Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 24 май 2008, 15:52 ч.
  • Преглеждания  144 945  Мнения  274  Онлайн  1
Отговори
  • София
Пуснали са нови хапчета на Актавис с хиалуронова киселина и си ги поръчах преди малко при една позната аптекарка,някой да ги е пил?? CrazyНа свекърва ми една приятелка ги пиела от два месеца и се била опънала видимо,ама ми се ще и друг да сподели ако ги е пил и има видим резултат Rolling EyesИначе познатата ми аптекарка каза че ще са много добри за кожата,ама все пак... ConfusedИначе се бях юрнала да си слагам разни филъри,че не съм се сбръчкала кой знае колко ,но имам все пак по челото и пачи крак CrazyТова го копирах от сайта на Актавис -HyaVita – beauty продукт, който спомага заличаването на бръчките. Съдържа хиалуронова киселина и витамин Е - формула, която гарантира цялостно действие срещу стареенето на кожата (мимическите линии, фините и дълбоките бръчки). Хиалуроновата киселина е основна съставна част на съединителната тъкан, която има уникалната способност да поддържа водния баланс на кожата и спомага за нейното младежко излъчване. Тя играе решаваща роля в транспортирането на хранителните вещества към външните слоеве на кожата, улеснява изхвърлянето на токсините и спомага за регулиране и удължаване на жизнения цикъл на кожните клетки. Витамин Е е мощен антиоксидант, който забавя всички процеси на стареене в организма. След редовната употреба на HyaVita лицето изглежда преобразено. Kожата възстановява плътността си и изглежда по-млада.

Хранителните добавки от серията АctaStyle се произвеждат от един от най-големите производители на хранителни добавки в света Soft Gel Technologies – Los Angeles, САЩ по заявка на Актавис. Два от продуктите са иновативни за българския фармацевтичен пазар – ХодрониК и ХиаВита, съдържащи нискомолекулярна хиалуронова киселина, която е подложена на ензимно разграждане по Японска патентована технология за намаляване на молекулното й тегло. Това прави възможно резорбирането на хиалуроновата киселина през стомашно-чревния тракт след прием през устата.
Хранителните добавки от серията АctaStyle ще се предлагат под формата на меки желатинови капсули. Това осигурява много предимства за пациента в сравнение с твърдите капсули и таблетки:

• Лесно поглъщане
• Не се усещат неприятни вкусове и мириси
• Много по-бързо освобождаване на активното вещество в организма и следователно по-бързо действие.
• Висока стабилност и чистота – активните съставки са защитени от окисление, влага и микробно замърсяване

Продуктите от серията АctaStyle ще намерите в аптеките в страната.

Реклама
# 1
  • по пътя на светлината
 Simple SmileТова звучи чудесно..... LaughingНа каква цена са въпросните хапчета?

# 2
  • София
20 хапчета педесет и няколко лв.,после като ги взема ще ти кажа със сигурност PeaceПият се по едно,две на ден,поне два,три месеца

# 3
20 хапчета педесет и няколко лв.,после като ги взема ще ти кажа със сигурност PeaceПият се по едно,две на ден,поне два,три месеца
150 лв на месец Sick, три месеца-450 лв. За по- възрастни дами вероятно си заслужава, ако има човек възможност и има резултат, би било страхотно

# 4
  • София
Ако са с по-дълготраен ефект от инжекциите става, защото не  излиза никак евтино Rolling Eyes

# 5
  • при Arctic Monkeys
аз пък не мога много да си обясня как става този номер и как организмът я усвоява тази киселина под тази форма и не се ли разгражда и изхвърля  много бързо newsm78

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 21:21 от karmacoma

# 6
  • София-Лагера
Утре и аз ще разпитам в нашата аптека Crazy

# 7
  • по пътя на светлината
Даниела ,благодаря!  bouquetЩе чакаме за повече информация.... Simple Smile

# 8
  • София
Добре звучи,само да не стане така,че като ги спреш и да се сбабичосаш още по бързо. Thinking

# 9
  • Варна
Добре звучи, но се чудя как хиалуроновата киселина ще разбере кои бръчки да ми запълни. Да не се насочи към тези на корема...
 Mr. Green Пък и дали нямат някакви странични действия...
Ще чакам отзиви преди да рискувам,

# 10
  • София
Добре звучи, но се чудя как хиалуроновата киселина ще разбере кои бръчки да ми запълни. Да не се насочи към тези на корема...
 Mr. Green
JoyВсички бръчки пълни:35:Пинах си едно хапче вече пък ще видя какво ще става CrazyЩе ги пия по 1 ,два три месеца.51 лв.струва кутията с 20 хапчета.А бе не знам ,но имам крем с хиалуронова киселина и наистина  ми изпълва бръчките

# 11
  • София
Какъв крем ползваш?

# 12
  • някъде под слънцето...
.А бе не знам ,но имам крем с хиалуронова киселина и наистина  ми изпълва бръчките
извинявай но не6то не разбрах 6том крема ти ги запълва за6то 6те пие6 хап4ета newsm78
и какви бръ4ки има6, като си на 31 ?

# 13
  • София
.А бе не знам ,но имам крем с хиалуронова киселина и наистина  ми изпълва бръчките
извинявай но не6то не разбрах 6том крема ти ги запълва за6то 6те пие6 хап4ета newsm78
и какви бръ4ки има6, като си на 31 ?
А имам си бръчки-не са големи,ама аз си ги забелязвам CrazyХапчетата ще ги пия,защото си бях наумила да си инжектирам филъри,но в интерес на истината предпочитам естествено хапчетата,още повече че познатата ми аптекарка ми каза че били супер за клетките на кожата,а и няма да ми навредят FlutterКрема е HYALURON-FILLER на  EUCERIN,очен и дневен,но  в интерес на истината не го ползвам често защото ми идва малко тежък,предпочитам хидратиращи серуми,но иначе като се намажа с него видимо ми опъва бръчките някакси отвътре ooooh!как го обясних само...

# 14
аз пък не мога много да си обясня как става този номер и как организмът я усвоява тази киселина под тази форма и не се ли разгражда и изхвърля  много бързо newsm78
newsm78  И аз това се чудя ,  явно е някаква алхимия Joy  основните свойства на хиалуронова киселина са да задържа  вода в клетките с други думи хидратира  и може би е правилно да се прилага само  външно . А от  хапчета  би могло  всички органи задържат вода  и на последно място  да запълва бръчките по лицето. Като онова там хапче  дето го пиеш а то те сканира и фиксира  точно къде е болката !

Важното е на всяка реклама да се казва търсете в АПТЕКИТЕ !

# 15
  • ...au bord de la mer
Момичета, не си давайте парите на вятъра. Преди време попитах козметичката ми именно за тези хапчета и отговорът й беше, че хиалуроновата киселина има въздействие ,единствено в течно състояние т.е. като се инжектира.

# 16
Хапчетата с хиалуронова киселина са за ставни проблеми,ставния хрущял е изграден от глюкозамин,хондроитин и хиалуронова киселина.
Така, че употрeбявайте ги ако ви болят ставите, а не за бръчки мили дами.
Синтетичната хиалуронова киселина която я има в кремовете няма тези силни свойства да  задържа вода ,за разлика от тази от животинска произход,в Европа козметичните компании използват синтетична,търсете си кремове от USA.
Има италиански таблетки -Flexart с 30 mg (20 t.-20 лв)  те са с призход от пилешка гръдна кост и Хиалур с 20 мг(20 tab.-25 лв) или казано с повече хиалуронова киселина и на 1/2 цена от тези на Актавис.
Там има само 4,5мг хиалуронова киселина.
25 лв.

# 17
  • София
А, да, да...
А птичия грип, а? Mr. Green

# 18
  • В центъра на мръсотията
Хапчетата с хиалуронова киселина са за ставни проблеми...

Абсолютно вярно!  Peace В началото на зимата пих ето тези таблетки http://www.flp.bg/bg/P_Active_HA_bg.htm , защото ме наболяваше едното коляно. Определено имаше и промяна в кожата ми като цяло - моята е доста суха. За бръчки не мога да кажа, защото нямам...

# 19
# 20
  • по пътя на светлината
Благодаря за сайта...  bouquet,поне да прочетем за какво става на въпрос...

# 21
Бл.и от мен, това ми даде положителна информация.  bouquet

# 22
Мили момичета,има голяма разлика от лекарствата,който съдържат хиалуронова киселина.Хапчето на АКТАВИС е по-различно поради факта,че в него молекулата е разбита и може да се усвои.А и не се прави в БГ,а е от Америка.Другото което е,че действа на цялото тяло,а не само на лицето...все пак бръчки излизат не само на лицето,а и по цялото тяло....Ако имате въпроси,питайте..аз сега я пия.

# 23
  • по пътя на светлината
Дай повече информация за тези хапчета..... Flutter

# 24
В последният брой на  EVA  имаше статия за тези хапчета. Доста "зарибяваща" беше. Mr. Green

# 25
  • по пътя на светлината
 hahahaХубаво пишат хората......може да се окажат по добри от хапчетата на Мерц....и други по нашия пазар.

# 26
  • при Arctic Monkeys
Мили момичета,има голяма разлика от лекарствата,който съдържат хиалуронова киселина.Хапчето на АКТАВИС е по-различно поради факта,че в него молекулата е разбита и може да се усвои.А и не се прави в БГ,а е от Америка.Другото което е,че действа на цялото тяло,а не само на лицето...все пак бръчки излизат не само на лицето,а и по цялото тяло....Ако имате въпроси,питайте..аз сега я пия.
имам въпрос - от колко време пиеш и виждаш ли разлика.

# 27
имам въпрос - от колко време пиеш и виждаш ли разлика.
И боляли ли са те стави преди приема или ги приемаш само за бръчки?

# 28
1. sujaliavam ,che saita e underconstrution-horata si go remontirat
2.razlikata v hyaluronovite kiselini e-
-spored tejesta na molekulata-v kDaltona-tezi koito se preiamat prez ustata sa s teglo pod 5000 kD-kolko e po leka verigata tolkoz e po usvoiaema ot organizma
-injektsionnite hyaloronovi kiselini kakto za artroza ,taka i fillerite, koito se izpolzvat za kozmetikata sa s golemi tegla- Hyalgan-za stavi e okolo 700 000kD(deistavt kato smazka ,za da ne se turkat hrushtialite v golemite stavi-kolianna i tazobedrena)-ima i po tejki -Ostenil,Symvisc i tn.
-filurite sa s teglo nad 240000 kD -po bavno se rezorbirat za okolo 6-9 mesetsa i tova im e efekta za izpulvane na bruchkite
i pak kakto go spomenah predi vreme- razlikata e i v proizhoda tezi na Actavis -hapchetata sa sintetichni i po trudno se usvoiavat(niamat nito edno klinochno prouchvane-a tova epokazatel za efectivnosta)
,dokato tezi na Flexart e s pileshki proizhod-patentovana molekula -BIOCELL II-
-www.biocelltechnology.com- mnogo po usvoiaemi ot organizma - v saita im moje da prochetete dosta, no e samo na englishh-imat efekt i za stavi i za koja- v USA izpozvat tazi molekula i za kremove i za tabletki.
i za primer shte vi go dam
Actavis- 6,3 mg v edna tabletka struva -60lv.30 tabl-3x1
Flexart-a e okolo 20 lv i sa 30 mg-20tbl 1x1
Hyaluronal  25 mg  e okolo 25 lv.20 tabl.1x1
Prosto pomislete kude e razlikata kupuvaiki -
 Grinning-razlikata- plashtata im reklamata po mediite:) v pazara na dobavkite niama ogranichenia i e div do bezumie.

-http://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=en&u=http://hyaluronic-acid-guide.com/&sa=X&oi=translate&resnum=6&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dwikipedia.org%2Bhyaluronic%26hl%3Dbg%26rls%3DIBMA,IBMA:2006-20,IBMA:en

-http://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=en&u=http://www.nutraingredients-usa.com/news-by-product/productpresentation.asp%3Fid%3D1252%26k%3Dbiocell-collagen-ii&sa=X&oi=translate&resnum=2&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dbiocell%2Bcollagen%2Bproducts%26hl%3Dbg%26lr%3D%26rls%3DIBMA,IBMA:2006-20,IBMA:en%26sa%3DX

# 29
za sexybaby -
molekulata na Actavis e Japan patentN 2971860-sintetichna molecula
ne zablujdavai horata

# 30
Japanese researchers discovered an answer.  A process was developed whereby hyaluronic acid was treated enzymatically to produce polymers.  The process was patented in Japan (Patent no. 2971860) and is unique to Injuv.  The original hyaluronic acid from the rooster combs weighs anywhere between 1.2 - 1.5 million Daltons.  The polymers weigh 5,000 Daltons. 
-copy from here:
-http://www.rejuvenation-science.com/hylauronic-acid_prof.html

# 31
i oshte zashtoto obicham da govoria s dokazatelstva
sravnete tsenata na sushtata hyaluronova kiselina  prodavana po internet s tazi na ACTAVIS
-http://www.wellnessresources.com/products/hyaluronic_acid.php-
60 caps- 60 lv(41$)
ACTAVIS- 30 caps- 60 lv.
a posle mi kajete ne sa li moshenitsi i obirdjii

# 32
 Grinning
i za da ne Vi e chudno ,zashto znam tolkoz za Hyaluronovata kiselina
pravim  filler-i na ishleme  za kozmetikata i gi prodavame v Rusia Simple Smile

# 33
  • при Arctic Monkeys
хора, нямате ли кирилица? Shocked

# 34
  • София
ето така изглеждат хапчетата на Актавис http://www.actavis.bg/bg/products/ActaStyle.htm
А къде ги продават? Проверих в 4 аптеки, не ги намерих.

# 35
# 36
  • София
ето така изглеждат хапчетата на Актавис http://www.actavis.bg/bg/products/ActaStyle.htm
А къде ги продават? Проверих в 4 аптеки, не ги намерих.
Питай дали могат да ти ги поръчат PeaceАз моите ги поръчвам защото моя позната аптекарка ми каза че още са нови и не ги знаят хората и не ги търсят.

# 37
  • София
Намерих ги в Римедиум, 48 лв за 20 таблетки.
Пия ги от 10 дни, ще докладвам ако успея да опъна някоя бръчка. Mr. Green

# 38
  • на брега на морето
Добър ден, момичета. Регистрирана съм тук от около 3 месеца, но само чета вашата информация. Много неща ми бяха полезни, благодаря на всички от все сърце. Извинявам се, че започвам от вратата за краката, но имам сериозен проблем. Мъжът ми има болки,много силни, в коленете от няколко месеца. Ходили сме на ревматолог и сме правили всякакв изследвания. Предполагат, че е ревматоиден артрит. Предписаха му лекарство с кортизон, но аз не го купих, защото съм много против кротизона. Опарих се от ефекта на такъв препарат. Предпочитам добавките. Моля ви, ако някоя от вас може да ми даде повече информация за продукти за артритни болки в коленете.

# 39
Добър ден, момичета. Регистрирана съм тук от около 3 месеца, но само чета вашата информация. Много неща ми бяха полезни, благодаря на всички от все сърце. Извинявам се, че започвам от вратата за краката, но имам сериозен проблем. Мъжът ми има болки,много силни, в коленете от няколко месеца. Ходили сме на ревматолог и сме правили всякакв изследвания. Предполагат, че е ревматоиден артрит. Предписаха му лекарство с кортизон, но аз не го купих, защото съм много против кротизона. Опарих се от ефекта на такъв препарат. Предпочитам добавките. Моля ви, ако някоя от вас може да ми даде повече информация за продукти за артритни болки в коленете.

Попитай/потърси тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=14.0

Иначе добавки има, но не е тук мястото да питаш. Peace

# 40
  • София
Момичета, днес си купих хиалуронова киселина от така необичаните от нас дистрибуторски фирми, но за сравнение - при тях 60 капсули са 41 лв. и съдържат 80 мг комплекс от хиалуронова киселина (каквото и да значи това), но разделено на 9% хиалуронова киселина, както казват, това прави 7,2 мг, а тези на Актавис 30 капсули са толкова скъпи (както сте писали), а съдържат 6,3 мг. Лично аз гледам не само цената, но милиграмите във всяка една капсула. Това е показателят, т.е. колкото по-малко страничен пълнеж има, толкова по-добре.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 22:29 от eldivine

# 41
Скоро бях на преглед при много добра дерматоложка,която ми препоръча HyaVita.Тя самата я пие и ми каза,че има страхотен ефект,още на втората опаковка се усеща видим ефект.Освен това ми обясни ,че хиалуроновата киселина е съставна част  на съединителната тъкан и на ставния хрущял.Нормално я има в организма .Неиното свойство е хидратирането на кожата,и смазването на ставите.С напредването на годините тези свойства намаляват,кожата става суха и се сбръчква,ставите се износват.Затова единствения начин да се набави е чрез хранителни добавки.
Така ,че аз си я купих и започнах да я пия. Наистина има ефект.Пробвайте и вие.
Хиалур за която някой спомена е пълен боклук,моя приятелка я пиеше и нямаше никакъв ефект.

# 42
Хиалуроновата киселина на Форевър има няколко предимства според мен:
Най много като количество Хиалуронова киселина в една таблетка
По ниска цена от другите подобни на пазара
Освен Хиалуронова киселина, която задържа влагата в кожата и хидратира ставите, съдържа и куркума. Последните изследвания показват ,че куркумата има превантивен ефект срещу рак ба гърдата.
Изпих  две опаковки и мога да каже , че чувствам кожата на лицето си страхотно свежа и коленете ми престанаха да скърцат. А според  една моя позната , с която заедно започнахме да пием Forever HA, бюста и леко се е увеличил newsm78

# 43
Някой може ли вече да сподели впечатленията си от тези хапчета? Имат ли ефект?

# 44
Момичета, някой може ли да каже отзиви за хапчетата с хиалуронова киселина?

# 45
  • Бургас
Момичета,темата ми се струва доста интересна и искам да я върна отново на първа страница. С молба към момичетата,които са приемали или в момента приемат хиалуронова киселина под формата на таблетки да споделят ефекта в/у кожата си.
Малко се пообърках-тълмо реших да си взема едни хапчета,някой започва да хвали други...и така сега съм в чуденка?Кои да взема и изобщо има ли ефект?
Към авторката на темата-този крем на Юцерин с хиалуронова киселина не е ли за по-зряла кожа?И като спреш да го ползваш как се отразява на кожата ти ?

# 46
  • The Windy City
Хиалур за която някой спомена е пълен боклук,моя приятелка я пиеше и нямаше никакъв ефект.

PeaceПълни глупости са твоите твърдения според мен Naughty-Хиалур е немски препарат на натурфарма-а от техните продукти каквото и да хванеш няма да сбъркаш Peaceкато почнеш от гинко билобата и лутеин и приключиш с хиалур-а,който е от най новите има продукти.Първо лично за мен "немско лошо няма"  Laughing и второ твърдението ми не е основано на евтина реклама и 'този рекъл,онзи казал и -една моя приятелка ги пи-,а на доста години опит и не само поглед,върху продуктите и действието им,а понатрупани впечатления от ползването на доста от тях.
Съжалявам ако и моя пост звучи като реклама,но адски ме издразват  набезите на анонимни потребители,които ползват/или техни приятелки/ еди кой си продукт и бил "супер и имал страхотен ефект" Mr. GreenДа не говорим за призивите от рода на "търсете го в аптеките' и подробния препис на листовката на препарата.

Толова пари за български/или "опакован" в БГ/ продукт,категорично не бих дала  Naughty -особено пък в Актавис ooooh!
И съм съгласна с доста от казаното от bosar-макар,че малка част имах нерви да изчета на маймуница. Hug

# 47
Хубаво е , че вече има хиалуронова киселина на таблетки, защото както знаем тя е основна съставна част на междуклетъчното пространство и след всеки грип е добре да си изпием една опаковка. Лично на мен две опаковки хиалуронова киселина ми се отразиха добре на еластичността на кожата , а и си смазах коленете/спряха да ми скърцат като слизам по стълбите/

# 48
  • The Windy City
 Joy Joy Joy-Абсолютно съгласна  Peace-между другото на Актавис-ките тб е наблегнато изцяло на каожата и бегло/почти никак/ на стави и хрущяли,където е основното и предназначение приета вътрешно. Hug

# 49
Момичета, не си давайте парите на вятъра. Преди време попитах козметичката ми именно за тези хапчета и отговорът й беше, че хиалуроновата киселина има въздействие ,единствено в течно състояние т.е. като се инжектира.

Виж,Аталанта,явно е мн некомпетентна твоята козметичка.хиалуроновата киселина под тази форма е изключително разбита и се усвоюва по-добре и от филъра.Не се доверяваите толкова лесно на козметички.Допитваите се по-често до лекари дерматолози.

# 50
Момичета,темата ми се струва доста интересна и искам да я върна отново на първа страница. С молба към момичетата,които са приемали или в момента приемат хиалуронова киселина под формата на таблетки да споделят ефекта в/у кожата си.
Малко се пообърках-тълмо реших да си взема едни хапчета,някой започва да хвали други...и така сега съм в чуденка?Кои да взема и изобщо има ли ефект?
Към авторката на темата-този крем на Юцерин с хиалуронова киселина не е ли за по-зряла кожа?И като спреш да го ползваш как се отразява на кожата ти ?

Mila,Dari_76,imam direktni nabludeniq vyrhu efekta na tozi produkt.Pila sym go i az i maika mi i dosta moi poznati.Imam pylna informaciq za nego i zatova kak deistva i kakvo stava sled akto go sprem da go piem.\zatova,ako iska6 mi pi6i ,za da ti otgovrq na vyprosite.A otnostno za krema-mn e dobyr i dali kojata se otpuska sled kraq na prilaganeto mu,zavisi ot sledva6iq krem,koito pozlva6.Mn usmivki i pi6i,ako iska6 nqkakva informaziq za HyaVita Simple Smile

# 51
Здравейте момичета,искам да ви изясня някои неща относно HyaVita ,хранителната добавка на Актавис. Тя се прави в Америка,в един от най-големите заводи за хранителни добавки, под формата на мека желатинова капсула, по заявка на Актавис. По нова японска технология молекулата на Хиалуроновата киселина екстрахирана от гребена на петли, където е най-чистото молекулно тегло на Хиалуроновата киселина, и е ензимно разградена до 5000 Daltons. Така че в HyaVita се съдържа най-ниското молекулно тегло на Хиалуроновата киселина, по този начин лесно се резорбира през стомашно-чревния тракт.Освен това Хиалуроновата киселина в HyaVita е 70мг,а не 4,5.Съдържа още и Витамин Е,който е мощен антиоксидант.Няма странични ефекти, опаковката съдържа меки желатинови капсули активно вещество Хиалуронова киселина, а не е получена по синтетичен път, което е предимство пред всички останали продукти с Хиалуронова киселина.Меката желатинова капсула се усвоява 200 пъти по бързо от твърдата таблета, и запазва активното действие на Хиалуроновата киселина.HyaVita хидратира кожата на лицето и цялото тяло и по този начин заличава финните и дълбоки бръчки.Така че, ако искате и държите на качество, вземете си HyaVita.Цената си заслужава, имайки предвид резултата резултата

# 52
Saranita, а каква е цената на тази добавка?

# 53
  • София

Крема не знам дали е за по-зряла кожа,но като го спра не виждам да ми се отразява отрицателно,редувам го с други по-хидратиращи

# 54
Здравей mama Tin, цената на HiaVita в аптеките e между 55 и 60лв.

# 55
Благодаря, значи ще продължавам да си пия моята - излиза ми по-евтина.
Още веднъж благодаря за отзивчивостта  bouquet

# 56
  • София
Аз имам същия проблем и вземам само хранителни добавки за поддържане на ставите. Пишете ми на имейла, ако ви интересува все още dsdimitrovi@abv.bg

# 57
  • София
Всъщност пия хиалуроновата киселина на Форевър Ливинг Продъктс заради ставите както казах, но изведнъж усетих, че има някаква промяна в кожата на лицето ми, стана някакси по-гладка, фините бръчици намаляха, видимо вида ми си промени. Предлагат и специализирана грижа за кожата.Аз си купих комплекта "Цвете на младостта"- профилактичана и възстановителна програма, съдържа ексфолииращ почистващ лосион, хидратиращ тоник за лице, маска за лице и алое активатор, възстановяващ нощен крем за лице, стягащ лосион за лице, също и инструкции за ползване. Просто този комплект е перфектен, кожата е свежа и жизнена. Първо ползвах някои от продуктите, но след това разбрах, че  в комплект е по-изгодно, а и цената е много добра.

# 58
  • София
Да, добри цени на комплекти - има-няма няколкостотин  Joy Между другото, ползвах хиалуроновата им киселина - никаква разлика....

# 59
  • София
ами  шест продукта за 148 лв.  мисля, че цената е перфектна, има кремове по 120 лв., и никакъв ефект. А за хиалуроновата киселина ако си я пила само 1 месец, няма да има кой знае какъв видим ефект

# 60
  • София
Може и така да е, но бих искала да те помоля да спреш с масираната реклама на флп не само тук, а  и в алтернативния форум за хомеопатия и др. Още повече, че това противоречи на правилата на форума. Иди да ги прочетеш. От 30 твои съобщения, 12 са рекламни на флп.

# 61
  • София
За твое сведение тук всеки прави това, един изказва мнение за болница, друг за лекари, трети за личен здравословен проблем и как се опитва да го разреши, по какъв начин е установил, че се повлиява. Какво имаш против споделянето на сходни проблеми и защо някой трябва да се съобразява с теб. ФЛП нямат нужда от реклама, достатъчно са известни и ги знаят.Така че   като не ти харесва, не ме чети. Не съм първата, която пише за ФЛП. Други пишат за други продукти, всеки за това, което е изпитал.

# 62
  • София
Ако нямаха нужда от реклами, нямаше явно даваш мейла на флп и да приканваш хората да станат дистрибутори, както ти правиш в един от твоите постове. А това вече, мила, не е споделяне на сходни проблеми и ти го знаеш, така че няма да споря. Това не е съобразяване с мен, а с правилата на форума, на който си се регистрирала. Не мога да не те чета, защото твоите постове са навсякъде в алтернативния форум и ако искам да прочета някоя полезна информация, там непременно си и ти. Жива и здрава да си   bouquet

# 63
  • София
Първо има разлика между мейл и сайт и второ, ако се поровиш повече из форума, ще разбереш, че са достатъчно известни ибез мойта реклама и трето, влез в сайта им и ще разбереш за какво става въпрос, от облика им личи, че са достатъчно популярни. И не на последно място, бъди здрава, за да не ти се налага да ползваш тези или други продукти. Медицинско лице съм и не експериментирам със здравето на хората с цел печелба.

# 64

Попитай/потърси тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=14.0

Иначе добавки има, но не е тук мястото да питаш. Peace

последните 5 год. бяха ад за мен и коленете ми ,не вярвах ,че ще се подобря и само едно ще ви нАпиша:Д-р Горанов ревматолог,Пловдив,Окръжна болница.Да е жив и здрав!Татяна Павлова ,39 години .

# 65
Вчера си купих Хиалур. Нямам проблеми със ставите, купих го заради очаквания ефект върху кожата, а ХиаВита ми се вижда доста скъпа. Хиалура е немски, 30 хапчета за 21 лв. Надявам се за 1 месец да разбера има ли някакъв ефект и ако има дори и минимален, ще купя и втора опаковка. 21 лв. за 1 месец мисля че е поносима сума. Дано си струва!

# 66
  • София
да не се повтарям, но вземам трети месец хиалуронова киселина/заради ставите/ и има ефект върху кожата

# 67
  • I want it all and I want it now.
Здравейте.Искам да ви питам за тези таблетки ,още ли ги пиете и дали имат ефект върху кажата до днешна дата.Мерси.

# 68
  • София
Здравейте.Искам да ви питам за тези таблетки ,още ли ги пиете и дали имат ефект върху кажата до днешна дата.Мерси.

За кои по-точно?

# 69
  • София
Пия ХА - първо на Актавис , после на ФЛ и съм много доволна - финните бръчки се заличиха, лицето сияе.
Не мисля да спирам  Grinning
Аз започнах 10.08 год. с Актавис - изпих 4-5 опаковки

# 70
  • София
Вчера си купих Хиалур. Нямам проблеми със ставите, купих го заради очаквания ефект върху кожата, а ХиаВита ми се вижда доста скъпа. Хиалура е немски, 30 хапчета за 21 лв. Надявам се за 1 месец да разбера има ли някакъв ефект и ако има дори и минимален, ще купя и втора опаковка. 21 лв. за 1 месец мисля че е поносима сума. Дано си струва!

Не съм ползвала нито един от двата препарата но ме заинтереувахте и като поразгледах виждам че ХиаВита съдържа 70 мг хиалуронова киселина, докато при Хиалура е 28 мг , така че никак не излиза за по евтино као приемаш еднакви дози. Аз сега ползвах един гел но той въздейтва върху мимичеките бръчки а не върху тези причинени от ЕГН-то

# 71
  • София

Не съм ползвала нито един от двата препарата но ме заинтереувахте и като поразгледах виждам че ХиаВита съдържа 70 мг хиалуронова киселина, докато при Хиалура е 28 мг , така че никак не излиза за по евтино као приемаш еднакви дози. Аз сега ползвах един гел но той въздейтва върху мимичеките бръчки а не върху тези причинени от ЕГН-то

В тази на ФЛП хиалуроновата киселина е 80 мг

# 72
Хапчетата с хиалуронова киселина са за ставни проблеми,ставния хрущял е изграден от глюкозамин,хондроитин и хиалуронова киселина.
Така, че употрeбявайте ги ако ви болят ставите, а не за бръчки мили дами.
Синтетичната хиалуронова киселина която я има в кремовете няма тези силни свойства да  задържа вода ,за разлика от тази от животинска произход,в Европа козметичните компании използват синтетична,търсете си кремове от USA.
Има италиански таблетки -Flexart с 30 mg (20 t.-20 лв)  те са с призход от пилешка гръдна кост и Хиалур с 20 мг(20 tab.-25 лв) или казано с повече хиалуронова киселина и на 1/2 цена от тези на Актавис.
Там има само 4,5мг хиалуронова киселина.
25 лв.

# 73
  • Варна
Четох, четох и се обърках. ooooh! Дали може някой да резюмира предимства и недостатъци на обсъжданите хапчета, че аз му изтървах края. Simple Smile
И още нещо..... само аз ли си задавам въпроса за наличието на евентуални странични ефекти. Такъв завишен прием на хиалуранова киселина, не нарушава ли естествения баланс в организма, не се ли натрупва? Знам ли.... ама си мисля, че няма начин да не се отрази по някакъв начин, особено когато се взима от здрави хора, а не като лекарство.

# 74
  • София
Четох, четох и се обърках. ooooh! Дали може някой да резюмира предимства и недостатъци на обсъжданите хапчета, че аз му изтървах края. Simple Smile
И още нещо..... само аз ли си задавам въпроса за наличието на евентуални странични ефекти. Такъв завишен прием на хиалуранова киселина, не нарушава ли естествения баланс в организма, не се ли натрупва? Знам ли.... ама си мисля, че няма начин да не се отрази по някакъв начин, особено когато се взима от здрави хора, а не като лекарство.

ХК е естествена съставна част на ставната течност и основна съставка на хрущяла.
С годините намалява производството на ХК в тялото.
Хранителните добавки не са лекарства, нямат странични ефекти. ХК хидратира ставите и кожата. Бързо разпределяне на хранителните вещества в организма – там, където той има нужда от тях.
Добро усвояване и оползотворяване.
ХК почти не може да бъде приемана в съществени количества с храната. Освен хиалуронова киселина “Форевър активна ХК” съдържа още: масло от джинджифил и куркума.
Две изключителни съставки, познати и ценени от десетилетия заради антиоксидантните си свойства.

# 75
Някой ползвал ли е Vivania на Лечител? В сайта им препоръчителната цена е 35,10лв. Опаковката е 60таблетки (30гр), които стигат за 1 месец.
Дневната доза от две таблетки съдържа 100mg хиалуронова киселина.
http://www.lechitel.bg/product.php?p=123
http://www.verkkoapteekki.fi/product_info.php/products_id/39327/language/en

# 76
Пуснали са нови хапчета на Актавис с хиалуронова киселина и си ги поръчах преди малко при една позната аптекарка,някой да ги е пил?? CrazyНа свекърва ми една приятелка ги пиела от два месеца и се била опънала видимо,ама ми се ще и друг да сподели ако ги е пил и има видим резултат Rolling EyesИначе познатата ми аптекарка каза че ще са много добри за кожата,ама все пак... ConfusedИначе се бях юрнала да си слагам разни филъри,че не съм се сбръчкала кой знае колко ,но имам все пак по челото и пачи крак CrazyТова го копирах от сайта на Актавис -HyaVita – beauty продукт, който спомага заличаването на бръчките. Съдържа хиалуронова киселина и витамин Е - формула, която гарантира цялостно действие срещу стареенето на кожата (мимическите линии, фините и дълбоките бръчки). Хиалуроновата киселина е основна съставна част на съединителната тъкан, която има уникалната способност да поддържа водния баланс на кожата и спомага за нейното младежко излъчване. Тя играе решаваща роля в транспортирането на хранителните вещества към външните слоеве на кожата, улеснява изхвърлянето на токсините и спомага за регулиране и удължаване на жизнения цикъл на кожните клетки. Витамин Е е мощен антиоксидант, който забавя всички процеси на стареене в организма. След редовната употреба на HyaVita лицето изглежда преобразено. Kожата възстановява плътността си и изглежда по-млада.

Хранителните добавки от серията АctaStyle се произвеждат от един от най-големите производители на хранителни добавки в света Soft Gel Technologies – Los Angeles, САЩ по заявка на Актавис. Два от продуктите са иновативни за българския фармацевтичен пазар – ХодрониК и ХиаВита, съдържащи нискомолекулярна хиалуронова киселина, която е подложена на ензимно разграждане по Японска патентована технология за намаляване на молекулното й тегло. Това прави възможно резорбирането на хиалуроновата киселина през стомашно-чревния тракт след прием през устата.
Хранителните добавки от серията АctaStyle ще се предлагат под формата на меки желатинови капсули. Това осигурява много предимства за пациента в сравнение с твърдите капсули и таблетки:

• Лесно поглъщане
• Не се усещат неприятни вкусове и мириси
• Много по-бързо освобождаване на активното вещество в организма и следователно по-бързо действие.
• Висока стабилност и чистота – активните съставки са защитени от окисление, влага и микробно замърсяване

Продуктите от серията АctaStyle ще намерите в аптеките в страната.

Някой ползвал ли е Vivania на Лечител? В сайта им препоръчителната цена е 35,10лв. Опаковката е 60таблетки (30гр), които стигат за 1 месец.
Дневната доза от две таблетки съдържа 100mg хиалуронова киселина.
http://www.lechitel.bg/product.php?p=123
http://www.verkkoapteekki.fi/product_info.php/products_id/39327/language/en

# 77
Някой има ли впечатления за Хиалур - имат ли въздействие върху кожата на лицето?

# 78
Дай повече информация за тези хапчета..... Flutter
kolko vreme se piat.az gi zapochnah ot vchera

# 79
  • София
Някой има ли впечатления за Хиалур - имат ли въздействие върху кожата на лицето?
Те са за стави.
За лицето трябва НА да е по метода injuv - както е на Актавис.
Аз пия от 6-7 месеца и съм доволна
Пият се постоянно

# 80
Хиалуроновата на Форевър също е по тази технология injuv- и е по - евтина от тази на Актавис. Аз съм доволна от ефекта върху кожата ми - пих я 2 месеца.
Изобщо всички американски добавки с хиалуронова киселина са хубави защото са с животински произход, докато в европа се произвежда синтетична хиалуронова киселина, която не се усвоява достатъчно добре от организма.

# 81
а от колко години трябва да се почне употребата?

# 82
  • София
А как да се свържа с дистрибутор на Форевър Ливинг?

# 83
  • София
а от колко години трябва да се започне употребата на ткъв вид хапчета? Аз съм на 29г. мога ли вече да ги ползвам?

Да, може да ги ползваш, два-три месечни курса са подходящи за кожата, отличен хидратант са.

# 84
  • София
Ето още инфо:
"Хиалуроновата киселина е естествена съставка на кожата и съединителните тъкани в организма. Придава на кожата онзи гладък и млад вид, който всички се опитваме да съхраним колкото се може по-дълго. Хиалуроновата киселина се произвежда в тялото ни, но с напредване на възрастта количеството й намалява. Това води до появата на бръчки, до изсушаване и загрубяване на кожата. Хиалуроновата киселина притежава свойството да задържа вода в количества до 1 000 пъти по-големи от собственото й тегло, което означава, че с нейна помощ можем да доставим ценна влага до всяка една клетка от кожата.

Доскоро хиалуроновата киселина трябваше да се инжектира директно под кожата, защото храносмилателната система не може да я усвои в естественото й състояние. Благодарение на процесът Injuv®, вече е възможно тази ценна органична киселина да се приема и под формата на капсули. Хранителната добавка съдържа уникална форма на хиалуронова киселина с ниско молекулярно тегло, която възстановява влагата в кожата. Приемането й хидратира кожата отвътре навън, защото тази хранителна добавка съдържа не само ценната киселина, но и масла от джинджифил и куркума. Тези две растения са ни по-познати като хранителни подправки, но древната източна медицина ги използва от хиляди години. Маслото от джинджифил стимулира кръвообращението в целия организъм. Добре кръвоснабдените кожни клетки са жизнени и допринасят за свеж и сияен вид на кожата. Куркумата успешно се влага като съставка в козметични продукти, заради свойствата си да изравнява и съживява тена, както и да се противопоставя на процесите на стареене. Приемана като подправка и хранителна добавка, тя тонизира организма, пречиства кръвта, има антиоксидантно действие и доставя влага в кожата. отлична комбинация от хиалуронова киселина с ниско молекулярно тегло, джинджифил и куркума, която подмладява кожата и цялото тяло.

Препоръчителната дневна доза от две гел капсули съдържа 80 мг комплекс хиалуронова киселина, което означава, че в една капсула има около 40 мг комплекс хиалуронова киселина."

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 11:53 от MaMinKa33

# 85
Днес видях и най-новия хит в аптеките по тази тема - DERMALIFT - капсули с хиалуронова киселина, но вътре иматдобавен и колаген и алое вера и витамини. Цената е много добра - 35 лв., а качеството е немско. Като го пия 2-3 месеца ще пиша за резултата. Някой пробвал ли го е вече?

# 86
Интересува ме някой има ли практически наблюдениа за продукта DERMA LIFT , никъде не е описано каква е ХК - от животински произход или синтетична?

# 87
  • София
Момичета, да ви кажа, че ХК на Хиа Вита вече е 25 лв. Това много ме озадачи и питах в аптеката защо пролетта беше към 60лв. Отговориха ми, че имало намаление на цената  newsm78 Не мога да открия книжката да видя грамажа, но си спомням, че пишеше под 35г. да се взима по 1 на ден, а над 35г. по две таблетки.

# 88
  • морско
Привет от мен Simple Smile

Аз не съм пила такива хапчета и мисля да поизчакам още за тях (ЕГНто да напредне още), но козметичката ми (около 32-33 г.) си правила устните преди време стандартно с инжекция и киселина и след като й поспаднали вече, почнала да пие подобни хапчета .... Каза, че странно и за нея, но устните и отново се понадули, по което тя съди, че ефект има.
Не съм й виждала устните преди хапчетата за да мога да кажа лично мнение, просто споделям още една гледна точка  Peace

Иначе и аз се чудя наистина ли е толкова безвредно да се пият ей така, колкото и да е естествен продукт ...

# 89
  • София
Аз съм пълнила назолбабиални гънки с ХК, почти не видях разлика, не ми се коментира причината. Сега, вече 6 мес. след това изглеждам по-зле. Не знам внушение ли е, или е имало все пак някакъв ефект, или просто си остарявам. И понеже не ми се дават  луди пари за процедури със съмнителен ефект (поне при мен) реших, че ще я пия.
Не вярвам да вреди, напротив пие се и за ставите. Но и да вреди, то пък какво полезно има.
По Дискавъри давали как кремовете против бръчки причинявали рак newsm78

# 90
  • София
" Хапче-бонбон слагало край на бръчките   Shocked

Учени създадоха сладко хапче с големината на бонбоните "Смарти", което в клиничните изпитания забавя значително състаряването на кожата, съобщи в. "Сънди таймс", цитиран от БТА.

Хапчето, наречено "Инеов фермете", съдържа ликопен - антиоксидант, който е най-характерен за доматите.

Той помага за регенериране на нови стволови клетки и предпазва старите от увреждане. Ликопенът е комбиниран с форма на вит. С и с изофлавони - химикали извлечени от соята. Всички те са мощни антиоксиданти.

Изпитания с жени на възраст от 51 до 69 г. и с жени на около 45 години показват, че за шест месеца хапчето осигурява с 8,7 процента по-добра еластичност. Създатели на хапчето са специалисти от компаниите "Нестле" и "Л'Ореал".   

Те комбинираха постиженията на диетологията и дерматологията. Сладкото червено хапче принадлежи към т. нар. козмецевтични продукти.

Те са за разкрасяване, но се пият и действат отвътре, а не се втриват в кожата или косата. Производителите се надяват, че заради сладкия вкус жените ще възприемат хапчето по-скоро като добавка, а не като лекарство.

Единственият недостатък на разхубавяващото хапче е цената му - около 25 британски лири за 10 дена. За да има ефект то трябва да се взима повече от три месеца. "Инеов фермете" вече се продава в някои държави в Европа и Южна Америка.БТА "   newsm78

# 91
  • София
Искам да поясня, че може би съм била разбрана погрешно - не съм против инжектирането, смятам го за по-ефективно. Говорех за моя опит с ХК и за другият вариант липофилинга, защото там процедурата не е еднократна, скъпа е,  а аз не задържам мазнини по лицето Confused Има още една възможност, също скъпа (което си е относително де Laughing) - с хепи лифт конци, разграждали се уж за година-две.
За това реших да си взема хапчетата, защото ще освежат цялостния облик, а са полезни и за ставите (с които по принцип си имам проблем)

Цитат
си правила устните преди време стандартно с инжекция и киселина и след като й поспаднали вече, почнала да пие подобни хапчета .... Каза, че странно и за нея, но устните и отново се понадули, по което тя съди, че ефект има.
Пиенето на хапчета с ХК подържа по-дълго инжектираната. Но не мисля, че само от пиене на хапчета ще ви порастнат устните Laughing

# 92
  • София
Изпих една кутия  хиалуронова киселина,     мислех,че си въобразявам,но  бях  леко отекла(кожата се опъва някак),качих 3 кг(не съм променяла хранителния си режим,дори започнах да се ограничавам,виждайки,че кантара  показва повече). Ако някоя от вас има сходен проблем,моля, да сподели. Защото не вярвах изобщо,че  мога да  напълнея точно от  това.

# 93
  • София
Изпих една кутия  хиалуронова киселина,     мислех,че си въобразявам,но  бях  леко отекла(кожата се опъва някак),качих 3 кг(не съм променяла хранителния си режим,дори започнах да се ограничавам,виждайки,че кантара  показва повече). Ако някоя от вас има сходен проблем,моля, да сподели. Защото не вярвах изобщо,че  мога да  напълнея точно от  това.

От Хиа Вита ли?

# 94
  • София
Да,Хиавита.

# 95
Мини и аз пия вече втора кутия хия вита. Значи качих два кг, но това е от задръжката на вода и сега започнах да ги свалям от самосебе си. Иначе и моята кожа видимо се опъна за което съм щастлива.Смятам да я пия още месец.

# 96
  • София
Бях планувала скоро да си ги взема тези Хиа Вита,
но почнах да се позамислям след коментарите ви.  Thinking

# 97
  • София
Мини и аз пия вече втора кутия хия вита. Значи качих два кг, но това е от задръжката на вода и сега започнах да ги свалям от самосебе си. Иначе и моята кожа видимо се опъна за което съм щастлива.Смятам да я пия още месец.
Така си и помислих аз,защото  усещането е като да съм в пмс перманентно.Няма да пия втора кутия ,взела съм си,но  кг    ако ще катерят висини-мерси.Иначе се виждам отекла леко в лице.Бръчките около очите  са си ми същите. Laughing

# 98
Това, че приемът на хиалуронова киселина води до задържане на течности не ми звучи никак добре. И то не от естетическа гледна точка. И аз мислех да почвам.
minie mouse, Intuition, благодаря, че ни предупредихте   bouquet!

# 99
  • София
Какви странични ефекти са посочени в листовката,
и това оттичане и задържане на вода отбелязано ли е ?

# 100
Пия хиавита от 10.01.2010 год.За съжаление няма никакъв резултат, споделям мнението,че кг нарастват

# 101
Извинете за грешката датата е 10.12.2009 , а не 10.01.2010

# 102
  • София
Аз пия хиалуроновата киселина на ФЛП по 6 месеца без прекъсване есента и зимата и нямам промяна в кг.

# 103
Пия Хиа Вита от 2 месеца и имам много добър ефект - някакси кожата ми се уплътни. Мисля да я спирам и след няколко месеца пак. Някой знае ли колко често може да се пие в годината?

# 104
  • София
Това "уплътняване" на кожата за мене е оточна площ.
Щях да я пия 3 месеца ,после почивка от поне месец и пак наново.

# 105
Действително действа освежаващо, но чудеса не могат да се очакват.
За протокола - не съм отекла, нито напълняла, даже напротив -  последните си два излишни кг свалих докато я пиех.

# 106
  • София
Още преди много време съм учила по биохимия, че количеството на водата в тъканите е най-високо при кърмачетата и намалява през целия живот, като при възрастните хора вече е доста ниско. Хиалуроновата киселина привлича и задържа в тъканите вода и ако се повиши количеството и в тъканите, значи ще се увеличи съдържанието на вода. От постовете тук съдя, че май действа Wink
Аз мисля да я пробвам. Peace

# 107
  • София
Ето линк към продукти с хиалуронова киселина на AquaSource

# 108

Може ли някой да сподели има ли ефект от хранителните добавки с колаген и хиалуронова киселина

# 109
  • София
Ефект има. Но не трябва да се очакват бързи резултати.
За една седмица например ефектът би бил незабележим.
Специално на тези от линка по-горе съм бил на презентацията  от Кристофър Пик - това е автора на формулата им. Той каза, че за реален, видим ефект са нужни три месеца употреба.

# 110
А колко струва Колаген плюс горе-долу?

# 111
Днес видях и най-новия хит в аптеките по тази тема - DERMALIFT - капсули с хиалуронова киселина, но вътре иматдобавен и колаген и алое вера и витамини. Цената е много добра - 35 лв., а качеството е немско. Като го пия 2-3 месеца ще пиша за резултата. Някой пробвал ли го е вече?
    Диди, може ли вече да споделиш резултати от DERMALIFT, аз пия Хиа вита но се интересувам и от други таблетки съдържащи ХК и колаген.   bouquet

# 112
  • София
Не ми се вярва да се пълнее от ХК. Момичета, постовете са ви от януари, а зимата по принцип по-лесно се качват килограми.

Сега се чудя на коя фирма да си купвам ХК, пазара стана много разнообразен и не знам на коя марка да се доверя.

Диди, може ли вече да споделиш резултати от DERMALIFT, аз пия Хиа вита но се интересувам и от други таблетки съдържащи ХК и колаген.   bouquet
И аз чакам  Grinning

# 113
Хм. Аз също пия ХК от около месец. Ако не бях прочела тази тема, нямаше да се сетя, че май точно от нея ми пресъхва устата. Възможно ли е? Сега ще я спра няколко дни и ще почна пак, за да видя със сигурност.

# 114
Здравейте.
Аз съм много нова тук, но винаги, когато съм имала някакви въпроси, свързани със здравето, Гугъл на първо място изписва Bg-mama.
И сега на въпроса: изписаха ми Hyalur, хапчета с хиалуронова киселина, за съжаление не с разкрасителна цел, а с болкоуспокояваща.
Има ли някой информация може ли да се пият, ако се планира бременност? Защото на опаковката такава информация липсва.
Благодаря ви предварително.

# 115
  • София-Лагера
http://www.clubdermalift.com/

Поръчваш 1 опаковка и ти дават 1 безплатна.
Аз поръчах . Laughing

# 116
Поръчах си Дермалифт в края на юни,заявих 2 получих 4.Доставиха ми го за 48 часа.Сега пресметнах ,че го пия вече 46 дена.Ефекта е видим .Аз имах други здравословни проблеми и не бях се вглеждала доста време .Нямам дълбоки бръчки имам пачи крак и край устата на 42г съм.Първо изчезнаха бръчките край очите от което бях супер Laughing Отскоро се заличиха бръчиците и край устата ,остана ми една по-дълбочка.Първия месец пиех по 2табл.,после по 1.Много съм доволна!Ще направя курс от 3месеца после почивка само че не знам за колко време е добре да се почива  newsm78

# 117
Sote, пиши като спреш ефекта запазва ли се.

На мен вчера ми хвалиха и ми дадоха брошура на някакви перли на Viscoderm. Били много вървежни в Стара Загора. Ето тези.
Някой да ги е ползвал?
Заинтригуваха ме заради пикногенолите, за които доста четох напоследък по друга причина.
30 капсули е кутията и струва 40лв.
Ето съдържанието на една капсула /взех го от тук/:
Hydrolysed collagen  200.00mg of which: -Collagene 124.00mg,  -Chondroitin sulphate 40.00mg, -Hyaluronic acid 20.00mg
Pycnogenols 67% 15.00mg
Coenzyme Q10 10.00mg

Как ви се струва  newsm78

# 118
letsgo, ако трябва да пиеш по 2 на ден (общо 40 мг ХА), ще ти излезе 40 лв за 15 дни.

Не знам за тези пикногеноли, но всичко останало е само за стави и съединителна тъкан, не за кожа. Аз пия чиста ХА, опаковката ми е 60 капсули х 70 мг ХА за същите пари. И за още 20-тина лв отделно Q10 (най-лесно усвоимата форма Ubiquinone), който е 90 капсули х 30 мг.

# 119
  • София
Desi_2, благодаря!
I see you , извинявай ако си писала вече и съм пропуснала, кой продукт всъщност пиеш?

# 120
Desi_2 благодаря за линка.От известно време си търся хапчета с  хиалуронова киселина и след проучвания се колебаех между няколко вида като дерма лифт ми беше на първо място защото е немско.   Току що си поръчах.Попълних полетата и изпратих формуляра.Сега чакам доставката с наложен платеж както пише.
I see you аз пия Q10 VesiSorb на Walmark 30 капсули от 30 мг. за 20 лв .На коя фирма е Q10 90 капсули от 30 мг.за същата цена и откъде го купуваш?

# 121
  • София-Лагера
Започнах да пия и аз.
Но пия по 1 табл на ден.
Мисля да си поръчам още един път ,че промоцията е до края на септември.
За Дермалифт става въпрос.
Ще пиша когато има видими резултати Peace

# 122
Desi_2, благодаря!
I see you , извинявай ако си писала вече и съм пропуснала, кой продукт всъщност пиеш?

Поръчвам ги. ХА http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg … oftgels/1468?at=0, Q10 http://www.iherb.com/Bluebonnet-Nutrition-CoQ10-30-mg-Softgels-9 … oftgels/9131?at=0. Доставката е 4$.

# 123
извинявай мацко, ама тя хиалуроновата киселина в една капсула е само 12 милиграма, според мен има други по-добри като съотношение качество-цена

# 124
Има едни хапчета с хиалуронова киселина,които са много добри hyaluronic acidАнглийски са и действат много добре (по отзиви на приятелки).Аз засега избрах дерма лифт и пия по една капсула на ден, още не мога да преценя дали имат ефект .От другите съм пила 3 таблетки за да ги пробвам и май по ми харесаха.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 16:15 от Sweta

# 125
извинявай мацко, ама тя хиалуроновата киселина в една капсула е само 12 милиграма, според мен има други по-добри като съотношение качество-цена

Не, 12.6 мг са за 2 капсули дори (serving size 2 capsules). Но това е "обикновената" ХА. "Injuv is a revolutionary new form of hyaluronic acid" - то е 70 мг в една капсула.

# 126
  • София
Момичета, няма ли още някоя да сподели впечатления от Дермалифт?
Видях промоцията и тъкмо се канех да поръчвам днес, въпреки оскъдните мнения за продукта, когато видях пусната тема, че съфорумка го е пила 2 месеца без никакъв видим ефект. Абсолютно наясно съм, че един продукт действа различно на различните хора, но въпреки това наличието на повече мнения /независимо положителни или отрицателни/ е винаги от полза.

П.П. Само няколко часа по-късно темата вече я няма.  Rolling Eyes

# 127
Да, защо пък чак изтриха темата, можеше само да променят заглавието, защото "ДЕРМАЛИФТ-ИЗМАМА" звучи малко шокиращо. И аз съм скептично настроена към евентуалните резултати, но по отношение на тяхната трайност. Чак пък никакъв ефект да няма... Както съм писала преди пих Хиавита и след месец имаше видима разлика в състоянието на кожата ми, но като спрях приема кожата се върна в старото си състояние. И очаквах и с Дермалифт да се получава нещо такова.

# 128
  • София
Letsgo, благодаря.   bouquet То за трайността е пределно ясно, че като се спре продуктът, нещата отиват в първоначално положение. Не съм чувала за козметичен продукт, чийто ефект да продължава напред във времето след прекратяване на употребата му.  Laughing

Сега погледнах състава на Хиавита. Възможно ли е хиалуроновата киселина да е само 6.3 мг./капсула? Не е ли твърде малко? За сравнение в Дермалифт съдържанието на хиалуронова киселина в една капсула е 33.5 мг., а в тази на Source Naturals - 70 мг./ капс.

# 129
Ами всичко е възможно.

Прави ми впечатление, че в таблиците със съставите на добавките първо пишат на първи ред injuv, а на втори ред хиалуронова киселина и то с отстояние /не знам точното граматическо наименование  Embarassed/.  Сякаш хиалуроновата киселина влиза в injuv. Да не би injuv да включва и помощни вещества  newsm78 Ако има хиал. к-на по метода injuv за какво има и друга  Thinking

http://www.bioactivenutrients.com/products/29
http://www.bacopa-monniera.com/supplement-facts/Hyaluronic-acid-injuv-70mg-30

# 130
Injuv е процес по който молекулата на хиалуроновата киселина се разбива на по-лесно усвояема молекула. Това не е някаква съставка.

# 131
  • София-Лагера
Ето тук четете
Даже отговарят на въпроси
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504341.0

# 132
Injuv е процес по който молекулата на хиалуроновата киселина се разбива на по-лесно усвояема молекула. Това не е някаква съставка.

И аз така си мислех преди, но защо тогава ако е процес, са го измерили в тегло - Injuv 140 mg, HA 12.6 mg?

# 133
mama Tin, знам какво е или по-точно как се представя на широката публика Injuv, но ми е странно допълнителното посочване на хиал.к-на. И ако Injuv е процес, метод или какъвто и да било там начин на обработка на хиал. к-на, то какво търси наименованието му в състава изобщо? Напомня ми наименованията на патентованите съставки на някои кремове, зад които всъщност стоят комбинации на няколко вещества, а не едно.

# 134
Ами точно това е съмнителното в ситуацията - явно този производител не е закупил патента за технологията Инжув, та се застрахова на етикета.
Аз лично нямам друго обяснение - фирмите които са си изрядни, посочват само количеството хиалуронова киселина и на друго място на етикета изписват че е произведено по тази технология.

# 135
  • София
Сега погледнах състава на Хиавита. Възможно ли е хиалуроновата киселина да е само 6.3 мг./капсула? Не е ли твърде малко? За сравнение в Дермалифт съдържанието на хиалуронова киселина в една капсула е 33.5 мг., а в тази на Source Naturals - 70 мг./ капс.

Намерих къде е грешката - попаднала съм на непълно съдържание в нета, където беше упоменато само съдържанието на НА - 6.3 мг. Сега намерих пълния състав - injuv 70 mg. Така вече става.

Мама Тин, ако си права в предположението си, е странно защо тогава Source Naturals, които изписват състава си по същия начин /отделно НА и injuv/ имат претенции, че притежават патента, при положение, че това лесно може да се провери?

# 136
Изпих една опаковка дермалифт.За сега не виждам ефект,но като чета май трябва да се пие по- дълго.Чудя се дали да не продължа с хиавита.Там хиалуроновата киселина е повече, а и има промоция 2 опаковки на цената на една.Какво ще ме посъветвате?

# 137
И аз и майка ми пием Хиавита и определено има ефект...а и промоцията никак не е лоша http://apteka.framar.bg/30019761/%D1%85%D0%B8%D0%B0%D0%B2%D0%B8% … A%D0%B5%D1%82-2-1

# 138
Не съм пила Хиавита, но преди време ми се наложи да потърся нещо за отдавна мъчещите ме стави. Тъй като проблема при мен е с недостатъчно синувиална течност (смазка) в ставите, се оказа, че каквото помага на тях, помага и за млада кожа. Така де, почетох малко Rolling Eyes Пих Хидрапланиш с хиалуронова киселина и колаген и съм много доволна от страничния ефект върху кожата ми. Пих го само два месеца, вместо препоръчваните 3, но и ставите и кожата се повлияха добре. Мисля пак да си купя и този път да го пия поне 3 месеца, което е стандартен период при повечето лекарства за стави.

# 139
  • Варна
Здравейте! И аз реших да пия някакъв продукт с ХК, но се чудя между Хиавита на Актавис и Колаген плюс на Аквасорс. Цената за месец е горе-долу една и съща. Въпросът е кой продукт действа по-добре и има видим резултат?  Peace

# 140
  • София
Намерих нещо актуално в пресата за хапчетата с хиалуронова киселина! В последния брой на списание Всичко за жената има разговор със специалист на тази тема. Д-р Фридман работил в САЩ и Израел, сега бил в БГ и го интервюират. Като го питат за хапчета с хиалуронова киселина (НА), казва дословно: "Няма смисъл- едва 20% от пиещите такива хапчета ще са доволни."
Много се чудя, наистина какъв е ефекта им? Само това ли са начините да си вземем хиалуроновата киселина- хапчета или инжекции?

# 141
Намерих нещо актуално в пресата за хапчетата с хиалуронова киселина! В последния брой на списание Всичко за жената има разговор със специалист на тази тема. Д-р Фридман работил в САЩ и Израел, сега бил в БГ и го интервюират. Като го питат за хапчета с хиалуронова киселина (НА), казва дословно: "Няма смисъл- едва 20% от пиещите такива хапчета ще са доволни."
Много се чудя, наистина какъв е ефекта им? Само това ли са начините да си вземем хиалуроновата киселина- хапчета или инжекции?
В списание "Всичко за жената" брой 250 от 11.11.2010 на страницата Красота- намерих "Неинвазивна процедура за лице с хиалуронова киселина"! Там пишат за салон в София, където се прави ново за БГ вкарване на хиалуронова киселина в цялото лице- с 2 ампули чрез висока честота и галваничен ток, без инжекции. Цената е 38 лв и се препоръчват 5 процедури.
Звучи интересно, защото киселината отива направо в кожата, а чрез хапчета , колко ли трябва да се изпие? А и тя отива в цялото тяло- докато стигне кожата???
 Наистина по света вече са измислили без нараняване да изпъват и освежават лицето с хиалуронова киселина- щом се практикува и у нас!

# 142
  • Страната на чудесата
Здравейте, и аз изпих една опаковка Хиавита лятото, но не видях никъкъв ефект върху кожата. За кг не помня - аз нямам кантар, но най-вероятно не съм качила, защото щях да усетя.
Сега видях,че е на промоция в framar.bg - 3 опаковки за 52 лв. и пак се замислих дали да не го купя newsm78

# 143
  • София
Здравейте,
Имам ставни проблеми и вече пия втора опаковка Флексодон А, посъветваха ме след като направя 3 курса с Флексодон А да направя и 3 курса с Хиалуронова киселина и затова започнах да се интересува и попаднах на тази тема. Сега като чета сметка, си мисля, че може би ще бъде добре да направя няколко курса с продукта Хидрапланиш. Ще се радвам на съвети!  bouquet

# 144
http://revita-bg.com/index.php?go=15521

Ползвали ли сте това?88% хиалуронова к-на-серум,има ли ефект?

# 145
  • София
Здравейте,
Имам ставни проблеми и вече пия втора опаковка Флексодон А, посъветваха ме след като направя 3 курса с Флексодон А да направя и 3 курса с Хиалуронова киселина и затова започнах да се интересува и попаднах на тази тема. Сега като чета сметка, си мисля, че може би ще бъде добре да направя няколко курса с продукта Хидрапланиш. Ще се радвам на съвети!  bouquet
Хиалуроновата киселина наистина е важна за ставите- аз четох по въпроса. Лошо е, че при пиене на хапчета с нея, организма я отлага в ставите- това е по-важно за него.
А ние я искаме в кожата на лицето- за красота...
А за организма ставите са на първо място...

# 146
По ВВТ миналия четвъртък са предавали след обяд цяла процедура за лице с хиалуронова киселина. Чрез нея се доставяла киселина в дълбочина в кожата на лицето. Ефективно е и не е скъпа процедура, но при много бръчки трябва да се правят серии. Аз намерих , къде го правят: www.studioparis.bg
Ходих два пъти и определено съм доволна! Кожата стана много свежа, а почналите да се появяват бръчици изчезнаха!
Според козметичката нямам нужда от повече, а само от поддръжка всеки месец- ще спазвам препоръките!

# 147
http://revita-bg.com/index.php?go=15521

Ползвали ли сте това?88% хиалуронова к-на-серум,има ли ефект?

Аз го ползвах това (1 опаковка само). Ми какво да ви кажа - чак ефект някакъв забележим няма. Кожата я чувствах просто по-свежа и хидратирана. Ако очаквате, че ефектът ще е като от филър, няма как да стане според мен.