Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Въпроса ми е в какво количество трябва да бъде дневният прием на мляко и млечни продукти до годинката на детенце и след годинка до две?
Предстои ни захранване след месец - два, но аз много държа на млечните хранения и ми се иска да знам, за да не лишавам детенце от млечни продукти.
Благодаря предварително Hug Hug Hug
Цитирай

София, Младост 2

До годинката трябва всяко хранене да е млечно - може да даваш безмлечно пюре и детето после да си дояжда с кърма или да даваш млечно пюре или каша, ако смяташ изцяло да заместиш кърмения. За след годинката препоръчителния прием на мляко е около 500 мл дневно, като в това число се включва и млякото, което е в състава на различни храни.
Цитирай

France

До годинката трябва всяко хранене да е млечно - може да даваш безмлечно пюре и детето после да си дояжда с кърма или да даваш млечно пюре или каша, ако смяташ изцяло да заместиш кърмения. За след годинката препоръчителния прием на мляко е около 500 мл дневно, като в това число се включва и млякото, което е в състава на различни храни.

Всичко е много точно казано. Децата имат нужда от мляко. Има време и за твърдата храна. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.