Как забавлявате 1-месе4но бебе, когато е будно?

  • 5 226
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Подкрепям всички мнения по-горе. Оставяш го само да открива света около себе си и от време на време го погушкваш (макар че аз трудно се въздържах и го правех мааааааааааааааалко по-често отколкото трябваше:) ).
Да сте живи и здрави и да си се радвате взаимно!!!

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При положемие, че на 1м не вижда и нечува и на челна стойка да пееш....няма смисъл. Остави го само да се занимава. Ама вие по колко време сте будни newsm78 малък на 1м само спеше и ядеше - рая на земята беше нап Laughing

# 17
  • Мнения: 6 274
При положемие, че на 1м не вижда и нечува и на челна стойка да пееш....няма смисъл. 
Не вижда и не чува ли ???  Shocked

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ти гледай така да го научиш отсега, та ще те питам какво ще го правиш, когато стане на 5 - 6 месеца.
Peace така е

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При положемие, че на 1м не вижда и нечува и на челна стойка да пееш....няма смисъл. 
Не вижда и не чува ли ???  Shocked
защо се учудваш в началото тези тези органи не са развити. Евентуално след 40-я ден започват да се развиват.

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 14:02 от ViFresh

# 20
  • Мнения: 827
Показвах й теоремата на Ферма, чакахме да пропише, за да сподели решението, ама те пък взеха, че я докахаза Crossing Arms

Мисля, че друго по-специално не съм правила Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
При положемие, че на 1м не вижда и нечува и на челна стойка да пееш....няма смисъл. 
Не вижда и не чува ли ???  Shocked
Сигурно и не усеща? Shocked  Laughing

# 22
  • Мнения: 959
Бебе на месец нито разбира, нито има нужда от песни и приказки. Иска ядене и спане. Нищо не съм го правила моя  Simple Smile

Така е.
Сигурно мрънка, защото го изнервяте и превъзбуждате, а не защото иска забавления. Peace

# 23
  • Мнения: X
Ееее, ViFresh, ти изби рибата  Mr. Green Кой идиот ти е казал тези неща, това да не е котенце, бе Joy

Иначе - на един месец нищо, просто гушкам, пея песнички и оставям максимално да си седят сами, без да търсят моето присъствие, че после няма отърване. На два вече си гукаме и се смеем, но пак повечето време я оставям да си се забавлява сама.

# 24
  • Мнения: 5 393
На тази възраст единственото, което правех беше  да го гушкам и кърмя.А и той спеше почти постоянно.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Ами с нищо не съм го занимавала.Тогава моето ежедневие минаваше в кърмене и цедене  Tired

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много буквално приехте това което казах. Нямам предвид, че не вижда, но всичко му е размазано.
Нормално е да усети близостта на майката, когато го прегърне.

# 27
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не помня да съм го забавлявала на 1м.
Виж на 2 и половина вече се чудех какво да го правя, че не искаше да спи. Тогава все още не отбираше от "забавления", гушкане не помагаше, та най-често излизахме на разходка.

# 28
  • Мнения: 6 274
При положемие, че на 1м не вижда и нечува и на челна стойка да пееш....няма смисъл. 
Не вижда и не чува ли ???  Shocked
защо се учудваш в началото тези тези органи не са развити. Евентуално след 40-я ден започват да се развиват.
Нищо подобно. Опровергаха това остаряло схващане. Лично аз снимах синът ми в родилния дом, и страшно съжалявам, че не мога да кача клипчето, за да видиш как си върти очичките и следи апарата, който го снима. А е само на един ден.

# 29
  • Мнения: 4 753
тъй, тъй Simple Smile ако отсега му предлагаш такава пълна програма, какво ще го правиш на 3 месеца, а на 6? Simple Smile
и аз бих ревала, ако някой постоянно ми досажда Simple Smile

 Peace Има го и тоя момент... Трябва да го разпознаваш, когато е буден и иска внимание и когато е буден, но не иска внимание... Може да му говориш леко и внимателно и да му се усмихваш... но приказките едва ли са най-подходящи...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт