Мисля вече за МОРЕ !!!??? А вие ???

  • 961
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 255
Ей вече се стопля и все повече мисля за морето - бебо е малък ама много ми се ходи. Септември ще ходим с таткото и момчетата, ама много далече ми се вижда до тогава ....  Weary
Иска ми се сега края на юни началото на юли да отида само с децата, но трябва да е доста уредено, че сама с два разбойника незнам как ще оправя   newsm12
Приемам всякакви идеи и предложения за хубаво местенце по нашето Черноморие     grinning039 
Помогнете - няма време  sport027

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/   

# 1
  • Мнения: 5 140
Вяра разконспирирана си!Аз съм Илиана на Мърето(на Теди) приятелката.Как сте?Ще ходите ли на море.Като гледам на аватара доста е пораснал Коко,да го нацелуваш от мен и Ния.Хайде ще се засичаме по трасето.И дано намериш хубаво местенце за моренце!Успех с търсенето. Grinning

# 2
  • Мнения: 5 647
Вяра разконспирирана си!Аз съм Илиана на Мърето(на Теди) приятелката.Как сте?

Абе, Илиана има ли човек, който не си разконспирирала в този форум? hahaha  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 140
Има,има smile3521.Радвам се като видя някой познат! newsm53

# 4
  • София
  • Мнения: 84
Не се притеснявай да отидеш с двете деца на море - в най-лошия вариант ще се върнеш изнервена  smile3514а те възхитени newsm44. Моя син беше само на 5 месеца когато за пръв път го заведохме на море   grinning039 но пък за сметка на това беше толкова спокоет и щастлив през цялото време. Бих ти препоръчала един хотелски комплекс, който се намира в с.Крапец. Страхотно е особено за почивка с деца. Оградено си е има и басейн а и цените са доста поносими. newsm10. собствениците се казват сем.Катранджиеви а хотела е Яница. Мисля че дори има сайт. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 469
Дики, дай някакви координати на този хотел. А къде точно се намира с. Крапец. Чувам го за първи път.

# 6
  • Мнения: 1 120
И аз го чувам за първи път,но ми стана интересно и се поразрових.
http://www.krapets.com/bg/

# 7
  • София
  • Мнения: 469
На снимките изглежда супер. Само не ми стана ясно дали има плажна ивица около хотела.

# 8
  • Мнения: 2 534
Не само мисля , но съм го и измислила .
Балчик ме зове ... цял август ... рахат ( сори за турцизма , ама тая дума ми е любима )

# 9
  • София
  • Мнения: 84
Координати за съжаление не мога да дам защото моя мил съпруг ми изтри всички телефони от мобилния  #2gunfire Иначе там наистина е много приятно. Хотела се намира на една като скала отгоре. Укрепено е с бетонни стени по които има стълби /обезопасени/ за плажа. За съжалине самата плажна ивица под хотела е тясна. За сметка на това самото село Крапец, в което се намира хотела има един друг плаж, който е огромен  grinning039  grinning039. За съжаление особено щом си с деца ще ти трябва и кола за да стигнеш до там   car003

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Крапец е на север.
А ние нашето море го измислихме на юг Simple Smile Крайморие, Поморие, Несебър, Созопол, и тъй нанататък!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Я, то и други знаели за Крапец Grinning
Не само мисля, а измислих и резервирах дори Grinning. И понеже се колебаех на север или на юг, ще отидем и на двете Grinning
Ние сме на Крапец на х-л Яница от 6-12 август, а след това на Синеморец от 13-20 тук http://vilamalina.hit.bg/.
Избрахме си Крапец, защото беше най-дивото, но с удобства, а и съм чувала хубави неща за хотелчето. Все пак да предупредя, че не е от най- евтините - двойната стая /2 възрастни + дете/ + закуска е 59 лв на вечер.
За вила Малина за целия 2-ри етаж /2 самостоятелни стаи с кухненски кът в едната/ ни взеха 50 лв.

# 12
  • Мнения: 1 983
ами честно казано май само аз мисля за море и се опитвам да го организирам,имахме много варианти,но повече от тях отпаднаха и сега чакам да ми се обадят за несебър от началото на юли,иначе аз съм твърдо решена да заведем Вики на морето и на нея няма да й е скучно,защото с нас ще дойде и сестра ми с племенницата ми,която е с 6 месеца по-голяма от мойта,да му мисли мъжо perko,много се надявам този път да стане вече и да заминем Praynig,ще се похваля като се върнем Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 645
И аз отдавна мисля за морето - и днес мъжо най - накрая  направи резервация.Страшно съм доволна,че ще заведем  това лято детенце на море.Избрахме Ахтопол,защото и нашите приятели ще бъдат там,пък и те имат син на 8 месеца.Хотела е хубав,нов и условията са чудесни.
Само че ,аз вече нямам търпение.Още от сега си представям каква лудница ще бъдем на плажа - детенце не знае какво е да стои на едно място,повече от минута.Но нищо, купонът ще е голям.

Даниел - 21.04.2004г.

# 14
  • Мнения: 3 479
И ние вече сме го измислили морето. На 19 юни заминаваме за Албена. По принцип не си падаме по летните жеги, затова избрахме края на юни и северното черноморие. Обаче този студ вече много ме притеснява. Морето няма да може да се стопли и ще трябва да я караме само на басейн, пък толкова ми се искаше малкият да се налудува на пясъка. Е какво пък, както се случи. То ние и без това по друго време не можем, че мъжа ми ще е много ангажиран през лятото, а есента ще правим ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт