Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

При гларусите

Ще бъдем там 3-4 дни началото на юни и събирам отзиви.
Ще бъда много благодарна на всички които споделят отзиви!!  bouquet  bouquet
Цитирай

под Неговото крило

Ново, чисто с големи стаии големи легла. В ресторанта много хубаво готвят, а и обслужването е на ниво. Има детски кът. Но гледай да не ви дадат стая с изглед към външния басейн. Не всички, но голяма част от тези на 1 и 2 етаж нямат гледка или по-точно са с изглед към покрива на вътрешния басейн. Настаняването е след 14:00 и ако отидеш по-рано и искаш да ти сменят стаята ти обясняват, че в момента нямат изчистени стай.
Като цяло е тихо и спокойно. Аз останах доволна и пак бих отишла.
Цитирай

София

Прекрасно е, стаите, храната, спа центъра и басейните. Единствено детския кът е пародия на детски кът - една стая с масичка и три стола, това е....
Цитирай

Където пожелая

Ходили сме 4 пъти,но само зимата.За мен е един от най уютните хотели,с хубави стаи и много добър спа център.Но за храната съм на друго мнение,налагаше се да хапваме вечер на таверна Омар Very Happy Закуската е добра
Цитирай

Тъкмо мислех да пускам такава тема. И аз съм си харесала този хотел и другия месец да отидем за един уикенд.
Единствено детския кът е пародия на детски кът - една стая с масичка и три стола, това е....
А това ако е така малко ме разочарова, все пак сме с малко дете  Sad Няма ли пързалки, катерушки или подобни, май в сайта имаше някаква снимка  newsm78
Цитирай

София

най-доброто спа в българия е за мен Wink
Цитирай

зад парка

ММного, много хубаво !

Искайте стая откъм града, а не откъм басейна, защото понякога правят партита на басейна и не може да се заспи до 2 ч през нощта. А от хотела смятат, че стайте от страната на басейна са по-хубави   33uu 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.