Хапче с хиалуронова киселина

  • 208 505
  • 274
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Само , че точно такава информация трудно може да прочетеш върху опаковката.

# 181
  • Мнения: 92
Вече за 5 път си вземам на Solgar 120mg и още на първата седмица забаелязвам ефект.Пия 2,5 месеца ,после месец почивка и ефекта изчезва бързо.Сега пак пия .Доволна съм и само с тях смятам да продължа. Peace

# 182
  • Мнения: 5
За съжаление е така.Трябва да се пие периодически с Хидраплениш е същата работа.

# 183
  • Мнения: 0
По мят опит съдя , че с хапчета стига да са от добра марка се постига почти същия ефект, както с процедурите.Вие какво мислите?

# 184
  • София
  • Мнения: 35 894
Само табл. НА не са достатъчни според мен
За кожата трябват постоянни грижи : качествена козметика, процедури + добавки, режим на хранене, спорт и т.н.

# 185
  • Мнения: 9
Здравейте, някой пил ли е този вариант на Хиалуронова киселина :
http://apteka.framar.bg/30015811/%D1%85%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%83% … 0%B3-30-healt-aid

Цената е прилична, а фирмата е много добра...
Моля, споделете ако имате опит.  Simple Smile

# 186
  • София
  • Мнения: 35 894
Пише, че е за стави и едва ли е с нискомолекулярно тегло, каквато трябва да е, ако е за кожа.
Може да си вземеш на Актавис - Хиавита - тя е за кожа и е много добра

# 187
  • Мнения: 1 009
Здравейте,
започвам да пия Хиавита, на листовката пише препоръчителна доза от 1 таблетка дневно. Как я пиете вие по колко таблетки дневно, на 35 години съм, може би има значение.

# 188
  • София
  • Мнения: 35 894
Хиавитата вече не съдържа ХК с ниско мол. тегло  / т.е  не може да достигне до кожата/ - сменили са я - производителят е друг

# 189
  • Мнения: 0
Здравейте,не знам дали точно това е място,но все пак ще са възползвам да пиша Simple Smile
От край време имам слаби колене,особено пък дясното,още от малък имам проблеми с него,усуквания,препуквания и подобни леки проблеми,така докато в 10 клас не скъсах връзки или преразтегнах (два различни ортопеда две мнения,но както и да е леччението беше с гипс), миналото лято разтегнах сухожилие,а преди седмица след леко спъване пак нещо препука вътре в коляното и се потду.Ходих на ортпед тук в Благоевград предписа ми хапчета Аркоксия и гел Алгасан и ми вкара някакво лекарство вътре в коляното.Днес като ходих пак вече болката беше поотшумяла отока поспаднал значително,но доктора ми каза,че ако искам за вбъдеще да не ме "изненадва" така коляното желателно е да се вкара в него хиалуронова киселина,която щяла да подпомогне заздравяването на хрущялите и ставите и други подобни връзки в коляното за следващите 5-10 години.Та молбата  ми към вас който е по запознат или вече е минавал през тази процедура да сподели как е,струва ли си и дали има смисъл да дам 180лв. за тази киселина Simple Smile
Благодаря ви предварително Simple Smile       

# 190
  • Мнения: 0
Здравейте
На 32 години съм и от един месец всеки ден пия PURELOGICOL с тенденцията да ми стегне малко кожата и да запълни фините линии и бръчки, също да ми освежи малко кожата на лицето и тялото както и косата. Да върху косата наистина като че ли имаше някак минимален ефект, но върху кожата - никакъв. Докато зимата (преди 8 месеца) изпих едно шишенце Хидраплениш за един месец по две на ден. Ефекта след един месец беше видимо по-силен. Самото сияние на кожата се подобри, бузките ми станаха червени, изглеждах по свежа. А тези PureLogicol са хем двойно по скъпи хем се пият по три на ден и се чудя дали да ги продължавам струват около стотина лева или да продължа с Хидраплениш още два месеца. За първите казват че били английски и с много лека молекула на колагена - 2000 далтона. Но няма абсолютно никакво подобрение. Започвам да си мисля че това е поредния продукт лъжа, или просто моят организъм не го възприема добре. А за напълняването няма такова нещо, даже отслабнах с няколко килца. Също така за външна козметика ползвам от 8 години La Prairie както и различни овлажняващи серуми под кремовете, но кожата на някои места си се отпуска с годините. Наистина е много важно да се овлажнява и хидратира отвътре. Просто трябва да налучкаме правилният продукт който да ни действа оптимално добре.

# 191
  • София
  • Мнения: 35 894
Аз пия  тази от доста години и съм много доволна - 5000Dа. е
ХК не трябва да е и с много ниско мол. тегло - 2000Dа е малко

Трябва да пиеш и много вода за да има видим ефект Simple Smile


ПП. Това е същата ХК, която беше преди 7-8 год. под името Хиавита и беше ужасно скъпа
Смениха формулата и цената падна - ефекта също Simple Smile

# 192
  • София
  • Мнения: 94
 denis_d , можеш ли да ми препоръчаш ХК подходяща за лице , но да мога да я купя от България или поне от български сайт.

# 193
  • София
  • Мнения: 35 894
denis_d , можеш ли да ми препоръчаш ХК подходяща за лице , но да мога да я купя от България или поне от български сайт.

Forever Living имат хубава ХК /Forever Active HA® /, но излиза скъпо
http://flp.bg/bg/P_Active_HA_bg.htm

Незная да има на БГ пазар друга ХК по Mетода Injuv

най-обща информация Simple Smile:
http://www.aloe-bg.info/lm/dobavki/statii/process-injuv.html

 

# 194
  • София
  • Мнения: 94
Благодаря за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт