Плода на любовта през НОЕМВРИ ще покажа на света!

  • 10 150
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 21
Здравейте мами!
Шамс браво за хубавите резултати. Ние сме на доктор в четвъртък и ще видим какви изследвания ще ми назначи. Досега правихме само ранна пренатална диагностика беше да се определи дали бебето може да има аномалии, но не знам дали е същото това БХС.
Щях да питам дали има някоя мама, която да не и стават старите дрехи. На мен буквално за седмица ми утесняха и съм в шаш. А и много килограми наддадох първите три месеца, та се чудя дали може да е от това, че бях свалила много от притеснение покрай операцията и дали е възможно организма ми да си навакса? Сега съм се подложила на диетичен режим, че ако продължавам така не знам къде ще стигна.

# 286
  • Мнения: 21
Благодаря на Розичка, сигурно ще отида до Варна, но не мога да се наканя още, пък и бях чела, че и пола се виждал със сигурност към 20-тата седмица, и може чак тогава да оставя, че да видя и това... Нашия тати има вече една принцеса и сега му се иска май от другата "боя", искам да го зарадвам... На мен не ми пречи да си имам още една "пеперудка", и без това вече знам как се гледат... Grinning

# 287
  • Мнения: 7
Вале и на мен ми е мъгла с тия апетитни украси newsm78
Рени точно 20 седмичка е супер подходяща за Балев всичко ще ти каже Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 344
Добро утро мацки Wink
Как сте?
Ако няма други желаещи, аз мога да се наема за темите докато се върне Тонеса?
На мен не ми стават старите дънки и панталони. Купих си нови - и те са ми малки вече Embarassed
Мисля да си купя бременни дънки вече newsm78

# 289
  • Мнения: 1
Добро утроооооо,
какви снимки даите ги насам да гледаме  Mr. Green

# 290
  • София
  • Мнения: 72
Хайде, драсвам и аз два реда, въпреки че нямам с какво да се похваля, нито да се оплача  Mr. Green. Коремчето наедрява все повече. Определено в сравнение с предишната бременност коремът ми е доооста по-голям, но с второ е така Laughing. Само не знам в 8-9 м. на какво ще приличам, защото предишния път имах огромен корем и не си представям колко по-голям може да бъде за моите 160 см.

Миналия път нямах корем, а вече усещах бебето (много рано го усетих, някъде в 15 г.с.), а сега е точно обратното - имам доста оформено коремче, а още не усещам бебчо, което ми е малко странно. Но и това ще стане скоро, надявам се Laughing

И специални поздравления на Пепена за розовия щъркел  bouquet Много ви се радвам. И аз искам трички, но моят мъж сигурно няма да се навие. То и на мен малко ми се изпари смелостта след отвратителните първи 3 месеца, но сега се чувствам супер и май идеята отново почва да ми се върти в главата  Blush. Ех, да можеше някой друг да бременее вместо мен първите месеци. После мога и 10 раждания да изкарам, изобщо не ме е страх. Но тези разположения в началото при мен бяха доста гадни и двата пъти.

Приятен и слънчев ден на всички  Hug

ПП. Леле 14 нови отговора, докато се намоткам и си публикувам моя. Връщам се да чета.

# 291
# 292
  • Мнения: 611
Хайде Софи мятай се  че само се стискаме и и не пишем  Mr. Green

Татко Барба снимките са в албумчето ни , което е  на 1-ва страница  Laughing Може и ти да клачиш някоя снимка да ви видим с мамата  Flutter

# 293
  • Мнения: 24
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕНЕЕЕ!
Вчера удъртях с една година - вече съм на 29 - хе хех!
Хайде успешна седмица от мене - имам мноооого работа за отхвърляне!
Гледам добре сте всички - целувам ви тумбаците - хайде до скоро Hug

# 294
  • Мнения: 344
Не стискайте - вредно е  Joy
Новата тема  ТУК

# 295
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро мацки Wink
Как сте?
Ако няма други желаещи, аз мога да се наема за темите докато се върне Тонеса?
На мен не ми стават старите дънки и панталони. Купих си нови - и те са ми малки вече Embarassed
Мисля да си купя бременни дънки вече newsm78

И аз направих така, но вече и новите дънки, които си купих не мога да ги закопчая, иначе влизам.....но Crossing Arms
Пускай нова темичка че с Хриси сме на нисък старт  hahaha

# 296
  • Мнения: 8 522
Привет и от мен!
Pepena, честита ти мома, да ти се роди жива и здрава! Дано и нас накачиш, че много момци станаха във форума. Simple Smile
Хриска и мен в началото като клюкареха колежките и ме питаха има ли нещо,ги оставях с пръст в уста да се чудят, щото им отговарях, че или съм спряла цигарите и съм напълняла или съм бременна, та бая се почудиха докато незапочна да ми личи.
Аз вече съм +1кг, и ми се струва че качвам на задник и корем и това ме кара да се чувствам зле, ама ще го преживия, само да се роди бебчето живо и здраво.Почивните дни прекарах много добре,събота се разходихме до Димитровград и Хасково и добре се разтоварих, а неделя прекарах в чистене.

Общи условия

Активация на акаунт