Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Препоръчайте ми нещо при изпотяване под мишниците,гледам по магазините има най различни  продукти но не знам кое от тях да си купя.Ще се радвам ако ми отговорите.
Цитирай

Stara Zagora

Най-често използвам Нивия,Дав,Рексона. Peace
Цитирай

София

Мила, има поне 20 теми по този въпрос. Пробвай с търсачката. Иначе по спомен, най-добри са отзивите от зелената ролка на Vichy, а аз лично в момента съм доволна от Стиковете на Rexona.
Цитирай

София

има в аптеките един продукт-казва се Одор екс-медицински обаче-прави се първо един курс от 10 дни-всяка вечер след изкъпване се напръскваш и на другата сутрин измиваш хубаво,после почиваш няколко дни и повтаряш-ефекта е много добър!Струва между 8 и 10 лв.
Цитирай

има в аптеките един продукт-казва се Одор екс-медицински обаче-прави се първо един курс от 10 дни-всяка вечер след изкъпване се напръскваш и на другата сутрин измиваш хубаво,после почиваш няколко дни и повтаряш-ефекта е много добър!Струва между 8 и 10 лв.

Не е така!
Цитирам от спрея:
"Три поредни вечери преди лягане подмишниците се напръскват,а на сутринта се измиват обилно са вода.След това лосионът се използва 1 път на 10 дни, а при нужда и по-често.
Спира изпотяването за 10-14 дни след едно напръскване."
Цитирай

София

опаа,сори,карах по спомени за тва,моля да ме извините! Embarassed
 Но въпреки всичко е добър продукт!
Цитирай

Препоръчвам търсачката!
Цитирай

по пътя на светлината

От години ползвам стик на Рексона....
Цитирай

София

И аз съм доволна от зелената ролка на Виши,ползвам я вече сигурно 5-6 години,друго не признавам Peace
Цитирай

САМО  bowuuЛейди спийд стик - ГЕЛ 24\7 Така запечатва и изсушава, че нЕма мърдане Whistling
Цитирай

Плевен

Рексона, Адидас, Нивеа, Фа...
Цитирай

...

Нивеа,Рексона, Фа има и още мнооого  Hug
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68266.0
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.