За жените като колите и шофьорите им. Петъчна

  • 2 571
  • 62
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
Някой беше пускал тема за сравняване на колата и жената като обект на внимание и грижа.  Аз ще продължа в тази насока ... ако сте кола, какъв модел сте?
Как сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? А манивела ползвате ли?
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ?
Използвали ли са ви като учеба кола?
А как беше инжинера по първоначалното разработване ?
А за тест драйв ползвали ли са ви?

# 1
  • Мнения: 152
...аз искам да видя коя ше се самоопредели кат' рикша!  Crazy

# 2
  • Мнения: 2 448
Ами за запалването , зависи от шофьора, ако е добър може и да върти гуми при тръгването.
За учебна нямам против да ме ползва някой млад неопитник, но поне да може да пали все пак.
Инжинера по първоначалното разработване - за него направо ми се плаче като се сетя.
За паркирането в гаража, ще си премълча.  Laughing

Айде и другите коли да си признават да не се правят на срамежливи.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 992
Моля? Нищо не разбрах.
Кой въпрос на кое от секса отговаря, да ми разгадае някой, за да мога да се отчета Joy
Иначе какъв модел съм - не знам.
Синя и кръгла съм със сигурност  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 161
Не мога да бъда марката кола,която харесвам,по едрички са от мен.Но мога да кажа,че и аз като тях съм желязна и държа цена.Гаражна кола съм,понякога нямам нищо против да ми завъртят гумите гъзарски.Обичам да ме палят бавно,харесвам опитни шофьори,тези,които като те подкарат веднъж,започват да те усещат веднага.Тези,които предпочитат да те заведат в представителният сервиз,а не просто на някое майсторче,само и само да спестят някой лев.В замяна на това,аз съм вярна докрай и никога не закъсвам на пътя.

# 5
  • Мнения: 152
харесвам опитни шофьори,тези,които като те подкарат веднъж,започват да те усещат веднага.
...аз съм твоят човек значи  Mr. Green
Никога не карам на полусъединител... и така феродото на съединителя се запазва доста по дълго...

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сутрин се определям като средно малка и маневрена, скачам в дрехите и на трета тръгвам за работа. Тойота Корола.

Вечер приличам на Фиат Уно- едвам катеря "баири", лавирам грациозно между другите коли, а на 10-ия километър ми загрява двигателя.

Събота и неделя се оприличавам на БМВ 325, лежерно, удобно и непретенциозно цели 48 часа!  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 268
Не мога да бъда марката кола,която харесвам,по едрички са от мен.Но мога да кажа,че и аз като тях съм желязна и държа цена.Гаражна кола съм,понякога нямам нищо против да ми завъртят гумите гъзарски.Обичам да ме палят бавно,харесвам опитни шофьори,тези,които като те подкарат веднъж,започват да те усещат веднага.Тези,които предпочитат да те заведат в представителният сервиз,а не просто на някое майсторче,само и само да спестят някой лев.В замяна на това,аз съм вярна докрай и никога не закъсвам на пътя.
Някакси просто не мога да го кажа по-добре от Шанел.Освен,че я поздравявам за страхотната й самооценка,напълно се присъединявам към нея.

# 8
  • Мнения: 1 077
такси никой не е ли? Mr. Green
или  на лизинг поне?

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
лизинговането на емблемката отпред на капака винаги дава по-добри резултати при запалването ...

такси никой не е ли? Mr. Green
или  на лизинг поне?
може би питаш за рент'а кар а?

# 10
  • Мнения: 1 212
Някой беше пускал тема за сравняване на колата и жената като обект на внимание и грижа....


Я ?!  Shocked Да не би моя инструктор бай Миле от онова време да пише тук ?
Ще следя дали няма да се обади  Wink
А и също .... някой ви'ди ли се като служебна  Sunglasses Party

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
ако сте кола, какъв модел сте? bmw
Как сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? А манивела ползвате ли?-сутрин много трудно паля
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?- директно на 5-та Flutter
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ?-паркират ме винаги на предна,на задна не е удобно... Crazy
Използвали ли са ви като учеба кола?-не,аз съм ползвала 2,3 учебни
А как беше инжинера по първоначалното разработване ?-много беше зле завалията,голяма грешка Wink
А за тест драйв ползвали ли са ви?-не,аз ползвам Sunglasses


# 12
  • Мнения: 674
Здравейте,
Някой беше пускал тема за сравняване на колата и жената като обект на внимание и грижа.  Аз ще продължа в тази насока ... ако сте кола, какъв модел сте?
МЕРЦЕДЕС Е -КЛАСА С 2 ВРАТИКак сте с със сутришното запалване - Бързо ли се палите или трябва почти да се скапе акумулатора за да тръгнете? СУТРИН ТРЪГВАМ НА 4-ТА НО БЪРЗО МИНАВАМ НА 5-ТА И ОТТАМ ГАЗ ДОКАТО ИМА БЕНЗИН... Joy А манивела ползвате ли? Е ИМАМ СИ - НЯМА ДА ЛЪЖА...
На коя скорост тръгвате? 1-2-3-4 .... или се случва понякога директно на 5?
А как ви паркират накрая в гаража на предна или на задна ? И НА ПРЕДНА И ЗАДНА КАКТО ДОЙДЕ - МОЯ ШОФЬОР Е МНОГО-ДОБЪР И ДОБРЕ ШОФИРА Peace
Използвали ли са ви като учеба кола? НЕ АЗ ПОЛЗВАМ НОВИ АВТОМОБИЛЧЕТА-НАВРЕМЕТО ДЕ
А как беше инжинера по първоначалното разработване ?ЧАТ-ПАТ ЗЛЕ
А за тест драйв ползвали ли са ви? НЕЕЕ


# 13
  • Мнения: X
Ми аз май съм фолксваген-костенурка, шофьорът ми е човек от народа, не се перчи с мен, но ме обича, кара ме редовно и внимателно, за това и паля бързо и безотказно (почти).
Инжинера беше доста екстравагантен тип, артистичен такъв,малко груб,малко самонадеян,но изобретателен.
По тест драйв са ме ползвали, но бързо изгубват контрол.

# 14
  • Мнения: 8 999
Аз съм ретро кола. Карат ме с внимание, обгрижват ме с любов, показват ме с гордост.

Общи условия

Активация на акаунт