Дайте съвет за подарък на момченце

  • 1 806
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 676
Златото също не е казано,че трябва да го носи.Много е малък за това,но това е подарък,който е за цял живот.Един ден може да го подари на своите деца и т.н.

# 16
  • Мнения: 1 488
.......Детска Библия и рамка за снимка...Боже,откъде ги измисляте такива?това на мен ми звучи като отбиване на номер или просто като липса на вкус.

Аз не го смятам за отбиване на номера. Авторката каза, че детето всичко си има дрехи играчки, какво ли да му подари тогава?? В крайна сметка смятам че кръщене се прави не заради подаръците.

А и не виждам смисъл да се подарява злато, което едва ли някога ще носи. само ще седи да събира прах. Много интересен подарък.....

# 17
  • Мнения: 2 161
И ако не го носи,какво?Това е спомен скъп,прахът по него няма да лепне тъй както по една рамка.Златото е различно,аз съм далеч от идеята на нискокачественото грозно злато.Не съществува човек,който има всичко.

# 18
  • varna
  • Мнения: 676
И ако не го носи,какво?Това е спомен скъп,прахът по него няма да лепне тъй както по една рамка.Златото е различно,аз съм далеч от идеята на нискокачественото грозно злато.Не съществува човек,който има всичко.


 newsm10

# 19
  • Мнения: 1 761
Подари нещо,което би зарадвало детенцето.
Подаръкът трябва да изразява твоето отношение към празника на детето, а не материалното състояние.Ако родителите са еснафи биха погледнали цената на подаръка.Ако са хора с вкус биха го приели независимо каква е цената му.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Децата се радват на играчки. А дали изобщо някога ще носи бижута не знаеш...

# 21
  • Мнения: 1 168
От една страна е така, но според мен играчки се подаряват по всякакъв повод, че и без повод, а кръщенето е нещо което се случва веднъж и на детенцето, което няма да го оцени на 1 - 1,5 години и за родителите му. Затова си мисля, че и подаръка трябва да е по-оригинален и да остане за спомен. Играчката след седмица- две най-вероятно ще е потрошена.
А относно златните накити, мнението ми е че: 1. След като е момче не се знае ще ги носи ли изобщо /макар че това си е негова работа, важното е че са спомен/, 2. Златно кръстче и синджирче е най- подходящ подарък от кръстника. И има голяма вероятност да се дублира.

# 22
  • Мнения: 96
И аз съм за библия и рамка  Hug

# 23
  • Мнения: 540
Според мен детето ще се зарадва на играчка.Ако имаш възможност акумолаторна кола ако не нещо по  обикновенно.Но едно дете няма да го впечетли нито злато нито библия нито рамка.Така мисля аз

# 24
  • Мнения: 2 161
Една акумулаторна кола или един мотор е между 300 и 700-800 лева.

# 25
  • Мнения: 1 424
Можеш да му вземеш нещо златно-кръстче,зодия,буква,гривничка...Това ще му остане спомен за цял живот,а и е подходящ подарък за кръщене.
Peace

# 26
  • varna
  • Мнения: 676
Целта не е да се впечатли детето или родителите.Подаръкът би трябвало да е свързан с някаква символика.Това не е рожден ден,за да се подаряват играчки.Идеята за детска библия,както и златно кръстче,което да се освети ми се струва най-подходяща.

# 27
  • Мнения: 14
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/436/60/
аз съм за детската библия + написаното в линка

Общи условия

Активация на акаунт