Скайп връзка, прераснала в телефонна любов -

  • 4 782
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
според вас заплаха ли е за едно семейство?

# 1
  • Мнения: 671
Не,повод за празник е... smile3555

# 2
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Фабиа, любовта - телефонна, виртуална, със съседката отгоре и т.н - все си е любов.
Или, с други думи - всякакъв вид любов от интимен характер си е заплаха за семейството. Искам да кажа - ако се върти с човек, различен от партньора  Laughing В този случай, партньорът минава на заден план, а на преден излиза новата телефонна любов... пустото ново все е по-интересно, нали ... Макар, че колко е наистина любов - това е отделен въпрос, важното е, че клати лодката и огорчава ощетения партньор. 

Мисълта ми е, че нали тече дебат интернет-свалката изневяра ли е... и по скайп също... ми, изневяра си е, какво да е?
Но, така, без подробности, не знам какво друго да ти кажа... Сподели, ако искаш!


# 3
  • София
  • Мнения: 17 249
Не,повод за празник е... smile3555

Сладурана  hahaha hahaha hahaha Разсмя ме, Оморфис  Joy


Иначе по темата - ми да, моят брак така свърши, то все тая в скайп ли я сваля или в трамвая.

# 4
  • Мнения: 2 723
Иначе по темата - ми да, моят брак така свърши.

Mдам и моят Tired

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 972
Абе моят не, ама има мегдан за следващите:)
А иначе - за мен си е сериозен повод за безпокойство.

# 6
  • Мнения: 63
сигуран бях,но понеже другата страна твръди обратното,та исках да му кажа идруги мнения

# 7
  • Мнения: 2 723
Ooooooo, мила, моят мъж твърдеше, чд дори така сме си заздравявали семейството, защото той така се разтоварвал и после като се прибере бил спокоен  ooooh!

# 8
  • Мнения: 402
Ooooooo, мила, моят мъж твърдеше, чд дори така сме си заздравявали семейството, защото той така се разтоварвал и после като се прибере бил спокоен  ooooh!


ЕХ, ма тоя твоят е неоценен психолог според мене Thinking що не земе да напише 1 книга "Полезните страни на кръшкането или защо е добре да изневерявам,докато жена ми ме чака с детето вкъщи"  Close Дам, да идват тук и да се учат мъжете що е добре да изневеряват, за да се разтоварвали  smile3511 баси...

# 9
  • София
  • Мнения: 17 249
А пък при нас беше - само приятели. Как не мога да го разбера това??? Как мога да омърсявам чистото приятелство с такива порочни мисли???

# 10
  • Мнения: 2 723
Мдааа, при нас бяха просто думи, неозначаващи нищо.
Нищо съществено, разтоварване само...
Това било само виртуално, реалното било удома ooooh!
Докато не си легна съвсем реално с приятелката ми, но аз пък разбрах за тая работа витруално Whistling

# 11
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
сигуран бях,но понеже другата страна твръди обратното,та исках да му кажа идруги мнения

Това ми е "любима" тактика. Хванатият в крачка "психолог" изтърсва някакъв безумен аргумент и го повтаря толкова пъти, че жена му - далеч не чак такъв психолог - започва да се обърква. И тръгва да си сверява мнението. Пита, например, "Дали е нормално да се дразня, че мъжът ми кръшка, макар и по по-особен начин". И правилно! По-добре да се допита човек, вместо да се връзва на глупости от рода на "ама това е само емоционална връзка" или "правя го в името на семейството". (Разбирай - "толкова ми е непоносимо да съм женен за теб, че ми е нужен отдушник, трябва да ме разбереш, виж колко благородно те понасям" - с което допълнително вменява и чувство за вина). Е, това е един примерен сценарий.

Това е такъв нагъл и безсмислен аргумент, че човек освен да оглупее, като го чуе, друго не може да направи.
Моят опит показва, че на психолога не му пука от рационални аргументи, ако ще и от 9 кладенеца вода да му донесеш. Затова, да му се обяснява, че не е прав, е хабене на време и нерви.

# 12
  • Мнения: 2 723
на психолога не му пука от рационални аргументи, ако ще и от 9 кладенеца вода да му донесеш. Затова, да му се обяснява, че не е прав, е хабене на време и нерви.

 Joy
oххх, много си права

# 13
  • Мнения: 408
Скайпа и Айсикюто са виновни, предлагам да се направи петиция , за спирането им.  smile3513
Абе, който го засърби, ще му намери начина. Wink

# 14
  • Мнения: 446
Когато си обвързан с някой, за каква телефонна либоф става въпрос???
Ако има такава обаче според мен определено има ПРОБЛЕМ Wink

Общи условия

Активация на акаунт