Стават ли децата ви нощем?

  • 1 470
  • 45
  •   1
Отговори
Здравейте.Моето дете е вече на 4 годинки и все още почти всяка вечер се събужда поне по един път.Да не говорим че има вечери, в които става по 3-4 пъти.Всеки път разбира се има някакво извинение - иска вода, шуми му навън, или просто казва че не знае защо плаче.За тези 4 години не знам дали ни се събират и 20 вечери, в които да е спал без да се събуди.След като се събуди, после заспива веднага т.е не се приспиваме,ама все пак си е доста неприятно.Та как е при вас?Имате ли подобни проблеми и вие?

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами случвало се е да се събужда, но най-често за да пиша, когато беше по-малък. Но основно спи без да се събужда.

# 2
  • Мнения: 502
   Добре че каката от една година вече спи непробудно цяла нощ,иначе какво щях да правя,незнам!Дребния се буди кажи-речи на всеки два часа...Ще започне да си спинка,не се притеснявай.Просто има деца с по-неспокоен сън...

# 3
  • Мнения: 112
ние не ставаме,нито големият,нито малкият.Така съм ги научила от новородени,единствено като са болни се е случвало да се събуждат. smile3524

# 4
  • Мнения: 1 029
дъщеря ми се буди най- често за да пийне сокче Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Не, много отдавна не става. Понякога се събужда, става, до леглото му има масичка със сок, плодово кисело мляко и вода, пие каквото иска и пак си ляга. Не го чуваме и той не се обажда, действа тихичко.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 804
не,само ако и е горещо или пък е болна,но през останало време още ом новороденна спи по цяла нощ

# 7
  • Мнения: 8 242
Спи до мен на спалнята и от новородено се буди поне 10-20 пъти да суче. Имаше периоди, когато се е будил по над 40 пъти (на 10-15 минути  ooooh!)..
Вдигаме се и да пишкаме..
И вода да пие..
Понякога се събужда наспан към 4 и иска маджа или каша да яде .. и гледаме детски и ядем.. Към 6 пак заспива  Crazy
Много е забавно  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 256
От както се е родила нямаме вечер в която да не се събуди Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 27 524
Е, духи-пухи, не може и дума да става за сравнение за новородено дете, дете на годинка и дете на 4г  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 8 242
Блонди, вече е на 2.. И като гледам няма никакви изгледи да запоне да спи повече  Rolling Eyes

# 11
  • Попово
  • Мнения: 687
на 1 година 2 месеца още се буди... големия спря да се събужда на около 4 годинки през нощта

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите-НЕ Peace

# 13
  • Мнения: 1 447
Здравейте.Моето дете е вече на 4 годинки и все още почти всяка вечер се събужда поне по един път.Да не говорим че има вечери, в които става по 3-4 пъти.Всеки път разбира се има някакво извинение - иска вода, шуми му навън, или просто казва че не знае защо плаче.За тези 4 години не знам дали ни се събират и 20 вечери, в които да е спал без да се събуди.След като се събуди, после заспива веднага т.е не се приспиваме,ама все пак си е доста неприятно.Та как е при вас?Имате ли подобни проблеми и вие?
Все едно аз съм го писала за моята дъщеря.Често казвам,че
бебето в къщи е дъщеря ми ,а не синът ми.

# 14
  • Мнения: 6 164
Вече е на 2 и да, няма нощ, в която да не стане по няколко пъти. Отдавам го, че още не е приключил със зъбите - последните два кътника са пробили, но не изцяло изникнали. Но после сигурно ще има случаи на неспокоен сън от вълнения, жега или жажда. Надявам се да се разредят поне, но след казаното от теб, вече губя надежда. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт