Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 142 отговора

Варна

Как смятате да отпразнувате този ден.Ще купувате ли подаръци на децата, избрахте ли ги вече...................?
Цитирай

Сина ми има рожден ден тогава, а щерката и всички деца на тържеството ни винаги получават подаръче Smile
Цитирай

Разбира се,че ще има подаръци! present Какъв празник ще е иначе..?
Още не съм избрала,но има време.
Отпразнуването най-вероятно ще е на центъра-сладкарница,возене на количките...  ura
Цитирай

София-Лагера

В Южния парк Peace
Цитирай

Има ли нещо организирано в Южния парк? Ние вероятно ще сме в зоопарка, ако не измисля нещо по-интересно. newsm78
Цитирай

Ще отидем някъде на празник. Обикновено организират в парка и в един детски център.  Ще има и подаръче, и почерпка в сладкарница.  Wink
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Ще му купя люлка,не,4е разбира ама нали има празник Love
Цитирай

Бургас

Ще взема някояи грачка, още не съм решила каква.Той най много се радва на топки, но вкъщи вече сме заринати  ooooh! Ще му мисля  Smile
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Задължително.
Ще му взема играчка,може би хубав трансформер - кола, ще го заведем на картинг пистата да покара малко детските картинги, и после някъде другаде - където той пожелае.
Цитирай

Вече в моята си приказка...

О, да, ще има подарък, но не един. Сигурно по един от бабите, дядовците и от нас с баща му. Ще ходим и в един забавен детски кът, където ще се налудува на воля. Иначе какъв празник на детето ще бъде тогава...
Цитирай

Пловдив

Разбира се,че ще има подаръци.Голямата щерка даже си го е поръчала преди няколко месеца.но за малката направо не знам какво да измисля.и почерпки ще има и игра на воля.Дано само времето да е с нас.
Цитирай

UK, Harlow/София

Да, подарък избрахме.Аз може да съм в родилния дом тогава.Ще ги изпратя с баща му в Южния парк сигурно.
Цитирай

софия

стествено ,че ще има подарък/който вече е поръчан от малката newsm53/ кукла МАРИПОСА от детското барби-пепепудената фея.  party006и ще я заведеме да поязди кон в конната база преди банкя.умира за коне малката беладжйика. smile3540 baloni cook cookима и заведение там,такаче ще е супер.тя ще си поиграе а ние ще пийнеме по бира. beer
Цитирай

София- павлово

о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица
Цитирай

Подарък - не.
Но ще посетим организирано мероприятие, ще се повеселим, почерпим и т.н.

Проучваме дали някъде няма да има изява президента, защото след като синът ми го снима на 3-ти март и на 24-ти май, сега се е вманиачил на тема да го фотографира - него, и "червените войници с перата"  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 142 отговора