Помощ - психясах от тия страхове!

  • 3 735
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Напълно ви разбирам, минала съм по този път, и все още не съм го изминала... При мен изключително много ми помогна това http://info.biozona.eu/RemedyChooser/Open_Remedy_Chooser.html
Както и работа с психолог.
Не се оставяйте самички да решавате тези проблеми. Те говорят за висок стрес и напрежение и трябва да помогне и лекар или психолог.
Моля, ако някой иска да ме попита нещо, нека го направи на лични.  Мъжът ми ми се сърди, когато влизам в теми, които ме разтройват, и заради това няма да чета тук  bouquet.

# 46
  • Мнения: 2 954
Що караници съм отнесла от мъжа си в колата по врме на път - притеснявам се , когато изпреварва, дори когато други правят рискови маневри. Имам книжка , но не карам  и това също е повод за скандали / в смисъл като много знаеш, вземи ти да караш/. А най-стресиращ ми е пътя до морето - завиждам на всички, които могат да спят, докато са в кола.

# 47
Почти всичко от написаното дотук и аз съм го преживяла,изживяла и най-лошото е че и в момента продължавам да живея в страх и паника. Общо взето е на приливи и на отливи при мен. Страхувам се за близките си, най-вече за дъщеря си и така е вече.....години. За страх от болести да не говорим. Съгласна съм, че книгите свързани с тези състояния помагат, но пак временно. Незнам дали вече да не се обърна към психолог, може пък да ми е от полза. От друга страна пък животът който ни заобикаля е толкова стресиращ, че може и това да е реакция на по -чувствителните хора. Знам ли....

# 48
  • Мнения: 257
Оф, и за съм така. Поне се успокоих, че не съм единствената. И преди са ми минавали черни мисли, но откакто родих второто си дете, тези мисли са ежедневие. Замислям се сериозно за психиатър, ама да не вземат да ме изкарат луда.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Оф, и за съм така. Поне се успокоих, че не съм единствената. И преди са ми минавали черни мисли, но откакто родих второто си дете, тези мисли са ежедневие. Замислям се сериозно за психиатър, ама да не вземат да ме изкарат луда.

Няма да те изкарат луда но ще те натъпчат с успокоителни и ще се чустваш като парцал.Ние не сме доволни от психолозите защото нищо не помогнаха само влошиха положението.
Добре че намерихме кой да помогне. Hug
Но всеки си знае. newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво няма да психяса човек като живеем като на война (само дето не знаем кой откъде може да ни "отстреля"). Не е само до хормони, деца и т.н., а до осъзнаване всъщност в колко кофти обстановка живеем вече почти 20 години.

# 51
  • Мнения: 1 965
Напълно ви разбирам, минала съм по този път, и все още не съм го изминала... При мен изключително много ми помогна това http://info.biozona.eu/RemedyChooser/Open_Remedy_Chooser.html

Интересува ме къде могат да се открият тези цветни есенции и колко струват?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт