Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моля, ако някой знае как да оправя настройките на мозилата да помага. Не могат да се отварят някой сайтове например imot.bg. Долу се изписва търсене, редуване със свързване и не става. И понеже имах неблагоразумието да се правя на спец и да се разхождам в tools не зная какво точно съм променила и защо се получава така. Благодаря Ви!
Цитирай

на майната си

Деинсталирай, инсталирай наново актуално копие и пусни update  Smile
Цитирай
Моля, ако някой може да ми помогне, няма нужда от подигравки и общи приказки, сега ще стане семеен пробем.
Цитирай

София

Mozilla Firefox - съвети, хитрости и светкавични команди
Инсталиране и конфигуриране на Mozilla Firefox

Чети и поправяй!   bouquet
Цитирай

на майната си

Моля, ако някой може да ми помогне, няма нужда от подигравки и общи приказки, сега ще стане семеен пробем.

Ако мен визираш не се подигравам, когато мъжо ми окаква комп-а правя това което съм ти казала, вместо да се ровя и да търся причини - повече време отнема да поправяш.
Цитирай

София

Здравей,
тука мъж ми каза да ти пиша следното:
- каквото и да си натиснала не може да не ти се отварят няколко страници, освен ако ти изрично не си ги забранила( в Security)
- може проблема да идва от интернет доставчика и да е свързан с отварянето на определени страници, намиращи се в България. Това обаче било временно състояние. Провери дали само страници от БГ пространството не се отварят( които завършват на ".bg") или и други.
Иначе това, което ти е пратила инка62 като линкове е много полезно.

Цитирай

на мен ми се случва това понякога- не зарежда сайтове .бг... от доставчика е.... пробвай с други сайтове, пробвай и през internet explorer и ако и през него не  става- работата е ясна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.