Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Аз го гледах отгоре-отгоре в приятел.Видя ми се много тъп и детски.Много компютърни ефекти, много нещо, известни актьори също/един от Проекта Съншайн, много известен на последък/.Ако сте го гледали споделете.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Много ми хареса, но на кино, т.е. на голям екран. Ако го бях гледала в къщи, сигурно и аз щях да съм на твоето мнение.
Цитирай

Аз почнах да го гледам, но ме извикаха по спешност и още не съм намерила време да го догледам.
Като цяло дочувам, че имало исторически неточности. Мисля, че ще ми хареса Laughing, стига да имам време да го видя.
Цитирай

София

Аз го гледах на кино. Мислех, че повече няма да ми хареса  Laughing, защото очаквах обстойни кадри с лов на мамути и тигри - пък хич не обичам такива неща, ама само в началото имаше. Иначе сюжетът интересен, без особени изненади, наистина на места имаше глупости - мамутите в Египет, да кажем, но като цяло не е зле.  Smile
Цитирай

София

Много напомня на Апокалипто, само дето Апокалипто е с класи над 10 000 BC! Иначе не е лош, даже е доста симпатичен, неангажиращ, хубави сцени, хубави герои, но според мен е за кино, на малък екран надали ще ми хареса така, просто ще си загуби половината качества.
Цитирай

София

Гледах го на кино и ми хареса.Е, не е нещо впечатляващо и грандиозно, но не е лошо филмчето.
Цитирай

София

Много ми хареса, но на кино, т.е. на голям екран. Ако го бях гледала в къщи, сигурно и аз щях да съм на твоето мнение.

На същото мнение съм Peace
Цитирай

Варна

Идея си нямам какво историческо има в този филм. Абсолютна приказка. Щях да заспя. И накрая с този абсурден хепиенд.
Цитирай

Аз никъде не видях да пише че е исторически.
А и ти откъде знаеш как е било преди 12000 години
Цитирай

край морето

Гледахме го семейно, но не бяхме впечатлени особено
Цитирай

София

тъкмо щях да го търся в замундата, добре, че прочетох тук Thinking
Цитирай

Холандия/Хага

Гледах само един кадър от него, с някакъв Тарзан, дето скачаше по клоните на дърветата и това ми беше достатъчно да го спра и изтрия. Не си падам аз по такива филми.
Цитирай

Габрово

няма нищо общо с Тарзан.току що го изгледах и много ми хареса Peace
Цитирай

Spain

о това беше много хубав и зрелишен филм!
много професионално направен , с готини ефекти и малко прили4аше на Апокалипсис на МЕл Гибсън ...заради сюжета . но определено бих го гледала няколко пъти ! и в къщи също Smile  Mr. Green
Цитирай

Den Haag

Много ми хареса филма  Peace и аз бих го гледала още няколко пъти, сложила съм го при любимите ми филмчета  Wink.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.