Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Кьолн

Здравейте! Имам нужда да разбера как бихте постъпили на мое място. Много държах на съпруга си. Той беше моят най-добър приятел. Но преди да родя детето ни почина свекърва ми. И той стана друг човек. Все гледа да ме обиди. Абе постоянно караници.Но днес ми каза най -спокойно че не ставам за майка ,че не си гледам детето. А аз съм постоянно над него. Толкова ме заболя от най- близкия си човек да го чуя. Вече мисля да го напусна. Вие как бихте постъпили?Нямам при кого да отида. Сама с две деца. Предварително ви благодаря!
Цитирай

Galaxy 13197853088

Нещо спестяваш от общата картинка ...
Как така твоят любящ съпруг изведнъж си промени гледната точка към теб. То не става това като щракнеш с пръст.Какво е общото между теб и свекървата ти , че да го подчертаваш като основна причина?

п.с. а иначе ника ти е симпатичен, номисля се пише с двойно Л
Цитирай

Здравейте! Имам нужда да разбера как бихте постъпили на мое място. Много държах на съпруга си. Той беше моят най-добър приятел. Но преди да родя детето ни почина свекърва ми. И той стана друг човек. Все гледа да ме обиди. Абе постоянно караници.Но днес ми каза най -спокойно че не ставам за майка ,че не си гледам детето. А аз съм постоянно над него. Толкова ме заболя от най- близкия си човек да го чуя. Вече мисля да го напусна. Вие как бихте постъпили?Нямам при кого да отида. Сама с две деца. Предварително ви благодаря!

А защо трябва да отидеш при някого? Сама не можеш ли да си стъпиш на краката ? Намери си жилище и се изнеси сама с децата...
Помисли и се постави на негово място... ако твоята майка почине дали ще си първа писта и дали всичко ще ти е супер хубаво? Стига разбира се само това да е , което описваш ......
Цитирай

София

Лабрадоре, откъде знаеш за каква Мозила става въпрос?  Mr. Green
Сигурно има  някакви проблеми твоичкия, опитай да разбереш какви. Колко време е минало от смъртта на майка му?
Цитирай

София

И какво общо има смъртта на майка му с обвиненията към жена му в лошо майчинство? Скръбта си е скръб, но жена му не може изведнъж да се превърне в "неставане за майка".
Цитирай

Кьолн

Какво да кажа. Живеем заедно със свекитата. Но свекърва ми се разболя и съпругът ми го преживя много тежко. От както почина свекърва ми все е ядосан, недоволен. Не съм се справяла с нищо.Имам предвид домакинството.Почти не разговаря с мен, а да не говорим за интимности. сигурна съм че няма друга жена защото се прибира веднага след работа. Имам чувството че гледа сама да си замина да не ме гони. Ох много съм объркана извинете ме!. Знам че Мозила се пише с две л.
Цитирай

София

И какво общо има смъртта на майка му с обвиненията към жена му в лошо майчинство? Скръбта си е скръб, но жена му не може изведнъж да се превърне в "неставане за майка".

Има, има.. общо.
Цитирай

София

До колкото разбирам, със свеки не сте били в добри отношения и мъжът ти е заставал на твоя страна. Да но сега вече като я няма, той се чувства гузен може би и прехвърля цялата вина върху теб. Според мен някой трябва да разговаря с него за това, по възможност специалист, но с теб едва ли ще потръгне подобен разговор.
Цитирай

Тук всички са големи разбирачи
Къде пише че не са се разбирали със свекървата?
Цитирай

под голямата лоза

Има, има.. общо.
Ооооо, да. И то много...
Цитирай

И какво общо има смъртта на майка му ................................
Има, има.. общо.
Ооооо, да. И то много...
Мда, за мен също е очевидна връзката....
Цитирай

През девет форума в десети

Мозила, преди да почине свекърва ти, тя ли се грижеше за домакинството и децата?
Цитирай

София

Кое му е общото? Мислих, мислих, но не можах да намеря връзка.
Цитирай

Според мен стреса да загубиш близък човек е достатъчен, за да изперкаш поне временно. Отделен въпрос, че не е добре да си го изкарваш на най-близките, но обикновено става точно това за съжаление.
Цитирай

София

Не вярвам човек със задрав разум да очаква от съпругата си "сама да си отиде" бараба'р с двете си деца , едното от които на 3 месеца  Confused
От майка на бебе, също не би следвало да се очаква да върти кой знае какво домакинство, особено ако сама си гледа децата...
Напротив, тя има помощ за да прави това .... домакинство, деца / едното съвсем малко/ ... трудничко е  Thinking
Опитай се да разбереш от какво не е удовлетворена половинката ти и опитай да изгладите отношенията, ако се обичате, вярвам че ще изгладите недоразуменията !
Успех ! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора