Бебета ЮНИ 40

  • 13 578
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 657
Хелоу!  Mr. Green

Ааа, има и юлски мами  Peace Ние пък си го искаме раченце, аз само се моля да мине 22 юни, пък след това когато иска да си излиза бебата  Crazy
Много е готина тая кошарка  Peace Бих я купила и аз ако условията го позволяваха..
И мен почти никой не ме проверява, ама най-много ме е яд на клюкарките от входа като заседнат на пейката отпреде и не може да мине човек без да питат или направят коментар  #Cussing out Колко бил голям корема ми и скоро щяло да се роди и незнам си какво още, и все питат какво ще бъде, а аз им казвам че незнам.. Отсега си представям деня на изписването как ще бъдат наредени долу и ще надничат да не изпуснат какво бебе носим  #2gunfire

Пък аз наааааай-накрая влязох в 9ти месец  Mr. Green
Хайде, чакаме добри новини днес!  Hug

# 76
  • Miami
  • Мнения: 412
Ехоо здрасти пак от мен  Simple Smile аз малко си дремнах, че нали не спах тази нощ.
margarete мерси за инфото за тапата   bouquet

И аз съм юлска мама, на 08.07. съм родена, обаче и аз искам моето бебче да е близнак  Mr. Green Татко ми  е роден на 19.06 и нали ще се казва на неговото име Герорги, та си мисля, че някъде около тази дата ще е добре да се роди  Mr. Green Ама когато дойде  Wink

Снимките на нашите бебоци са много сладурски  Simple Smile и на Вери също  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 616
На думата "некомпетентен" обратното е "компетентен" какво става обаче с думата "невежsmile3506 newsm62
ryan, на невеж, би трябвало да е свеж  smile3532

# 78
  • Miami
  • Мнения: 412
Пък аз наааааай-накрая влязох в 9ти месец  Mr. Green

Хм, mimchence ти си един ден след мен и си влязла в 9-я, пък на моята линийка съм още в 8-ми месец  newsm78 Хем съм си сменила датата на термина. Не че има кой знае какво значение де  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 5 713
И аз съм юлска мама, на 08.07. съм родена
Макйка ми е на тази дата. Simple Smile
Аз пък съм си наумила че на 08.06 ще раждам, на термина ми. Харесва ми числото.

# 80
  • Мнения: 15
Привет тумба4ета  Hug
Марвеле ,дано вси4ко е минало нормално ,4акаме новини  Hug
Вери много добре изглежда6 на снимките  bouquet
Аз сутринта ходих за последните изследвания(поне аз си мисля 4е са последни) Crazy.Много е горе6то при нас направо не се ди6а и на мен ми е едно уморено и сънливоо Crazy
abv,май пита6е за ставите на ръцете newsm78,мен си ме болят от доста време и продължава,ама какво да се прави
Мег,БЮТИ,благодаря за подкрепата и аз мисля да си кажа мнението по въпроса ,но дали 6те има кой да ме 4уе е отделен въпрос newsm78
Дари75,бебока ти е много сладък пу у пу  bouquet
ох 6тях да казвам не6то и забравих  Crazy
хайде до после моми4ета лек и усмихнат ден на вси4ки   bouquet

# 81
  • Мнения: 279
ryan, Благодаря ти за поясненията. Това за долното чекмедже не го знаех, ама не ме спира -ще извикаме дърводелец да сложи една дъска или там нещо да измисли. НА мен ми е много удобно, че е с решетки от всякъде, защото кошарката ще я сложим пред спалнята и за мен е важно да виждам бебчо от всички страни Grinning
Мен пък нещо не ме хваща дрямката. Таткото донесе декларацията за бащинство . Вече и с тая задача сме готови...
Аа,кошарката е 200 лв някъде, зависи според надценката Mr. Green Имат и матрачета от същата фирма, така че аз всичко ще си взема от тях!
Ох, днес ми е нещо много скучно. Почна вече много да ми писва с тая самота.Всеки е зает и си върши задачките, а аз стоя като неподвижно плондерче в стаята Confused

# 82
  • Мнения: 233
Привет и от мен. Аз само набързо да се запиша..

Нещо ми е гадно тези дни, явно от хормоните. Времето едно намусено. Все ми е уморено...
орхид, скъпа, бързо възстановяване ти желая и вярвам, че с малкия всичко ще е наред! Ти май си първото мамче, което роди нормално. И аз съм любопитка как мина.

Вас ви питат дали не сте родили още. А пък аз като кажа, че искам по-рано да се появи бебето и започват да ме убеждават, че не било добре, да съм си чакала термина и тем подобни бла-бла. Да, ама никой не ме пита как се чувствам и колко огромно (за моите размери) ще стане това бебе до термин... А и все пак искам нормално да раждам.

# 83
  • Мнения: 3 663
привет пак  Hug

били - при таня хубавото е, че вече 2 лета е все при бабите си
пращаме я още през юни, виждаме се по някое време за море и края на август я прибираме
в този ред на мисли, за нея не е нищо ново да не сме заедно, разбират се с бабите, обичат се, угаждат си на акъла и така Simple Smile
аз имам някакви скрупули по отношение на това как я гледа свекърва ми... но щом таня е добре и аз съм ок Simple Smile
чуваме се всеки ден по тел, разказва ми какво правят, къде ходят, пита бебето няма ли да се "родява" вече Simple Smile обаче ми е мъчно за нея повече от обичайното, може би защото нямам ясна концепция кога точно ще я видя Simple Smile
по тел гледам да звуча свежа и усмихната и само за хубави неща я разпитвам
иначе още от април сме й заобяснявали, че мама ще ходи в сф, за да чака бебето да се роди, а тя ще постои при баба и то детето си е свикнало с тази мисъл... де и аз да бях  Crazy
иначе виждам, че си в горна, като се приберем по онзи край след ражданията може да се видим някъде на местен терен Wink

за срещичка - на линия съм, само да не е в сряда следобед, защото ще ходя първо при едната си лекарка, а после при другата Simple Smile
иначе ще се радвам да се видим и запознаем на живо  Hug

самимами - по мои наблюдения децата понасят разделите мнооого по-лесно от нас  Wink а и при вас ще е за няколко дни, ако му стане евентуално мъчно на сами, ще го доведат да  те види  Hug

... Версията е, че много са и дълги краката за кошарата...
Laughing това много ми хареса  Laughing ако се наложи, мисля да изплагиатствам и да го използвам някой ден  Wink

катенце, на таня кошарата е абсолютно същата, но от по-светло дърво
много лека и удобна, здрава, решетката се издърпва нагоре и се маха, матракът се мести на три нива, супер лесно се сглобява и разглобява (ние нали само се местим из милата родина, та два пъти сме я разглобявали)
иначе като се сложи матрачето по-нагоре и наистина се получава дупка, но аз бях сложила обиколниците между матрака и чекмеджето и изглеждаше чудесно
дрешки долу не съм слагала, неудобно ми е да залягам всеки път за бодита, дрешките - в скрин Simple Smile
ryan - за стените от решетки - на мен лично пък точно обратното  Hug - предпочитам да са такива, защото никога не знам на коя точно стена от стаята ще лепна кошарата и как ще ми дойде да я завъртя
а пък с обиколниците си се получават "стени" и е веселко Wink

офиоли, аз много искам да родя на 6ти юни Simple Smile таня нали е на 11.11, сега искам и едно на 06.06 Grinning не че някой ме пита  Crazy

инчока - скорошно раждане от мен, аз направо лудвам при мисълта, че мога да изкарам до термин, ти как си, не знам Simple Smile

# 84
  • Мнения: 60
аз много искам да родя на 6ти юни Simple Smile таня нали е на 11.11, сега искам и едно на 06.06 Grinning не че някой ме пита  Crazy

Е то пък може ли така еднакво да си раждаме децата с теб. Славена е на 16.11.2004.
Аз сега с риск да си разкрия ветеранските години ще се включа  при майките-близнаци, чакащи бебета-близнаци. На моя мъж му бях казала, че по-късно от 35 не раждам. Е как го е сметнал не знам ама само с 2 дни закъсня. На 14.06. ставам на 35, секциото ми ще е на 16.06./ всичко да е наред разбира се/. Ама изглеждам по-младичка  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 279
Тони, мерси и за идеята с обиколниците Hug
То сигурно и аз няма да го ползвам това чекмедже. Най - много да складирам там нещо, което няма да се вади всеки ден. Иначе си имаме скрин и в него. То и без това като ще съм с операция едвали ще ми е удобно да се навежадм Grinning
Много ми е горещо, много ми е смотано. Вече изперквам. Пак продължавам да се оплаквам- повече няма обещавам!

# 86
  • Мнения: 24
здравейте Simple Smile мноого ми се спинка  Confused
Аз също съм на 6 юни ,и ми се иска и бебко да е близнаци.Офиоли аз съм си заплюла 17 или 18 юни Simple Smile
А щерката и таткото са везни -малката е на 4 окт,а мъжът ми на 5 Simple Smile
Ох моми4ета аз заминавам да спинкам,4е тая нощ не съм мигнала и сега съм като засреляна
Марвеле 4акаме новинките Simple Smile

# 87
  • Мнения: 3 663
обаче наистина трябва да се признае - голямо нашествие на близнаци в таз' тема Simple SmileSimple SmileSimple Smile
сега юни освен честитки за бебета, ще трябва и за рождени дни Simple Smile
само дано мъжете ви да не скип-ват подаръците по същата причина - че са ви подарили бебета  Blush шегувам се  Wink

аз пък съм една тиха рибка - в края на февруари Simple Smile

никлес, скорпитата много ги харесвам, не знам за теб Simple Smile това по повод каките Simple Smile

катенце - щеше да е хубаво да мога да ти покажа снимка, но са на пц-то в търново  Confused а като се прибера май вече ще е късно
но мисля, че можеш да си го представиш - вместо обиколника да върви от матрака нагоре се завързва от матрака надолу към чекмеджето Simple Smile

# 88
  • Мнения: 8
и аз май ще си дочакам термина Sad

Ние капарирахме в Piggy"s house креватче
http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=1850387&parent=4175, цвят бук, както и всичко друго необходимо за бебка. Когато родя само отива някой и взима всичко на готово и доплаща сметката разбира се Laughing
за да не се чудят таткото и бабите в последния момент, а пък не ми дадоха да си накупя всичко предварително, не съм суеверена изобщо, но като ти натъпчат главата с глупости и как да го направя напук?! newsm78
затова-така пак аз съм си избрала всичко.

# 89
Привет  Hug
Най- напред: ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ORHID!!!
Дари голям сладур е твоя Гошко!!!
Марвеле успех ти желая, да мине всичко много леко и после да ни пуснеш снимчици Wink
За легълцето, ми то май всички са такива като се вдигне положението на матрачето и отдолу се вижда всичко в чекмеджетата, на нашето също ще се вижда , но и ние си мислим да поставим за подложка под матрака нещо.Момичета ами, ако си купите например такова легло и отделно скрин къде ще си сложите повивалника? Аз искам от тези скринове дето са по широки обаче дълбо4ината им е по- малка и се чудя, ако взема повивалник къде ще го слагам? newsm78
А и друга чуденка имам: на колко градуса да пера дрешките на бебо,нищо не пише на етикетите.
Оказа се, че дори да съм суеверна ще трябва да си пера и гладя всичко сама ,щото свеки иска всичко да и приготвя предварително и да и кажа само вземи тая чанта и така, за да не обърка нещо,пък и като знам с майка кви са паники кво ли ще става....липса на всякаква организация.
Офиоли,що пък депресари аз  така да си харесах 23 юни, даже не си смених датата на термина( първо ми беше определен за 23, а после 22)

Общи условия

Активация на акаунт