Varianti za meka mebel v kuhniata

  • 669
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!  Simple Smile
Може ли някой да даде съвет или да покаже различни варианти за мека мебел в кухнята. За съжаление не може да е ъглова, тъй като не ни е прав ъгъла  Sad И сега ми се струва доста трудно да се намери нещо.....А!  ooooh! Забравих да кажа, че ми се иска да може да се разтяга, така че да се ползва за лего.....евнтуално някога, ако се наложи!  Wink
Ще чакам оферти, снимки.....и всякакви съвети!   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 999
А колко ви е голяма кухнята? И нищо не пречи да се сложи ъглова гарнитура, дори и да няма прав ъгъл. Може да приложиш и някоя мащабна скица, за да си представим по-добре помещението.

# 2
  • Мнения: 19
Разстоянието, което искам да използвам е около 1.40....струва ми се малко мъничко, но наистина се съмнявам, че може да стане ъглова..... Може да направя снимки, за да видите за какво става въпрос  Wink
Аз си го представям нещо не много голямо и прибрано  Laughing

# 3
  • Мнения: 19
V kraina smetka si vzehme divanche, koeto ne e aglovo, no si pasna mnogo dobre na miastoto, koeto beshe prednaznacheno za nego. Vzehme go ot "Labirint", no sam dosta nedovolna ot uslugite im. Ti si izbirash dali da e sutrin ili sledobiad, no ne ti kazvat niakakav orientirovachen chas i ti se vrazvash tsial den da gi chakash, zashtoto sled kato kazahme, che iskame da e sledobiad, to tova oznachava ot 1400 do 2000 i ti se obajdat polovin ili edin chas predi tova. Ne si biahme platili za kachvaneto, no si mislehme, che ako sluchaino niama koi da doide da ni pomogne, sreshtu zaplashtane shofiora ili choveka, koito pravi dostavkata, shte se saglasi. Pone dosega taka e stavalo. E tozi samo e stovaril divana i si tragnal. Za men tova ne e normalno. To daje go ostavil pochti na ulitsata, ne e pojelal pone vatre vav vhoda da pomogne na maja mi da go vkarat. Kazvam go, za da znaete, ako vse pak ste reshili da porachvate ot tam i imate dostavka, da go imate predvid.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Първо честито! Радвам се, че се е наместило диванчето на мястото предназначено за него.Не са длъжни да го вкарват във входа или до апартамента дори и със заплащане. Оставя се на адреса без да се поема ангажимент за по нататък. Не виждам какво недоволстваш специално за това. А що се отнася до часа, да неприятно е да висиш 6 часа в очакване, но като нямаш собствен превоз се съобразяваш няма как.

Общи условия

Активация на акаунт