Безвъглехидратна диета № 4

  • 49 705
  • 584
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 164
Добро утро момичета, май като чета никой не е в момента на диета. redjinaa и аз не мога да удържа втория път все прегрешавам, ама трябва да се стегнем и ако е нужно да се поскарваме една на друга, че нещо много сме сме се отпуснали.White_tulip  ще почваш ли наистина от 06/10, че и аз да съм с теб, ама на сериозно този път се захващам и ще ми се караш, когато съм прегрешила всеки ден ще давам отчет какво съм яла съгласна ли си, аз доста съм навита. Я да ви попитам на колбасите дето пише соев протеин до 2% стават ли за ядене или не, благодаря ви много и пак ще наминавам и да пишем по-често, че да сме на първа страничка. А честно да ви кажа за зимата съм решила да пробвам 90 дневната, за да мога да  си запазя свалените килограми нали все пак е диета и тя, пък и зимата няма много зеленчуци. Целувки на всички и успешен ден и White_tulip надявам се да сме двете от 06/10  bouquet  bouquet  bouquet

# 571
  • Мнения: 291
здравейте.изчетох цялата тема и от днес съм с вас.вчера изкарах един лунен ден и съм мн.доволна.БВД съм правила преди година за 17 дни свалих 8кг. но после със задържането се провалих.за протокола висока съм 168см и тежа 62кг.
лек и успешен ден на всички. Stop

# 572
  • Мнения: 86
аууу аз съм голям предател...2 дена имахме гости и вчера не издържах и се наблъсках с бобена и картофена салата,хапнах си и хляб...така стабилно си подложих и за десерт....1 ЦЯЛ шоколад "Милка" с диня и 2 парчета шоколадова торта!!!И днес съм само на вода...

# 573
  • София
  • Мнения: 6 010
Поля,  Peace заедно сме!
После ще ви пиша по-подробно за мен, че сега нямам време Simple Smile

# 574
  • Мнения: 493
Здравейте момичета,
отново се присъединявам към вас Hug
Лятото останах супер доволна от диетата и свалих 10кг,но имАХ И ГОЛЯМА МОТИВАЦИЯ Peace
Днес ще съм на преходен режим(сутринта си сложих мляко в кафето),а от утре ще съм стриктна Peace
Лек ден за сега  bouquet

# 575
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро, момичета!!!
пожелвам ви един слънчев и диетичен месец с много минусчета!   bouquet
Аз ще избързам да се похваля, че съм -0,5 кг, вярно, че е  само половин килограм, но все пак съм на захранване. Страшно съм доволна!  newsm44   
Искра, Ива - добре дошли!

Поля,  значи сме заедно от  понеделник и без несериозно отношение този път! Аз съм пак супер мотивирана след като видях колко кг съм! Simple Smile Даже ти предгалам да си направиш някакво примерно меню, поне да знаеш какво да си пазаруваш за през следващата седмица, аз така ще направя  Wink
Пак да се похваля вчера и днес вече гризкам ябълки и съм направо в рая.  newsm35
В петък ми е първото плуване и от другата седмица вече всеки понеделник и петък.
Айде по едно кафенце...

или чай...

Хубав ден!

# 576
  • Мнения: 291
добро утро от мен.да се похваля геройски издържах първия ден,критични са ми само първите три дни ако ги устискам всичко ще е ок,но днес реших да се подготвя,че вчера се чудих какво да ям.за обяд салатка от зеле с целина и пилешко бутче.а за ве4еря пилешки дробчета с много водичка.но ми е мн.кофти 4е трябва да мъкна разни кутии с храна в офиса и колегите постоянно ми се смеят като ме видят сутрин с кутиите,но ще го преживея.Има и своите предимства хапвам в офиса на крак и цялата обедна почивка си запазвам за шопинг-голя кеф.
АЙДЕ ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН ОТ МЕН,И ДА НЯМА ИЗКУШИЛИ СЕ.

# 577
  • Мнения: 164
Здравейте мацки, добре дошли на всички нови момичета, дано имаме много минуси през тоя месец, ще ми се аз да зарадвам и дори изненадам дядо коледа, хайде успех на всички.

# 578
  • Мнения: 86
Добро утро мацки,от днес сериозно се захващам и аз!Имам да свалям 5 кила от 3 месеца немога да ги сваля защото съм бая несериозна,но от дне се захващам

# 579
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте!
Нещо пак ви е хванала липсата, а? Мисля да спретна една нова темичка за от понеделник какво ще кажете?

# 580
  • Мнения: 164
Добро утро дами, нещо не наминавате от тук, много малко взехме да пишем.White_tulip  подкрепям те напълно за новата тема, направия нова тема нов късмет и да имаме много минуси. Ще съм ти благодарна, ако я направиш  bouquet  bouquet  bouquet и там да пишем по-често, айде лек ден от мен и пак ще наминавам.

# 581
  • Мнения: 86
Добре дошли в новото реалити THE BIG DIET
Ден първи...След много размисли и страсти  една от вече предалите се съквартирантки реши отново да се завърне в кошарката на диетуващите  smile3508 .За закуска тя си свари яйца и си хапна  3+една голяма чаша с кафе без захар  newsm11 .На обяд хапна варено пилешко бутче със салата от зеле и моркови  smile3521 За следобедна закуска си хапна още 2 варени яйчица + остатъка от обедната салатка,а за вечеря...варени моркови с маргарин и сол.
През целия ден съквартирантката имаше много големи изкушения,но за нейно щастие успя да издържи.Тя стоеше отстрани с пълна уста с лиги и наблюдаваше Недиетуващите й деца и съпруг как се борят с една торта направена от шоколадови блатове,с шоколадов крем и много лешници.Те отпиваха сладко от портокаловият сок а тя...тя просто наблюдаваше.И все пак издържа на изкушението и не си взе!!
Равносметка от края на първия ден:
Диетуващата съквартирантка премина УСПЕШНО през най-важния ден от диетата!

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 13:55 от ivanakostova

# 582
  • Мнения: 164
Браво Ивана, възхищавам ти се да си у вас и да удържиш на изкушенията.

# 583
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, заповядайте в новата темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336298.new#new

# 584
аз сащо днес ще започвам безвъглехидратната диета,но имам малакпроблем освн пилешко месо друго не ям и незнам какви ястия бих могла да си готвямоля ако не ви е проблем кажете вие какво си приготвяте за ядене  chef Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт