От сутринта се чудя защо не мога да пиша отговор, а чак сега видях, че не съм си влязла с името и паролата Embarassed! Уж давам вход/завинаги/, но доста често трябва да влизам наново след новата организация на форумите!
Благодаря за идеите и линковете! Има доста полезни неща!
Умувах хиляди варианти и накрая се спрях на този : ще наемем обзаведен апартамент във Варна, в близост до морската градина за приятни разходки Wink.
И на мен Варна ми е слабост още от студентските години, но така и не успях да се преборя с предубежденията на мъжа ми относно почивка на Северното Черноморие Sad!
quote author=Bobka link=topic=29754.msg572964#msg572964 date=1118042351]
 Имам идея за едни лампи, които са за навън и отблъсквали гадините, но не знам колко са ефикасни. Някоя знае ли нещо за тях? Дали си струват? А дали нещо не са вредни?!
Цитат
Има такава у нас на двора, но не съм установила колко е ефикасна! При сблъсъка на комарите и пеперудите с нея, ми действа дразнещо непрекъснатото пукане!
Ще си носим мрежата за комари от кошарата, иначе на мъничкият при ухапване му стават ужасни пъпки. Аз също цялата подпухвам при ухапване /очи, устни/.Педиатърката не ни разреши да ползваме репеленти.

Приятна лятна почивка на всички!