Балсам за коса

  • 3 258
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 289
За мен балсамите на Пантен са най-добрите. Ползвала съм доста от люботитство, но като консистенция и действие Пантен ми харесва най-много. А още по-добър  е този в стария Кастинг, но за съжаление май не се продава извън боята. newsm78

# 31
  • Mонтана
  • Мнения: 413
аз пък след маска слагам пак шампоан и косата ми изглежда супер,правя го защото немога да си позволя последно да е маската все едно  не съм се къпала(много ми е мазна косата).

# 32
  • Мнения: 31
За мен балсамите на Пантен са най-добрите. Ползвала съм доста от люботитство, но като консистенция и действие Пантен ми харесва най-много. А още по-добър  е този в стария Кастинг, но за съжаление май не се продава извън боята. newsm78
Peace

# 33
  • Мнения: 1 336
Моята коса е мазна, като се изкъпя и на следващия ден ми е залепнала за главата. Макар че краищата пък са малко изтощени, защото съм на кичури. Слагам маски, но не ги слагам в корена, а само по дължината на косъма. Купувам си маски от фризьорката, най-често с плодови киселини или жожоба, защото не омазняват много. Има едни с пантенол, протеини, масла ..... много са ми тежки и косата ми залепва 5-6 часа след измиване. Ползвам и балсами защото не винаги мога да стоя 10-15 минути да подейства добре маската. Сега има и бързодействащи терапии и маски, може да пробвам някои. Затова питах за Garnier Fructis и на Avon има някаква Бързодействаща терапия за блясък. Иначе, когато имам време ми е най-яко да си сложа маска на косата и лицето (понякога и на други части от тялото), да си вдигна крачетата и да релаксирам към 20 минути.

# 34
  • Мнения: 136
Обикновено купувам Лореал.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 858
За много суха и изтощена коса - Интен рипеър на Лореал проф.

Иначе балсам, който много се доближава до този от стария Кастинг е:

# 36
  • София
  • Мнения: 2 271
На няколко пъти си оправям косата с маската Миозотис (червената). И я ползвам абсолютно всеки път, когато си мия косата, докато не свърши кутията. После обикновено косата ми става по-жива и си купувам някаква по-лека маска. Балсамите не ми вършат работа. В момента свършвам една кутийка маска Шаума, която е много лека, не омазнява косата, но не е като балсам.

# 37
  • Мнения: 263
Аз най-често ползвам на Elseve и балсамите и шампоаните, доволна съм. На Schauma също ми допадат.

# 38
  • Мнения: 1 925
Моята коса е много суха и до скоро ползвах балсам VO5 за суха и изтощена коса, но му спряха вноса. Ползвала съм какви ли не от евтини до скъпи и той ми допадна най-много. Та сега и пред стои въпросът с какво да го заменя  newsm78 Почти никога не са ми от една серия шампоана и балсама, въпреки че съм доволна и от шампоаните на VO5 Peace

# 39
  • Мнения: 2 388
Моята коса е много суха и до скоро ползвах балсам VO5 за суха и изтощена коса, но му спряха вноса.
Как го бях забравила. Добре, че ме подсети.  bouquet
Много бях доволна от тях, незнам защо спрях да ги ползвам. newsm78
Струва ми се, че ги видях в парфюмерията вчера.  Дали не са някакви изостанали, щом са ги спряли от производство?

# 40
  • Мнения: 125
Доволна съм от шампоана и маската на Phyto за много суха коса. A Phyto 9 задължително слагам,преди да си направя някаква прическа...за мен няма друг аналог на това.

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Какво е Фито 9  Embarassed

# 42
  • Мнения: 1 318
Аз по принцип ползвам шампоан и балсам на Лорвен (така се казва марката... не е известна, но пък качеството е много добро). Отделно сега не ползвам балсам, а само маска на Керастаз, за суха коса. Има ефект още от първия път.
Иначе майка ми беше във възторг от жълтата серия на Л'Ореал.

# 43
  • Мнения: 5 686
Крем за много суха коса,без отмиване!

# 44
  • Мнения: 59
Ползвам на Лореал от професионалната серия този,който е без измеване за боядисана коса.Доволна съм много.

Общи условия

Активация на акаунт