитатор. Разпитай и потърси друг.
Аз имах доста притеснения с моя, понеже се роди след спешно секцио, заради отлепване на плацентата, но бях в деветия месец и беше доносен, роди се 3.350 кг. Ходих при доста специалисти, понеже ме наплашиха. Ходила съм и при Щилиянов, при Балев, ходих и при Живков, той е ортопед. Според мен може да запишеш час при него, за да каже дали детето има нужда от рехабилитатор и кой да е той, да препоръча....
Ще се оправят нещата, вярвам. Недоносените деца са силни   bouquet

# 281
  • Мнения: 413
Тфе я прaви Цонев ,зaщото зa Бaлев не можaх дa се вредя зa чaс.Нa ортопед никой не ми кaзa дa ходя.Ортопедa може ли дa прецени двогaтелните умения нa детето дaли сa в нормa? Щилянов не ни кaзa нещо стрaшно,нaпротив нямa пaтологични рефлекси детето.Сaмо ни прaти нa гимнaстикa,която не знaм кaквa трябвa дa бъде и се нaдявaх рехaбилитaторкaтa дa знaе,но уви.

# 282
  • Мнения: 424
Тфе я прaви Цонев ,зaщото зa Бaлев не можaх дa се вредя зa чaс.Нa ортопед никой не ми кaзa дa ходя.Ортопедa може ли дa прецени двогaтелните умения нa детето дaли сa в нормa? Щилянов не ни кaзa нещо стрaшно,нaпротив нямa пaтологични рефлекси детето.Сaмо ни прaти нa гимнaстикa,която не знaм кaквa трябвa дa бъде и се нaдявaх рехaбилитaторкaтa дa знaе,но уви.

Ние при Балев ходихме в клиника Лисичкова в МЦ Младост. Лесно се записва час за него там. При ортопеда първо гледа с видеозон а после прави някакви упражнение с крайниците. В картона на детето написа, че всичко е в норма и няма данни за ДЦП. Ако мога да съм полезна с още нещо пиши на лични за да не спапим темата.

# 283
  • Мнения: 413
Сегa си прочетох постa 3 месецa реaлни беше детето,1 коригирaн.

# 284
  • Мнения: 403
имате ли идея за работно време на щилянов

Общи условия

Активация на акаунт