Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора

София

"Навици, просто навици, и нищо друго! Всеки ги има, всеки си ги носи и в делник, и в празник и не е нещо за осъждане, щом не пречи на работата." - Цитат от разказ на Чудомир  Laughing
Сетих се за него, докато обсъждахме с приятелка навиците касаещи къпането. Установихме, че има хора, които се къпят само сутрин, хора, които се къпят само вечер, някои го правят и сутрин и вечер, някои когато имат време, някои го правят не особено редовно, някои откровено рядко. Поспорихме кога е по-добре и по-удобно да се къпе човек. И понеже се оказа, че имаме различно мнение и навици по този въпрос, в този ред на мисли решихме да пуснем нещо като запитване на тема "Кога се къпете и защо тогава". Въпросът, разбира се, не е фундаментален, просто чисто любопитство. newsm78
Цитирай

Ямбол

Нямам навик за къпане Mr. Green
Това не означава, че не се сещам да се къпя, а се къпя, когато имам нужда и възможност. Т.е. на работа не мога да се изкъпя, къпя се вкъщи. Зимата поне веднъж на ден, понякога и повече, ако съчетая с децата. А лятото - при всеки удобен момент.
Сетих се, че има хора с навици да се къпят само в неделя....мдам Sick
Цитирай

ГО

Аз се къпя предимно вечер. Сутрин обаче пия кафе, пуша и отивам до 00, ама вече не съм чиста, та си правя и едно полукъпане за да ми е комфортно и чисто през деня.
Има и изключения например лятото се случва и 2-3 пъти, ама това не го водя къпане, а просто отнемане на жегата и потта.
Цитирай

Пловдив

Сутрин и вечер се къпя.Просто навик и нищо друго  Flutter
Цитирай

Копирам се направо от тази тема.

Цитат на: Никол
Вечерен.
Не мога да си легна в чистите чаршафи, като знам, че цял ден съм обикаляла по прашни улици   Stop
Цитирай

София

Задължително се къпя сутрин и вечер,а през почивните дни и особено през лятото и по-често(когато имам нужда)...Вечерното къпане ми маха и напрежението от деня.По-лесно заспивам....

П.П. Обаче като вляза в градския транспорт, май там се возят хора от ония дето се къпят веднъж месечно... Sick Sick Sick Sick Sick
Цитирай

Къпя се вечер. Първо, защото и на мен не ми е приятно да си легна мръсна и второ, защото сутрин винаги зверски ме мързи. Ама сега идва времето /визирам лятото/ newsm37, когато взимам душ и сутрин, и вечер.
Цитирай

София

Задължително се къпя сутрин и вечер,а през почивните дни и особено през лятото и по-често(когато имам нужда)...Вечерното къпане ми маха и напрежението от деня.По-лесно заспивам....

П.П. Обаче като вляза в градския транспорт, май там се возят хора от ония дето се къпят веднъж месечно... Sick Sick Sick Sick Sick
И аз се возя в градския транспорт на София и да, права си! Задължително се намира по някой, който в разстояние на две-три спирки успява да ти усмърди душата за цял ден напред!!! #Cussing out Като изключим клошарите, гледаш го (или гледаш я) - нормален човек, нормално облечен, а мирише........ Кой на пот, кой на манджа, кой просто на непрани сто години дрехи..... Но - темата не е за смраднята в градския транспорт, това беше само лирично отклонение! Laughing
Цитирай

И после си казват - "Честита баня" bowuu
Цитирай

София

И после си казват - "Честита баня" bowuu

smile3532 smile3532 smile3532
Цитирай

София

Ами смешно е, но си е чистата истина! Laughing Това с честитата баня само в БГ го има......... newsm78
Цитирай

Вятърната Мелница

А откъде ли е дошло това"Честита баня" ?  newsm78 Много е тъпо наистина...
Цитирай

София

От едно време,когато не са имали бани в къщи.Имало е градска(селска) баня и веднъж седмично цялото домочадие се понася на баня...То е било цял ритуал...Та като са излизали тогава са се поздравявали с "Честита баня"...
Цитирай

Незнам откъде, но мога да дам едно предполжение. Преди много, много години още при комунистическо време, моята баба ме водеше на градска баня - в сряда и неделя.
Като излизахме от там всеки казваше на другия - "Честита баня". Smile
Цитирай

От едно време,когато не са имали бани в къщи.Имало е градска(селска) баня и веднъж седмично цялото домочадие се понася на баня...То е било цял ритуал...
Ние винаги сме имали баня вкъщи. Но незнам защо са ме водили на градска баня.  newsm78Спомням си, че родителите ми не ходеха, къпеха си се вкъщи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора