Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 521 отговора

Някой пробвал ли е китайските хапчета за отслабване Li Da?Чувам противоречиви отзиви и се чудя дали да ги почна?
Цитирай

София

Аз ги пия в момента, за една седмица свалих 5 кг., но се съобразявам с нещата, които ям, нищо газирано, сладко, тестено,алкохол, ориз и картофи.
Положителното за мен от тези хапчета е, че силно ми намалиха апетита. Единственият страничен ефект беше първия ден, когато ми пресъхваше устата, сега съм си ок.
Цитирай

По принцип алкохолът противопоказан ли е за тези хапчета?А сърцебиене или други подобни ефекти имате ли?
Цитирай

София

А къде се продават въпросните хапчета? Някои знае ли състава им?  newsm78
Цитирай

Съставът им е от китайски билки.Продават се по аптеките.
Цитирай

в кои аптеки?
в  ремедиум не съм ги виждала, чудех се за китайския до пиротска?
Цитирай

В китайския магазин по-рано имаше някакви хапчета,но не знам дали точно тия.Аз ги купих от аптеката на пазара в Красна поляна.
Цитирай
аз от 15 дена ги пия и сам свалила 9 кг пиа по малко вино вечер и се чувствам  добре успех на всички
Цитирай
Аз сега пия други китайски - Super Slim. Първи ден ми е, добри отзиви чувам, пък да видим! Успех на всички!
Цитирай

София

Колко струват тези хапчета li Da?
Цитирай
ами кам 52 лв са 30 бр ама до скоро трудно се намираха за ли да ти пиша цената
Цитирай

46 лв. от аптека,а иначе по фитнесите били по-скъпи.
Цитирай

София

Аз имам лош опит с китайските капсули за отслабване.
Ама, тези, като са по аптеките, може и да са по-добри.

Скоро ми споменаха за някакви нови китайски. Може и да са тези. Ефектите, като гледам, са същите - пресъхнали уста и липса на апетит.
Не смея да гадая какво има в тях при тези обстоятелства.
Цитирай

in my dreams

newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11
Цитирай
zdraveite momi4eta!Az pia Lida 6 den i apetita mi iz4ezna dori do takava stepen ,4e se nasilvam da iam.   lo6oto e,4e imam sarcebiene,glavobolie,4uvstvam se kato bolna.niakoi ima li takiva problemi?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 521 отговора