Звездни компромати - 25 част

  • 40 498
  • 488
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Доста теми се изписаха и за това не знам дали това е пускано, ама е потресаващо ooooh!

# 16
# 17
  • Мнения: 2 448

  И моите са такива,понеже съм много слаба и ми изпъкват вените.
Моите изпъкват и без да съм много слаба.  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
И моите изпъкват, дори и когато не съм слаба. Въпрос на дебелина на кожата - моята е тънка и  прозрачна...

# 19
  • Мнения: 7 474
Доста теми се изписаха и за това не знам дали това е пускано, ама е потресаващо ooooh!


 #Crazy #Crazy #Crazy Това не го бях виждала, а дали са истински снимките  Thinking

# 20
# 21
  • Мнения: 4 435
Доста теми се изписаха и за това не знам дали това е пускано, ама е потресаващо ooooh!


 #Crazy #Crazy #Crazy Това не го бях виждала, а дали са истински снимките  Thinking

Пускано е даже в няколко теми.Лео е бляла нанякъде. Mr. Green Истински са снимките да,те бяха направо цяла сесия.

# 22
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Доста теми се изписаха и за това не знам дали това е пускано, ама е потресаващо ooooh!


 #Crazy #Crazy #Crazy Това не го бях виждала, а дали са истински снимките  Thinking

Пускано е даже в няколко теми.Лео е бляла нанякъде. Mr. Green Истински са снимките да,те бяха направо цяла сесия.
Съжалявам, че съм дублирала снимка, ама направо онемях.
Ето още една на "пакетджията" ooooh!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037

Имам чувството, че има поне един чифт чорапки там  Joy
Чорапи, чорапи, ама колко деца направиха Party
Те децата и без чифт чорапи там стават  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 448
Това пък е една от най хубавите снимки на Бритнито напоследък, че то не бяха оливки, то чудо.  Mr. Green

# 25
# 26
# 27
  • ГО
  • Мнения: 3 955

Познайте "звездата"

# 28
  • Мнения: 2 631

Пейо се е облякъл, ама Гала не е имала време!  Joy

pipina, вадиш снимките от моя източник  Mr. Green, само да не дублираме някоя снимка!  Wink

# 29
  • France
  • Мнения: 726
Снощи имах гости, и стана дума за Жаси, от "Сделка". Не повярвах на чутото и за тва вас да питам: бе ми казано, че Жаси се е снимала в календар, по евино облекло, с още накаква Анжела, че не била от Бургас, а от Хасково, и заради снимките заминала за морето.
Мисля, че е местен слух, нямащ нищо общо с действителността, ама аз да попитам...

Общи условия

Активация на акаунт