За лова

  • 1 491
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Ловджийки ли сте? А мъжете ви? И какво изпитват, когато застрелят животно, разказвали ли са ви? Моля, разкажете ми, темата силно ме вълнува, благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 622
Ако и да харесвам някого много, като разбера, че ловува, ентусиазмът и симпатиите ми към него секват честно казано  Stop

Ние сме любители на животните, не ги дебнем иззад храстите  да ги стреляме   Sick

Аз лично изобщо и не искам да разбирам какво изпитват ловците като застрелят невинно и нищо неподозиращо животно  Confused

# 2
  • Мнения: 293
Чакай да се включи .. ъъъ. Как й е никът сега.. бе, Жозефината, тя щ'и каже.
Хем и за вегетарианец-уб..ловец ще ти обясни.

Защо помня факти от живота на хора, които не познавам?!
Както и да е, какво ще се промени за теб, когато разбереш, как го каза - какво изпитват?

# 3
  • Мнения: 2 161
Не го влече моят мъж ловът.Имаме приятел,страстен ловджия,има си хижа и ходи редовно на лов,специален джип си купи за тази цел...ами моли го,убеждава го,обаче той не и не!А как хубаво стреля...Каквото му кажа,всичко ми улучва по стрелбищата.Но аз не съм склонна да ми носи като първият човек разни животни в къщи.Много мръсно и ми е противно.Дори да беше ровец,пак нямаше да си носи лова в къщи.

# 4
  • Мнения: X
Не! Аз съм ЖЗ Crossing Arms
Но иначе съм чумата на мухите. Тепам  ги с дузини посредством почетно връчената ми за целта палка. Чувството е едно нарастващо озлобление, преминаващо през злорадство, кулминиращо до висините на разтърсващия триумф сред безпомощните размазани трупове на врага.

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 22:03 от Анонимен

# 5
  • Мнения: 3 576
Веднъж в младите си шури години имах желание да ходя с една мъжка компания, която обикаляше нощем гората с джипове и ловуваше.
Не да стрелям, само заради тръпката....

Не ме взеха, а сега вече и да искам няма кой да ме пусне  Tired

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз не съм, но съм имала гадже ловджия години и приятели такива. Аз съм стреляла също- по свиня. Не умря от мен де. Да ловуваш е заложено в природата на хората. Много са ми мили еленчетата, но какви кюфтета стават от тях не е истина. Естествено говоря за регламентиран лов/което природо защитниците няма да ги устрои пак  Crazy/.
Чувството е задоволяване на дълбок инстинкт Сопрано, това поне твърдят ловджии и съм виждала Peace

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 22:28 от Катюша

# 7
  • Мнения: 4 555
което природо защитниците няма да ги устрои пак  Crazy/.
Много са ти изкривени представите за природозащитниците.
Какво защитават те? Природата. А ловът не е измислен от хората  Wink

# 8
  • Мнения: 606
  Новобогаташка извратена мода.
  Не желая да убивам нещо което не е проявило агресия към мен. Едно куче прояви и загина.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
разбирал, ако вземе ножа и заколи диво прасе , тогава евалла. но иначе си е избиване на комплекси ...
иначе и аз ги пуцам със фотото обаче ...

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 08:51 от Labrador

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не ловувам, Той също не.
Като цяло са ми противоречиви чувствата по въпроса. Обичам почти всички животни и не мога да си представя да ги убивам за кеф. Пищя от някои като типична женка и ако няма кой да ги гътне, заради мен, размазвам ги аз....но все пак става дума за насекоми...
От друга страна, приятелите ми-мъже, в по-голямата си част са точно ловци и не само ловци- били са горски дълго време. И...и  не мога да ги цитирам, за да защитя качествено техните убеждения и мисленето им по въпроса, но ги разбирам.
И са пичове.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ловува. Твърде много се ходи пеша, за да се стреля по нещо си. Стреля по капачки и е много добър. А аз го имам предвид.

# 12
  • Мнения: 13 512
Сопрано, пак ли ,бе? Липсва ли ти Еди? Wink

# 13
  • Мнения: 3 622
Мъжът ми е не ловец, но пък баща ми е от 30 години. Обича да ходи на лов и разказва много случки от ловуването си. Имаме доста трофеи, но всички са от преди 89. Казва как е било преди 89 и как е сега. Преди по му е доставяло удоволствие да ходи на лов, казва че сега има много бракониери избиват наред без да спазват забраните за размножоването на животните. Не се грижат за тях и стелят по всяко време. 

# 14
  • Мнения: 5 710
Ловджийки ли сте? А мъжете ви? И какво изпитват, когато застрелят животно, разказвали ли са ви? Моля, разкажете ми, темата силно ме вълнува, благодаря!

Не, не сме ловджийки.
Презираме ловците - струват ни се комплексирани и намираме отговор на извратеното им хоби в сексуална затормозеност, май. Съпружието ни не лови нищо, освен заблудени паяци в спалнята,  грижливо ги слага на хартиШка и ги пуска да се оправят с живота навън. Толкоз по лова, дано не съм те развълнувала твърде много да ме убеждаваш в друга теза, мнението си не променям  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт