Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора
Здравейте!
Решила съм за рожденният ден на моя да му взема тример за тяло,но се колебая между Регминтон и Филипс.
Цената и двата е една и съща-95лв.В магазина ми казаха,че този на филипс бил по добър,но аз все пак да питам какво ще ми препоръчате Wink
Цитирай

Бих се спряла на Филипс,но не очаквай чудеса от него.
Цитирай

Може ли някой да ме светне, какво е тример?
Цитирай

Може ли някой да ме светне, какво е тример?

Машинка за подстригване
Цитирай

На коса??? Че той сам може ли да се стриже?  Shocked
Цитирай

Не на коса,  а на косми в носа, ушите и тези, които "надстърчат" от веждите. Примерно.
Цитирай

Тези за които говоря са  само за тяло Wink
Цитирай

Ние преди няколко дена купихме от Метро за 80 и няколко лева (ох, не се сещам за точната цена сега) електрическа самобръсначка на Филипс, която в същото време и е тример за тялото. Безжична е и може да се ползва под душа.

Цитирай

Ние преди няколко дена купихме от Метро за 80 и няколко лева (ох, не се сещам за точната цена сега) електрическа самобръсначка на Филипс, която в същото време и е тример за тялото. Безжична е и може да се ползва под душа.

Доволна ли си?Добре ли обира?
Цитирай

постояхо чета ''трипер за тяло"-луда работа!!!
Цитирай

Доволна ли си?Добре ли обира?

Ами ние я взехме за подарък на свекър ми. Ще го питам. Иначе мъж ми я пробва и каза, че е добре.
Цитирай

1-10 от 10 отговора