Първия карнавал в Бургас!!!

  • 588
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Разбрахте ли, че в Бургас ще бъде проведен първия по рода си карнавал? Ще започне на 6 юни и ще продължи три дни на 7 и 8 включително. Ще има шествие по улиците на Бургас.Клоуни и артисти ще има из целия град по заведения които ще забавляват минувачите.В първия ден ще има шествие с Цар и Царица ( имената на актьорите все още се пазят в тайна) те ще се срещнат с кмета пред общината, който ще им връчи символичния ключ на Бургас... и така празненствата ще започнат на Охлюва, пред Часовника, и площада пред общината.Организаторите се надяват това да се превърне в традиция за Бургас и всяка година така да се посреща лятото.

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 09:38 от amaranta

# 1
  • Мнения: 863
Хм, звучи интересно,защо да не стане традиция Peace

# 2
  • Мнения: 2 388
Току що прочетох в отчетни. Но незнам нищо повече. Предполагам, че ще е интересно. Peace

# 3
  • Мнения: 354
Сега чувам.Дано е организирано добре  Peace

# 4
  • Мнения: 85
И аз се надявам да е организирано добре..обещават доста изненади и известни артисти...между другото приблизително 46 хил. лева ще струва на общината този карнавал.

# 5
  • Мнения: 2 388
Да се чуди човек откъде намериха пари. А за Никулден нямаха.

# 6
  • Мнения: 85
Да се чуди човек откъде намериха пари. А за Никулден нямаха.

да...не че съм против да има карнавал напротив много е хубаво...но поне да отделят пари и да сложат осветление във възраждане...на нашата улица няма нито една улична лампа...в центъра на града,където жилищата уж са едни от най-скъпите...смятам да пусна жалба до кмета вече то на нищо не прилича...стига да ми остане време...

Общи условия

Активация на акаунт