Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Препоръчайте ми нещо при изпотяване под мишниците,гледам по магазините има най различни  продукти но не знам кое от тях да си купя.Ще се радвам ако ми отговорите.

# 1
  • Stara Zagora
Най-често използвам Нивия,Дав,Рексона. Peace

# 2
  • София
Мила, има поне 20 теми по този въпрос. Пробвай с търсачката. Иначе по спомен, най-добри са отзивите от зелената ролка на Vichy, а аз лично в момента съм доволна от Стиковете на Rexona.

# 3
  • София
има в аптеките един продукт-казва се Одор екс-медицински обаче-прави се първо един курс от 10 дни-всяка вечер след изкъпване се напръскваш и на другата сутрин измиваш хубаво,после почиваш няколко дни и повтаряш-ефекта е много добър!Струва между 8 и 10 лв.

# 4
има в аптеките един продукт-казва се Одор екс-медицински обаче-прави се първо един курс от 10 дни-всяка вечер след изкъпване се напръскваш и на другата сутрин измиваш хубаво,после почиваш няколко дни и повтаряш-ефекта е много добър!Струва между 8 и 10 лв.

Не е така!
Цитирам от спрея:
"Три поредни вечери преди лягане подмишниците се напръскват,а на сутринта се измиват обилно са вода.След това лосионът се използва 1 път на 10 дни, а при нужда и по-често.
Спира изпотяването за 10-14 дни след едно напръскване."

# 5
  • София
опаа,сори,карах по спомени за тва,моля да ме извините! Embarassed
 Но въпреки всичко е добър продукт!

# 6
Препоръчвам търсачката!

# 7
  • по пътя на светлината
От години ползвам стик на Рексона....

# 8
  • София
И аз съм доволна от зелената ролка на Виши,ползвам я вече сигурно 5-6 години,друго не признавам Peace

# 9
САМО  bowuuЛейди спийд стик - ГЕЛ 24\7 Така запечатва и изсушава, че нЕма мърдане Whistling

# 10
Рексона, Адидас, Нивеа, Фа...

# 11
  • ...
Нивеа,Рексона, Фа има и още мнооого  Hug

# 12

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт