Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

София

на кухненски аспиратор? Мъжа ми попадна на нещо доста забавно, аз лично се смях през сълзи дълго време.
Надявам се автора да не се обиди, че пускам линк тук, но тези инструкции са уникални
Ето ги и тях

Приятно четене.
Цитирай

Варна

Определителният член е важен  35 35
Цитирай

София

Оле, олелееее,цвииииля от смях бе, хораааа, първо, членът влиза в качулката, после в смокинята!!!!! 35 35 35
Това ръководство, ако не е превеждано с АлтаВиста-аз съм трамвай.
Цитирай

София

Да, определено "инструкциите" са минали през програма за автоматичен превод, но  къде е Комисията за защита на потребителя, питам аз?
Цитирай

addicted to phone

Ха сега - спазвай инструкцията иначе 35 35 35
Цитирай

35 35 35 100 % е превеждано с онлайн транслатор. hahaha
Цитирай

Интересно обаче,че в началото и края все пак са преведени инструкциите,колкото да разбереш,че трябва да следваш инструкциите .Изводът за мен е,че нашия аспиратор изобщо не го използваме правилно, защото нито използвахме определителен член при инсталирането му, нито си сложихме качулките,а сезонът на смокините малко го изпреварихме Mr. Green
Цитирай

из дебрите на имагинерните стойности

Не е истина просто 35 35 35 - през цялото време бях убедена, че чета на чужд език. Интересно ми е какво мисли за разбираемите си инструкции вносителя на въпросния електроуред? Wink
Цитирай

MUC

35 35 35

Коментарът на приятеля ми - да им го преведат обратно на испански със същия транслатор и да им го изпратят...
Цитирай

35 35 35

Ето още нещо подобно.  Дали ще познаете за какво е Very Happy

Цитирай

Варна

Стига бе, тези хора пък дето отпечатват това недоразумение не четат ли?  Shocked
Цитирай

София

valal, да не е от кутия на пура?
Цитирай

Нееее, градински шезлонг Very Happy
Само цигарата какво трябва да я правим не разбрахме - да пушим или да не пушим Mr. Green
« Последна редакция: вт, 27 май 2008, 10:17 от valal »
Цитирай

Springfield, VA

Баси, напуках се по шевовете от смях, бе  rotfImao

А най-яки бяха коментарите на автора: "Смокиня.. кви смокини, кви качулки.. къде да си навра члена?hahaha

Явно тия инструкци са направени за такива като мен, дето изобщо не ги четат  Laughing
Цитирай

Етрополе

hahaha  rotfImbo
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора