Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2008, 14:04 ч.

Може ли да получи изкривяване........???

• 703
  • 6
  •   1
Отговори
  • На крачка от морето
Д-р Слънчева имам толкова много въпроси,които няма на кой да задам Rolling Eyes ето поредния:

Синът ми е на месец и половина и единственото място,където заспива(без мое присъствие) е слинга!Не иска в неговото легло,а вечер спим двамата заедно на спалнята.....
В слинга е спал и по 4 часа и не иска да се буди,но ме притеснява,че е доста изкривен в него...крачетата му са свити Rolling EyesПодложила съм една пухкава възглавница
 ще приложа и снимки да добиете по ясна представа Peace

Благодаря ви предварително  bouquet ако трябва да не го слагам толкова често в него...

# 1
Бебетата обичат да спят на тесничко, освен това то чувства, че ссте с него и това го прави сигурно. Можете като тачало да го слагате в кошничката за кола. Така хем е доста на тясно без да има опасност от изкривявания от нестандартната поза за сън, а и постепенно ще свикне да спи само, което е много важно.
Не коментирам проблемите с  Вашите   рамете и гръбнак, особено когато стане по-голямо и по-тежко! Thinking

# 2
  • На крачка от морето
ами освен да се опитам да го науча в кошчето да спи,а след това евентуално в креватчето му!Там е работата,че докато го сложа в слинга на секундата е заспал (много странно) Rolling Eyes

# 3
Чувства се уютно и сигурно до мама! Laughing Laughing

# 4
  • На крачка от морето
Ооооо-това определено е така Grinning
а как ми се иска да се чувства така уютно и в татко,та да може майка му да свърши нещо Rolling Eyes

# 5
 newsm44 1stroller

# 6
  • На крачка от морето
Ние сме такава порода,че в количката ревем Mr. Greenс голям зор излизаме на разходки! ooooh!Сина ми е решил да ме побърква...добре,че съм руса да не ми личат белите коси Mr. Green
(аз малко на чат го обърнах,ама... Embarassed)

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт