Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Скопие

здравейте! Smile
предстои ми раждане в св. софия, като съм си избрала лекар, за което ще трябва да заплатя 500 лв..
казаха ми че здравната каса поема 400 лв при раждане в частна клиника, та се зачудих дали това е валидно и за държавните болници..
дали някой има представа?
Цитирай

София

Хм.... не съм чувала такова нещо  newsm78  И аз си платих 500 лв. за избор на лекар. Раждах октомври миналата година и нямаше такова нещо, като плащане на 400 от касата . Ако сега са решили да помагат на бъдещите мами по този начин е чудесно  Peace Защо не попиташ директно в Здравната каса?
Късмет и леко раждане  Peace
Цитирай

Велико Търново

Не е валидно за държавните болници Peace
Цитирай

Не, тези 500 лв, които искат в св.София са като допълнение към 400-те лв., които взимат от здравната каса. Ако не си здр. осигурена и искаш избор на лекар, ще си платиш и самото раждане (400), и услугата избор на лекар (500).
Успех и леко раждане!
Цитирай

Варна

Не,здравната каса не поема цената за избор на лекар Confused
Цитирай

Скопие

благодаря ви много.. няма смисъл значи да звъня на касата..
поздравчета..
  bouquet
Цитирай

София

Хайде и аз на всяка манджа мерудия - 400лв. от ЗК са за самото раждане (независимо секцио или нрмално Shocked) и се изплаща на болницата независимо дали е частна или държавна. Всички останали екстри си ги поемаме ние или здравния фонд, ако имаме допълнителна застраховка Peace
Цитирай

Стара Загора

Аз раждах в частна болница и касата не е поела нищо-всичко си плащах аз Peace
Цитирай

Избора на екип е есктра / пожелание/и за това не се поема от касата. Но в скоро време изборът на екип ще се забрани със закон - поне това обмисляха в последно време.До къде са стигнали дебатите не се интересувам, защото вече родих 35
Цитирай

Защото болницата,в която си раждала не е имала договор със здравната каса.

Избора на екип е есктра / пожелание/и за това не се поема от касата. Но в скоро време изборът на екип ще се забрани със закон - поне това обмисляха в последно време.До къде са стигнали дебатите не се интересувам, защото вече родих 35
Интересно как тогава ще се регламентира заплащането на избрания лекар  newsm78
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Не, не се поема.  Peace
Цитирай

Не,здравната каса не поема цената за избор на лекар Confused
Peace
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Това пък на нищо не прилича, ако не можем да си изберем доктора... Така некадърните доктори се облагодетелстват...  Rolling Eyes
Цитирай

София

Това пък на нищо не прилича, ако не можем да си изберем доктора... Така некадърните доктори се облагодетелстват...  Rolling Eyes
в тази държава има ли нещо,което да прилича на нещо? newsm78

учуудвам се,че някой се учудва на нашия парламент  ooooh!
Цитирай

Със сигурност не са пропуснали да си вземат и 400лв от касата, освен тези, които си дала ти.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора