Хапче с хиалуронова киселина

  • 208 499
  • 274
  •   2
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 901
денис би ли ми обяснила как да си поръчам тези хапчета от които си доволна виждам че са от чужд сайт а досега не съм поръчвала newsm78 благодаря ти

# 211
  • София
  • Мнения: 35 893
денис би ли ми обяснила как да си поръчам тези хапчета от които си доволна виждам че са от чужд сайт а досега не съм поръчвала newsm78 благодаря ти

Ето темата за сайта Айхерб
 -  на 1 стр. е описано как се пуска поръчка - ако имаш въпроси, питай без да се притесняваш Simple Smile

# 212
  • Мнения: 817
denis_d  благодаря ти  Hug
мен други размисли ме налегнаха...имат ли някаква странична реакция тези хапчета?Натоварват ли черния дроб и колко продължително могат да се приемат Thinking

# 213
  • София
  • Мнения: 35 893
denis_d  благодаря ти  Hug
мен други размисли ме налегнаха...имат ли някаква странична реакция тези хапчета?Натоварват ли черния дроб и колко продължително могат да се приемат Thinking

Няма странични ефекти, може да се приема много дълго време
Ако нещо те притеснява, консултирай се с дерматолог  Peace

ПП
ХК е в-во  естествено за човешкото тяло /като еластина, колагена и т.н./ - съществува във всеки  жив организъм./визирам фауната /  -"естествен овлажнител", тъй като поддържа цялата хидратация на тялото.
При хората, най-голямо кол-во  ХК се  намера в кожата - 50%, както и в ставите, очите, кръвоносните съдове, пъпната връв и т.н.
ХК привлича и задържа вода,  която ‘напомпва’ кожата - създава обем, леко я опъва, така че бръчките и линиите  стават по-малко видими и така забавя процеса на удълбочаването  им /забавя стареенето на кожата/

# 214
  • Мнения: 6
Прочетох доста мнения за хиалуроновата киселина и реших да споделя мойто за нея. Аз ползвам от година хиалуронова киселина и наистина виждам разлика със и без нея. Кожата ми е доста по гладка и изпъната сравнение с преди това. Доста различни марки съм ползвала, но най-много съм доволна от тази на Солгар. Малко е скъпичка но определено си заслужава.

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 02:33 от bubanka

# 215
  • Мнения: 548
Доколкото това е статия в страница на онлайн магазин, не бих й вярвала безрезервно. Естествено, че ще пишат само положителни неща за продуктите, които продават. Също така, доколкото в три от четири твои мнения има линк към същия сайт, не съм сигурна дали мога да приема и резултатите за чиста монета. Не се обиждай, може би просто харесваш сайта, но в повечето подобни случаи преди това е било скрита реклама. Също така как за една година си успяла да оцениш доста марки, след като ефект се вижда след няколко месеца прием?

# 216
  • Мнения: 6
През последната година съм използвала поне 3 вида хапчета и си права, че крайният ефект се вижда след няколко месеца. Но аз лично още от самото начало мога да си преценя за себе си дали ми харесва хапчето или не, не само заради ефекта върху кожата, но и върху организма ми. Например някой хапчета не ми влияят добре на организма, започвам да се чувствам подута и задържам вода. Даже при някой започвам да си променям желанието за храна- постоянно съм гладна или пък постоянно ми се ядат много солени храни. Не съм убедена, че 100% са свързани с хапчето, но като няма други промени, звучи логично. За Солгар мога да кажа, че лично на моя организъм му влияе добре- няма странични ефекти или дори да има, не съм ги забелязала, а ефекта върху кожата ми е очевиден. Но предполагам това си е от организъм до организъм...

# 217
  • София
  • Мнения: 3 793
Аз също харесвам Солгар, макар и точно ХК да не съм я пробвала още. В Айхерб обаче ми направи впечатление, че струва около 26 лв, а в нашите сайтове е около 80 лв Shocked

# 218
  • Мнения: 817
Вчера поръчах тази
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468
Чакам я и я почвам.След колко време трябва да видя евентуален резултат?

# 219
  • София
  • Мнения: 35 893
Вчера поръчах тази
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468
Чакам я и я почвам.След колко време трябва да видя евентуален резултат?

След 20-30 дни - индивидуалано е
Трябва да пиеш повече вода  Peace

# 220
  • Мнения: 817
Вчера поръчах тази
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468
Чакам я и я почвам.След колко време трябва да видя евентуален резултат?

След 20-30 дни - индивидуалано е
Трябва да пиеш повече вода  Peace
Hug Благодаря тиииии!!!

# 221
  • Мнения: 1 141
Как се вземат тези хапчета, каква е дозата и за колко време?

# 222
  • Мнения: 817
За ХК:  първите 20 дни 2х2,  след това 2х1
Може на гладно, може и след хранене

Когато се приема ХК е много важно да се пие повече вода - за да има ХК какво да задържа Simple Smile
заповядай

# 223
  • Мнения: X
Здравейте,
понеже аз съм скарана с поръчване от чужди сайтове, а искам да пробвам хиалуронова киселина, си избрах два варианта и бих искала да помоля за съвет, коя от двете да избера: GNC ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА 150 mg или Солгар Хиалуронова киселина. И в каква дозировка? На опаковките и на двете, които съм посочила пише по 1 на ден, а вие по-горе сте написали съвсем друга дозировка.... newsm78. Благодаря предварително   bouquet

# 224
  • София
  • Мнения: 256
Зачетох се в темата, гледах рекламата, но според мен това е поредният рекламен трик. Едва ли с 1 хапче ще се подмладим.  Все още не използвам козметика с/у бръчки, защото нямам, но наближавам 30те и сигурно ще ми се наложи... когато това стане по -добре да ми инжекрират въпросната киселина,отколкото да се доверя на добавка....Мое мнение!

Общи условия

Активация на акаунт