E-bay тема 8

  • 33 876
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 1 454
Здравейте  Grinning
И аз отскоро съм зарибена от Ebay. Засега се ровя само в англииския защото нямам нерви да чакам дълго време поръчките  Laughing
Искам само да кажа че до вчера направих 4 плащания без този четирицифрен код. Тъй като в началото не знаех за него, а от банката ми хич не бяха в час. Тъй че мисля не е проблем да се плаща без него  Peace

# 991
  • Мнения: 13 512
Здравейте  Grinning
И аз отскоро съм зарибена от Ebay. Засега се ровя само в англииския защото нямам нерви да чакам дълго време поръчките  Laughing
Искам само да кажа че до вчера направих 4 плащания без този четирицифрен код. Тъй като в началото не знаех за него, а от банката ми хич не бяха в час. Тъй че мисля не е проблем да се плаща без него  Peace
до 100-150 долара може да се плаща. След този лимит иска потвърждение.

# 992
  • Мнения: 5 255
Тъй че мисля не е проблем да се плаща без него  Peace
До 100

# 993
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Arven, без кода можеш да плащаш до 100 евро. Като достигнеш тази сума и искаш да я преминеш не можеш да го направиш без този код.

# 994
  • Мнения: 5 790

Не се радвай. Не доставят до България.
А цвичките Пума ги продаваха в Ла Редут за 25-30 евро, но на една уважаема съфорумка й бяха изпратили две леви. Върна им ги разбира се, но не са нищо особено. Не се ядосвай, не са удобни. Тесни и дълги, пръстите ти стърчат напред - Чоча вече ти е казала, аз потвърждавам.

# 995
  • Мнения: 1 666
еми,чудесно,то аз с някоя еФФтинийка ще пробвам тогава,няма май да го дочакам така или иначе тоя код!Благодаря!

# 996
  • Мнения: 1 650
mum Кфо ми донесе от митница
 Joy

# 997
  • Мнения: 1 650
Arven
само една поръчка ми е пътувала над 30 дни и тя беше от UK

# 998
  • Мнения: 1 685
мама *Миа * пилците са  Peace
newsm53

 smile3515Уф-аз с моя чайниш момък не мога да се разбера-закова я доставката на 38$- Crossing Arms-не мога все още да платя-а този си е поставил и условие ако не се плати до 2 дни след сделката/незвисимо по какви причини/се прибавят 10$ Mr. Green

Buyer/Bidder must settle the payment within 2 days after auction-close. The item(s) may be marked as GIFT and/or USED ITEM and will be sent out (from Hong Kong) within the following 2 working days (except Sat, Sun and Public Holidays in Hong Kong) after the payment is settled and transferred to seller's account (takes approx. 6 working days) successfully. If the payment cannot be received within 2 days after auction-close, it would be subject to seller's discretion to accept it or not, or late charge (min. USD10) will be added (For example, if auction-close on FRI (HK time), the payment must be settled on SUN (HK time) or before).

 



И ако все пак успея да платя на тези 99$ ще плащам ли мито и ДДС Thinking

# 999
  • Мнения: 84

Ми то хубаво,но дано не се обели като моето сребро  Confused
[/quote]
Не може ли да се отвори диспут, за това че среброто не е истинско, а е писал че е истинско и да върне парите?

# 1 000
  • Мнения: 13 512
Arven
само една поръчка ми е пътувала над 30 дни и тя беше от UK
някой Aston Martin  или Бентлито?

# 1 001
  • Мнения: 1 650
ц, дрехи
уф не знам какво да правя

# 1 002

Общи условия

Активация на акаунт