Как се става форумска легенда?

  • 9 447
  • 159
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 161
Шанел, сега не си прохождаща във форума, чети де, обръщай внимание... пък като ме заняма може да се тълкува, че съм паднал в боя...
Обаче ти мъж ли си?О,не знаех.Чак сега видях щръкналата нагоре синя стреличка.

# 151
  • Мнения: 7 716
Форумска легенда се става, ако пишеш в Клюкарника, всеки ден, поне един месец. Peace
Поведението, стилът и съдържанието  нямат никакво  значение.  Joy
Ама пък не се броят мненията в Клюкарника, така че ако искаш и точки - ще трябва и по другите форуми да се вихриш. Mr. Green

# 152
  • Мнения: 2 070
Абе пука ми за Мама Кенга да ви кажа, аз не съм я чела. Важното е, че Лиска чета.

# 153
  • Мнения: 3 459
Важното е, че Лиска чета.
Тя няма начин да не остане незабелязана  Wink  Все повече и повече ме кефи  Wink
Да е жива и здрава   bouquet

# 154
  • Мнения: 2 577
Относително понятие - легенда...
Легенди тука няма - има велики изцепки, страшни простотии, кой е по по най, и всякакви други филми, в които всеки си има роля.
 Ето част от легендарно поведение:
1. Спретни един велик скандал
2. Бъди красива, умопомрачително богата, пий вино от 200яевро минимум
3. Семейният ти живот да е на шест, мъжът ти да те слуша
4. Да имаш велика кариера
5. Да си изключително оригинален в писанията си - иначе направо ще подразниш другите " легенди", щото те са свикнали да четат само интелигентни постове, внимавай с решението си да пуснеш нова тема, помисли и измисли добре заглавието.
6. Никога, за нищо на света недей да твърдиш , че си легенда - рискуваш много Mr. Green
7. Легендите си имат цялостно изграден имидж - замислен и  строго следван. Случайни неща няма.

Има още, може да допълваме  bouquet

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 11:58 от Луда Яна

# 155
  • София
  • Мнения: 1 074
Аз се питам кому е нужно да става форумска легенда
странно ми ...

Обяснявам си го ,че е този някой е неудовлетворен човек в реалния живот, смотаняк, неудачник, който се стреми поне във форума да бъде нещо...
няма значение с простотията си ли, с оригиналността или с близнаците си...


Лиска ми се струва удовлетворена  Mr. Green
Тя Е форумна легенда, заради интелигентност, остър ум, красив език, подреден интересно, справедливост и оригиналност в разумни граници. Тя е моят фаворит.
Другата е Как`Сийка.

# 156
  • Мнения: 3 268
Не знам дали хората,които харесвам са легенди,но ми харесват защото се изразяват грамотно и не използват жаргон.Много от тях познавам лично,а с други бих искала да се запозная.А,и Ивонска,ти за мен си легенда,готина при това!

# 157
  • Мнения: 2 152

Нека първо уточним какво означава Легенда - мит ,предание, което се е случило в миналото и се базира както на реални действия , така и на измишльотини. Т.е. предполага се,че ще се говори за форумци,които са дали каквото са могли на Бгмама и вече не пишат тук.

Смешни са ми  мераците на някого да бъде такава легенда - някак много на сериозно са се взели

Нямам нищо против и да ви харесва определен съфорумец, неговите начин и стил на поведение и писане.
Аз също си имам любимци....но чак пък така да величая

Лично на мен ми е под достойнството някак

# 158
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Самотен е светът на умопомрачения. Неразбран, несподелен. Такива не стават легендарни.
именно. ай сега кажете, че Жоро01 не е легенда...
липсва ми, между другото...

# 159
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Прекратявам веселбата Grinning
Спамо-чата е малко по-нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт