1-ви юни

  • 8 413
  • 142
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 1 830
 Как смятате да отпразнувате този ден.Ще купувате ли подаръци на децата, избрахте ли ги вече...................?

# 1
  • Мнения: 3 271
Сина ми има рожден ден тогава, а щерката и всички деца на тържеството ни винаги получават подаръче Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 201
Разбира се,че ще има подаръци! Gift Какъв празник ще е иначе..?
Още не съм избрала,но има време.
Отпразнуването най-вероятно ще е на центъра-сладкарница,возене на количките...  ura

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
В Южния парк Peace

# 4
  • Мнения: 3 720
Има ли нещо организирано в Южния парк? Ние вероятно ще сме в зоопарка, ако не измисля нещо по-интересно. newsm78

# 5
  • Мнения: 14 133
Ще отидем някъде на празник. Обикновено организират в парка и в един детски център.  Ще има и подаръче, и почерпка в сладкарница.  Wink

# 6
  • Мнения: 4 335
Ще му купя люлка,не,4е разбира ама нали има празник Heart Eyes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ще взема някояи грачка, още не съм решила каква.Той най много се радва на топки, но вкъщи вече сме заринати  ooooh! Ще му мисля  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 645
Задължително.
Ще му взема играчка,може би хубав трансформер - кола, ще го заведем на картинг пистата да покара малко детските картинги, и после някъде другаде - където той пожелае.

# 9
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
О, да, ще има подарък, но не един. Сигурно по един от бабите, дядовците и от нас с баща му. Ще ходим и в един забавен детски кът, където ще се налудува на воля. Иначе какъв празник на детето ще бъде тогава...

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Разбира се,че ще има подаръци.Голямата щерка даже си го е поръчала преди няколко месеца.но за малката направо не знам какво да измисля.и почерпки ще има и игра на воля.Дано само времето да е с нас.

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Да, подарък избрахме.Аз може да съм в родилния дом тогава.Ще ги изпратя с баща му в Южния парк сигурно.

# 12
  • Мнения: 370
стествено ,че ще има подарък/който вече е поръчан от малката newsm53/ кукла МАРИПОСА от детското барби-пепепудената фея.  party006и ще я заведеме да поязди кон в конната база преди банкя.умира за коне малката беладжйика. smile3540 baloni cook cookима и заведение там,такаче ще е супер.тя ще си поиграе а ние ще пийнеме по бира. beer

# 13
  • Мнения: 2 584
о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица

# 14
  • Мнения: 4 841
Подарък - не.
Но ще посетим организирано мероприятие, ще се повеселим, почерпим и т.н.

Проучваме дали някъде няма да има изява президента, защото след като синът ми го снима на 3-ти март и на 24-ти май, сега се е вманиачил на тема да го фотографира - него, и "червените войници с перата"  Simple Smile

# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Дария имаше рожден ден преди два дена и сега е зарината с подаръци, всички желания са изпълнени и не знам дали ще купувам подарък, но забавления ще има - в Морската градина най-вероятно. Много ми хареса идеята  на ivafara за коня, но не се сещам във Варна къде бих могла да я заведа да язди - това би било страхотен подарък.

# 16
  • Мнения: 639
Ние ще празнуваме на плажа и извън града,някъде на по дивашко място,може би към устието на Ропотамо.Ще се съберем с още едно приятелско семейство с деца.За децата ще има изненади, които ще измислим през тази седмица/дребни играчки и лакомства/Мдам стига да е хубаво времето и да не ни изиграе лоша шега с някой дъжд или буря. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 370
Дария имаше рожден ден преди два дена и сега е зарината с подаръци, всички желания са изпълнени и не знам дали ще купувам подарък, но забавления ще има - в Морската градина най-вероятно. Много ми хареса идеята  на ivafara за коня, но не се сещам във Варна къде бих могла да я заведа да язди - това би било страхотен подарък.
dahlia,ако имате във варна конна база,неможе да няма подобна услуга а имнно да дават с/у заплащане деца да яздат.попитай.тук в нашата конна база има едно заведение обширно и пригодено за семейства с е деца,т.е има поланка на която да играят и едно обградено място където си плащаш детедо ти да поязди.1лв на обиколка е.има един мъж,който води коня и дава на дечицата да го галят и да му се радват.и при това родителите имат пълна видимост към всичко.аз съм много доволна а и дещерями каза ,че иска пак да отидеме.значи и на нея и е харесало.  bouquet

# 18
  • Мнения: 536
Няма да има подаръци. Поне не играчки. Заринати сме. Ще сме цял ден навън обаче - зоопарк, патиланци, цирк, а може и на Витоша да се качим.

# 19
  • Мнения: 4 292
Мислим да го заведем на увеселителен парк. Ще се зарадва.

# 20
  • Мнения: 1 561
Да си призная не се бях замислила, но май е време. Подарък ще измисля, няма начин.Но ми се ще и още нещо, интересно и за нас, че напоследък  все ремонти, писна ми от това ежедневно тичане за нещо.

Хареса ми идеята за конната база, никога не съм била и аз на такава.
Но  незнам къде е, чакам инфо от вас мами.

Благодаря

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Ще и купя обръч, от доста време иска, и ще я заведа на организирано мероприятие
по случай празника, после ще се почерпим някъде.

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ще ходим в Зоопарка с приятелчетата.
 Каката пожела ново колело и вече го получи,малката не е казала нищо и се чудя какво да и избера. Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 14 660
Мерси за идеята за обръча  bouquet

Конната база е точно преди началото на Банкя, само че, не откъм езерото на Суходол, а след института Пушкаров

# 24
  • Мнения: 2 090
Ще отидем някъде на празник. Обикновено организират в парка и в един детски център.  Ще има и подаръче, и почерпка в сладкарница.  Wink
Точно така смятаме да протече и нашият детски празник Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 447
Подаръци купуваме всяка година и тази не мисля да пропуснем.Ще ги водим на зоопарка и след това почерпка.
Дъщеря ми чака с нетърпение празника/нали получава от всички подаръци/.

# 26
  • Мнения: 7 821
Денят по традиция си е техен, ще ги заведем на цирк или куклен театър, после на сладкарница и в парка. Мислех тази година да идем на пикник на Витоша, но не съм го обсъждала с мъжа ми още ще видим. Колкото до подаръците, нещо малко ще вземем най-вероятно.

# 27
  • Мнения: 4 970
И в КОмо ще има организиран празник с програма Peace.На сайта има инфо

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Какво ще има в Южния парк?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 230
Мисля да я заведа да поязди пони в Южния или в Борисовата градина. Още е малка за сладкарници, затова ще я повозя и на лодка ако иска. Мислите ли, че Зоологическата градина е подходяща за детенце на 1,10г? Притеснявам се да не се изплаши от големите животни. Аз лично избягвам да ходя там, защото ми мирише лошо и ме заболява главата, ама заради нея отивам.

# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да подарък ще има. Решили сме да му вземем надуваема кола - нещо смесено между пояс и лодка (с дупки за краката), та докато се наканим да идем до борсата с плажни стоки, то ще дойде 1юни и май ще е това подаръка Thinking

# 31
  • Мнения: 14 654
Няма да има подарък, може да му купя някоя книга, макар че на 24 май му купувах по повод празника. Не ми се ходи в зоопарк или детски клуб, защото на 1 юно по традиция е претъпкано и не се издържа. Някъде, където няма да има много хора ще отидем.

# 32
  • Мнения: 386
До Dahlia: Конна база има във Виница. 5 лв беше половин час, но 1 юни е неделя и => ще е много натоварено. Добре е да си сигурна, че детето ти иска да се качи на кон, моите например се дърпат.

# 33
  • Мнения: 4 784
Подарък мисля да не му купувам, защото още е много малък, не се сеща, има си предостатъчно играчки и каквото и да му поднесеш, задържа вниманието му за не повече от 5 - 10 минути в най-добрия случай. Ще отбележим празника като го заведем на детско тържество.

# 34
  • Мнения: 1 931
Ние още се колебаем между Зоопарка и Южен парк.

# 35
  • Мнения: 370
мами,ето ви малко снимки от ресторантчето до конната база ,зада придобиете някакво впечатление.дано съм в помощ.разгледайте ги ,има снимка и на заведението,но несъм снимала цялата градина и масите за да ви е пълна представата а само малка част и най  вече коня smile3521
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/163883/cat/500/ppuser/4678

# 36
  • Мнения: 1 561
Ау, ама те са си големи конете, моята сигурно няма да посмее.Но идеята ми се струва добра.
Благодаря и за снимките!

# 37
  • Мнения: 21
Здравейте мами! Simple Smile Знаете ли дали общината ще организира парти тази година и къде? За сега ние сме поканени от "Торакс" за първи юни от 13ч., където сме родени. Вие иматели други идеи?

# 38
  • Мнения: 937
о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица

какво ще е това детски град - не съм чувала ако знаеш кажи подробности.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 576
И аз ще се отчета с някаква играчка и цял ден май ще обикаляме атракционите на Южния парк. По радио NJOY тече реклама, че ще правят парти на площадката им, но май беше след обяда. Но то в Южния си има бая развлечения, само джоба да е пълен! Wink

# 40
  • Мнения: 4 371
Купих му книга онзи ден, това ще му е подаръка.
Мисля да го заведем на празника на радио ФМ+, обаче някой ако ми каже къде е тая Коколандия ooooh!

# 41
  • Мнения: 110
Купих му книга онзи ден, това ще му е подаръка.
Мисля да го заведем на празника на радио ФМ+, обаче някой ако ми каже къде е тая Коколандия ooooh!
"Коколандия" е в източната част на Борисовата градина. Много близо е до входа от към квартал "Изток". Дано да съм ти била полезна. И ние на там сме се ориентирали към "Коколандия"

# 42
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти, Ола!

# 43
  • Мнения: 654
колко е хубаво че има толкова много родители които ще празнуват.ние също ще ходим на тържество и ще пускаме балони.ще ги наречем за различни неща,ще запишем послания и ще ги пуснем.

# 44
  • Мнения: 2 584
о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица

какво ще е това детски град - не съм чувала ако знаеш кажи подробности.

това е адреса с. Бистрица,  ул. Шопско хоро №1
на 1.06 е откриването

# 45
  • Мнения: 3 720
Още малко подробности? Praynig
Като напр. с какво се ходи до там, какво представлява този град, нещо като увеселителен парк ли е?
Мерси!  bouquet

# 46
  • Мнения: 2 584
Още малко подробности? Praynig
Като напр. с какво се ходи до там, какво представлява този град, нещо като увеселителен парк ли е?
Мерси!  bouquet
и аз не знам точно, не успях да отида преди седмица, пиши на dante тя ще ти каже повече, беше ми писала с какво мога да стигна до там ама не се сещам сега
ето и профила http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=51450

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ние ще отидем може би в Южния парк или някъде където има организиран празник.  Подаръкът е избран отдавна кукла -Winx

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 19:46 от ivben

# 48
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
и на мен ми е интересно, дали ще има някъде нещо забавно , но за по-големи дечица....в някой парк, пред НДК, или....някой да е чувал нещо newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 39 756
За празнуване още не знам. Може би ще се разходим някъде. Дияна си избра подаръци.

# 50
  • Мнения: 266
Май ще ходим във зоологическата градина,ако пък има нещо пред НДК ще сме там.А за подаръци,още не знам ,може и да има.

# 51
  • Мнения: 3 634
о да ще има и подарък и почерпка, ще я заведа на откриването на детски град в Бистрица

какво ще е това детски град - не съм чувала ако знаеш кажи подробности.

това е адреса с. Бистрица,  ул. Шопско хоро №1
на 1.06 е откриването

Моля ви, мами! Не откривам детски град, а сдружението се казва "Детски град". Откриваме скромен парти клуб и разбира се всички са поканени, но мащабите ни не са като на големите клубове в Сф. За местните е вълнуващо защото освен 2 детски площадки няма друго, но не можем да се мерим с празненствата в Комо, Южния парк и т.н.  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
Моят син периодично ме води да му купувам подаръци, така че "подарък" е нещо обичайно, не се свързва с някакъв празник.

И по атракциони ходи редовно, но ако има някакво организирано мероприятие, с особено настроение, което се различава от делничното, бих го завела.

Хъм, съвсем бях забравила за 1 юни.

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за него вече съм купила.
За нея, все още не, но имам идея.
Ще се веселим нейде... Нямам точна дестинация... където те пожелаят.

# 54
  • Мнения: 114
още не сме избрали подарък, но има време. то,милото(на 1,10г)най се радва на тез джуджавки дето духаш и правиш балони(с веро)-така че сме лесни Joy
някой от мамите дали знае в Северния парк ще има ли нещо???днес започнаха(в едно заведение)да правят пързалки,люлки и пр., но тържество ще има ли (че на 24 освен бира за мамa и тати нямаше никаква тържественост!!!)

# 55
  • Мнения: 2 208
Подарък няма да купувам, защото имаше скоро рожден ден и получи страшно много подаръци, повечето от които все още не са отворени.
Всяка година за 1 юни нашата община прави празник за децата в кварталния парк. Та преди обяда ще се радва на тази програма, пък след обяда ще решим допълнително - според настроението и желанието му.  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 686
Моят син е на три и половина и мисля да му взема колело или нещо надуваемо за игра навън. Иначе сме или на партито на ФМ+, или в Зоопарка. Канени сме и на рожден ден на bTV, което означава добре организирано и готино парти, така че още се чудим.   Grinning

Много се чудя обаче за колелото - откъде, какво. А и не можах да намеря някаква скорошна тема във форума по въпроса. Някой може ли да ми помогне?

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 11:35 от mili

# 57
  • София
  • Мнения: 632
Още нямам никаква идея какво да им вземем.Каката веднага каза че трябва цял ден да я слушаме и може да поиска играчка да и купим. Simple SmileСъс сигорност ще прекараме деня навън (дано само времето е хубаво).

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз се моля времето да е хубаво, а подаръкът е вече поръчан-кукла winx.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние миналата година направо я заведохме в магазина сама да си избере, избра си:
1. количка за пазаруване - 4-та количка поред у дома,
2. едно магаренце Йори - сигурно 100-тната плюшена играчка,
3. поредния сервиз за готвене и сервиране

колкото и да я убеждавахме, че има предостатъчно от тези неща, не се отказа, нарая таткото отсече "Ами може и да са поредните боклуци, ама детето е доволно и щастливо, а всъщност това е целта ..."

Сигурно и сега ще направим така, и ще я заведем някъде за развлечение, може би в Южния парк.

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Още не съм решила, но съм предупредила мъжа ми че ще ни е семеен ден и трябва да ни заведе някъде  Grinning Ще сме навън, а подаръка ще го изберем тримата.

# 61
  • Мнения: 9 814
Обещала съм да я заведа до "Джъмбо" да си избере сама.
Най-вероятно ще е поредното Барби.

# 62
  • Мнения: 152
Чудех се къде да заведа дъщеря си на 1 Юни и видях,че нищо не е писано по този въпрос.Затова реших да пусна такава тема.

Вие къде мислите да водите вашите деца на празника?

# 63
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
запазил съм детски кът за една торба деца.

# 64
  • Мнения: 1 666
Нямам кой знае какъв избор - по люлки и пързалки! Ще има и подарък естествено.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 020
Аз ще я заведа на куклен театър да гледа "Малкият принц", след това да се почерпим и после да поиграе някъде.

# 66
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Момичета, от днес пред Била в Младост 1 има цирк! Мисля си че на моята дъщеря ще и  хареса да го посети за 1 юни Heart Eyes

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ние ще сме в някой парк, надявам се да са организирали нещо за децата. Ако ли не ще се наиграе поне на воля. Подарък ще има естествено.

# 68
  • Мнения: 14 133
И ние ще сме парк.   Sunglasses  И подарък ще има.  Wink

# 69
  • Мнения: 5 401
Най-вероятно ще бъдем в парка, но има и малка вероятност да излезем извън София една прилична компания деца.  Simple Smile Каби вече си получи подаръка - слънчеви очила, но ще му купим още един - раничка, тъй като от другата седмица е ученик.  Grinning

# 70
  • Мнения: 8 999
За моите деца всеки ден е първи юни, та смятам да си спестя бутането и блъскането всред обезумели тълпи, жадни за забавления, и да прекараме един спокоен ден с игри на открито в кварталната градинка.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 421
Ние с малкият ще бъдем пред НДК - ще има някакви забавления за деца. Вокалната група на сестра му ще пее там(без щерката, че е на зелено училище).

# 72
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Дария имаше рожден ден преди два дена и сега е зарината с подаръци, всички желания са изпълнени и не знам дали ще купувам подарък, но забавления ще има - в Морската градина най-вероятно. Много ми хареса идеята  на ivafara за коня, но не се сещам във Варна къде бих могла да я заведа да язди - това би било страхотен подарък.
Има такава услуга и в Екопарк-а, но не зная колко струва. Валентина много иска да язди кон, но мисля, че все още е дребничка , макар и на 5 е висока 103 см. Евентуално някъде може Пони да поязди, но тя държи на кон Simple Smile

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Още не съм решила, но съм предупредила мъжа ми че ще ни е семеен ден и трябва да ни заведе някъде  Grinning Ще сме навън, а подаръка ще го изберем тримата.
И аз така!  Peace
Само дето ние сме четирима!  Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 1 228
Ние няколко пъти минали години сме пробвали какво ли не: Зоопарк, детски клубове, Макдоналдс, Южен парк, НДК... Навсякъде е такава навалица точно на този ден, че никога не сме успявали да се вредим и да влезем или сме плували в море от хора без да стане нищо интересно  Crazy  Явно си трябва резервация, иначе остават спомени от блъсканица  Confused
Затова този път - извън София, на село за два дни, евентуално там ако нацелим нещо Simple Smile Още повече, че с малкия нещата се затрудняват допълнително...

# 75
  • Мнения: 3 929
Засега мисля да му купим подарък и да го заведем на Банкя, да му купим сладолед, балон и да си поиграе на въртележката и другите забавления в градината там.

# 76
  • Мнения: 3 423
Ще стартираме серията от почивки за лятото на 1-ви .
Ще сменим обстановката.Иначе живеейки до Южния сме всеки ден там на влакчетата,колите,въртележките и ако сме пак там няма как детето да усети празничното.В Зоопарка,клубчетата също сме постоянни посетители.
То си е и проблем това с пренаситените деца,към които мисля принадлежи и моето ,как да усетят празниците.
Ето и играчка вече не знам ,каква няма и каква би го впечатлила.

# 77
  • София
  • Мнения: 9 464
Не знам, къде ще сме, но със сигурност знам вече къде няма да сме.

Няма да сме в Южният парк, особено пък на 1-ви юни!  Naughty
Последно време тоа е станал най-гнусавият и  пренаселен парк.
А толкова го обичах навремето, когато всичко беше тихо и спокойно и човек, наистина можеше да се наслаждава на разходката си.  Wink
Сега се е превърнало в една сбуирщина на продавачи и всякакви лапачи.
Мизерен асфалт и купища хора и деца, едва разминаващи се помежду се-осонбено в съботно-неелните дни.
Колела, бордове, рикши....
последният път щяхме да си изгубим децата там в тая навалица.
Не искам да си мисля, какво ще бъде там на 1-ви юни!  Naughty

Няма да сме и на така чаканият цирк.
Заради цените на билетите.
Сега проверих цените -от 10лв на горе. Средно хубавите места са по 14 лв.., за децата са по 6лв.
Сами смятайте, за 4 членно семйство, какъв празник ще е!
Възмутена съм!!! Crossing Arms

Моите деца ще получат по един подарък от сърце от мама и тати и сладолед в допълнение.  Grinning
Мястото-ще го измислим.  Peace

# 78
  • Мнения: 230
Перфектният първи юни според моя син ще е:
1. "Марсел тойс" - на пет мин. от нас са. Познава какичките и си има любими играчки за разглеждане. (програма и прочие само ще му пречат Simple Smile)
2. "Арена" - да обиколи всички маси, да се качи и подруса на всички столчета. Да се повози на ескалаторите и асансьора. Но е задължително той да натиска копчетата.
3. МОЛ - а - пак ескалатори и асансьори, може да покара количките в "Пикадили" и да побибибка и задължително Макдоналдс в МОЛ - 10 мин ядене, а после.....тичане между маси и хора с табли. Просто няма по-голям кеф от това.
Накрая ако сме били добрички може да се съгласи и да го полюляме на "ежедневните" люлки.
Като компромисен вариант ще ни отпусне игра на катерушките в Борисовата градина, но само ако отидем и се върнем пеша Naughty. Това метрото и трамвая са просто страховити неща.

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 5 451
На този празник винаги я извеждаме на разходка на някое место, за което знаем, че ще и хареса. Тази година в службата на съпруга ми са казали, че ще организират на 1. юни празник за децата на всички работещи там. Все още не зная къде ще бъде и как ще е организирано тържеството, но се надявам да и хареса.

# 80
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
На този празник винаги я извеждаме на разходка на някое место, за което знаем, че ще и хареса. Тази година в службата на съпруга ми са казали, че ще организират на 1. юни празник за децата на всички работещи там. Все още не зная къде ще бъде и как ще е организирано тържеството, но се надявам да и хареса.

Супер! Не е лошо и другите фирми да почнат да действат по европейски! Много хубав празник Ви пожелавам!

# 81
  • Мнения: 1 807
Не знам, къде ще сме, но със сигурност знам вече къде няма да сме.

Няма да сме в Южният парк, особено пък на 1-ви юни!  Naughty
Последно време това е станал  и пренаселен парк.
Не искам да си мисля, какво ще бъде там на 1-ви юни!  Naughty

Няма да сме и на така чаканият цирк.

Моите деца ще получат по един подарък от сърце от мама и та ти и сладолед в допълнение.  Grinning
Мястото го измислим.  Peace

Абсолютно на същото мнение съм  Simple Smile
Определено знам местата където няма да съм.
В зоопарка също няма да сме.
Подарък ще има.
Място - най-вероятно в Борисовата или някой от моловете и МакДоналдс  Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 17 591
Не съм го избрала, но със сигурност ще му купя подарък!!!!!

# 83
  • София
  • Мнения: 14 660
Малеее, Макдоналдс Sadминалия първи юни се редих два часа в този на Орион. Опашката се виеше по тротоара, ама като се тръшна празнуващатата Mr. GreenЗатова тази година ще ги заобикалям отдалеч, та да не се присеща за тях.

# 84
  • Мнения: 4 841
Питах снощи сина ми къде иска да отидем, изредих няколко алтернативи, но човекът отсече, че иска на китайски ресторант.
Та окончателно това ще е.

# 85
  • София
  • Мнения: 95
Нашият татко ни каза,че от фирмата,в която работи е организирано празненство в Борисовата градина,Коколандия на 1 юни от 11 часа!

# 86
  • Мнения: 60
някой случайно да знае дали няма нешто организирано и в град Варна

# 87
  • Мнения: 11
Аз  писах вече и другаде и ще се повторя, но ние май ще ходим от 12 часа в Практикер Люлин. Знам, че и в другия ще има същото парти /ама за майчетата от провинцията не съм много сигурна, ако искате проверете/.. Ще карат колела децата, а може и на майка им да й излезе късметът и да спечели колело..няма само те да се забавляват Sunglasses 

Честит 1ви юни мамчета Crazy Crazy

# 88
  • Мнения: 7 947
Ние ще сме с две приятелски семейства в зоопарка - списание АЗ ДЕТЕТО /ако не бъркам името/ има рожден ден и ще прави празник. Не че заради това отиваме - просто Яни си умира от кеф там - тича на воля и се радва на животинките - колкото и малко да са останали...
П.П. А защо в Практикер newsm78

# 89
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
За Варна знам това:
ПФОЕ Мол/31/05/2008 от 16:30 часа ще има организирано мероприятие с "Като Лъвовете"
За 1/06/2008 чух, че ще има детски концерт на входа на Морската Градина мисля, че към 11 часа. Обикновено и на Раковината има нещо организирано след обяд.
Моят подарък ще е енциклопедия-детска разбира се, Валентина обича да знае всичко  Laughing

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Малеее, Макдоналдс Sadминалия първи юни се редих два часа в този на Орион. Опашката се виеше по тротоара, ама като се тръшна празнуващатата Mr. GreenЗатова тази година ще ги заобикалям отдалеч, та да не се присеща за тях.
Joy Joy Joy Това е било нещо кошмарно. И аз бих заобикаляла.

# 91
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
П.П. А защо в Практикер newsm78
поради същата причина, правят тържества и в ЦУМ и в МОЛ-овете - привлича се клиентела...
ПП:В ЦУМ празника започва от 11 и е отзад в градинката  Wink

# 92
  • Мнения: 480
ПП:В ЦУМ празника започва от 11 и е отзад в градинката  Wink

Да, аз ще заведа детето там. Надявам се да е по-кротко за да може дечка да се забавлява Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 2 686
Сутринта ще ходим пред Двореца на децата. Ще има понита, изложение на кучета, концерт и още доста работи. И миналата година бяхме там, малкия много се радва. За следобед още не сме решили. Купили сме малък подарък, защото големите ще са на следващия ден, когато е рожденик.

Ето къде могат да се видят мероприятията послучай 1-ви юни в доста градове в страната: http://deteto.info/pages/01.06.08.htm

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тинтири-Минтири благодаря за информацията. От тук все ще изберем нещо само времето да е хубаво.

# 95
  • Мнения: 1 364
Да, вече си избра подаръци за 1 юни и за рожд. си ден Grinning

# 96
  • Мнения: 4 195
Тинтири нали двореца на децата на Стамболийски и Конст. Величков
или този, който е преди Зоопарка Rolling Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 2 686
На Стамболийски и Конст. Величков е.

# 98
  • Мнения: 1 807
ПП:В ЦУМ празника започва от 11 и е отзад в градинката  Wink

Да, аз ще заведа детето там. Надявам се да е по-кротко за да може дечка да се забавлява Peace

Ммм дааа, и за там се замислям..

# 99
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ще празнуваме с торти и подаръци bowuu  chef

# 100
  • Мнения: 480
Ммм дааа, и за там се замислям..

Да заформим група?  Grinning

# 101
  • Мнения: 1 004
Moми1ета, знаете ли дали в патиланци ще има нещо на 1ви или предния ден?

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Патиланци
4 безплатни театрални постановки
Концерти – 12:30 и 17:30 ч.
Детски вокални групи и балет
водещ Бате Енчо
Забавни състезания с големи награди
Детска дискотека

# 103
  • Мнения: 1 004
Къде го прочете това?
Аз в сайта им видях само за деца от домове че ще има програма..

А....видях!

# 104
  • Варна
  • Мнения: 2 378
някой случайно да знае дали няма нешто организирано и в град Варна

В Максим по пътя за Делфинариума, политическа партия организира празненство за децата. С клоуни, балони, торта, почерпка. Час - 11.30. На разположение ще са и общинскате съветници, които ще отговарят на въпроси поставени от майките. Поканени са всички!

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 22:49 от sea woman

# 105
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За Варна

1 Юни 2008 г.:

час: 10.00           
място: Плажа до Първа буна
Детски спортни състезания на плажа.

час: 10.00 – 18.00           
място: Сцена “Раковина” в Морската градина
По повод Международния ден за защита правата на децата детски спектакли ще представят Артцентър “Арлекин”, Балет “Красная”, Детски танцов ансамбъл “Зорница” и Фолклорен театър “Родина”.   


# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ще празнуваме с торти и подаръци bowuu  chef
и ние така Peace

# 107
  • Мнения: 37
Каня всички мами  и техните малчугани които живеят в Редута на парти с диско,клоун и балони  bigdance2Мястото-градинката на ул.Иларион Драгостинов и ул.Атанас Узунов.Веселбата ще продължи час и половина и е комплимент от ресторанта там за вас и вашите деца.ОЧАКВАМЕ ВИ!

# 108
  • Мнения: 154
С подарък вече съм се снабдила (поредния трансформер и книжка за Франклин). За съжаление, оказа се, че книжката вече я имаме...ама те толкова много станаха, че им изгубих края... Confused А за мероприятието още се чудя. Искам да се получи истински празник и от всички предложения, имайки предвид голямата блъсканица, която ще е навсякъде утре, се колебая между зоопарка, Патиланци и НДД.

# 109
  • Мнения: 131
Обръщам се към пловдивските мами: моля дайте предложения за празнуване в Пловдив, че сме запецнали и нищо не можем да измислим с моичкия... Tired

# 110
Ние сме поканени да празнуваме в клиника "Торакс" Tada.Детското парти там започва в 13 часа.С няколко мами сме заформили групичка и  дано си изкараме добре.

# 111
  • София
  • Мнения: 97
В дадения линк за програмата на 1 юни за Южния парк пише само "детски празник". Някой случайно да има информация какво точно ще включва празника, защото ни е трудно да изберем къде точно да отидем утре? А за цирк Балкански утре дали няма да има някакви намаления за деца, че ние сме много  Grinning  ?

# 112
  • Мнения: 480
Каня всички мами  и техните малчугани които живеят в Редута на парти с диско,клоун и балони  bigdance2Мястото-градинката на ул.Иларион Драгостинов и ул.Атанас Узунов.Веселбата ще продължи час и половина и е комплимент от ресторанта там за вас и вашите деца.ОЧАКВАМЕ ВИ!

Ами това е до нас!  Hug

Благодаря за поканата и от колко часа?

# 113
  • София
  • Мнения: 2 181
А за цирк Балкански утре дали няма да има някакви намаления за деца, че ние сме много  Grinning  ?

Незнам за намление,но каква опашка имаше.......Аз чаках половин час и не ми издържаха нервите.Според мен и местата свършиха,поне хубавите.Честно казано на мен 18лв много ми се виждат Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 37
За мамите в Редута-11.30 до 13.00.

# 115
  • Мнения: 480
Благодаря! Това градинката на пицарията ли е? Бившото "Куцото куче"?  newsm78

# 116
Всяка година за 1 юни нашата община прави празник за децата в кварталния парк. Та преди обяда ще се радва на тази програма, пък след обяда ще решим допълнително - според настроението и желанието му.  Simple Smile
А коя е "Вашата" община? И къде обикн. правят празника?

# 117
  • У нас
  • Мнения: 304
Честит празник на всички малки и големи сладури!!!!!!!!!  bigdance2

# 118
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Знаете ли до колко часа ще работи зоопаркът днес?

# 119
  • Мнения: 7 947
Дано не си отишла там - такава лудница беше - че съжалих, че сме отишли... Sad
Място за паркиране - забрави
Опашка още на входа - 20 минути
Влизаш вътре - животните се изпокрили от жегата - а там където се разхождаха в клетките - толкова хора, че въобще не можеше да се доредиш
На кафетата - опашка, на която чакахме 1.2 ч!!!
За капак - заваля дъжд
На изхода - пак опашка
Абе отвратително беше, а забравих да спомена, че всички роми се бяха изсипали там - и основно мургави муцунки и циганска реч се чуваше...

# 120
  • Мнения: 7 821
Ние изкарахме супер в Зоологическата, обаче отидохме в 9 и половина сутринта  Wink.
Паркирахме без проблем, все още нямаше много хора, успяхме да видим животни, участвахме в шоуто пред понитата и по живо по здраво се измъкнахме към 11 и половина, когато талпите прииждаха.
Вярно е, че имаше роми, както и деца от домовете, а и организирани екскурзии с автобуси (предполагам от провинцията), но и те имат право да се повеселят, нали?

# 121
  • Мнения: 4 371
Всяка година в Зоопарка е ужасно пренаселено, свеки живее на тази улица. Но като няма много места на които човек да отиде, не се учудвам.
Язък, че затвориха София Ленд Crossing Arms

# 122
  • Мнения: 7 947
Ние изкарахме супер в Зоологическата, обаче отидохме в 9 и половина сутринта  Wink.
Паркирахме без проблем, все още нямаше много хора, успяхме да видим животни, участвахме в шоуто пред понитата и по живо по здраво се измъкнахме към 11 и половина, когато талпите прииждаха.
Вярно е, че имаше роми, както и деца от домовете, а и организирани екскурзии с автобуси (предполагам от провинцията), но и те имат право да се повеселят, нали?
Завиждам ви благородно Wink
Разбира се, че всички имат право - но нямат право да те блъскат и бутат, да ти зяят на циганси и да те пререждат на опашките!!! Не съм расист или нещо подобно - дразни ме обаче манталитета им!!!

# 123
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ееее ,не е така,страхотно си изкарахме в Зоопарка.
 Аз пък не мога да разбера родителите,които си водят децата към 11:30-12,точно в най-големите жеги. ooooh!
 Бяхме там в 9:30 беше мнооого спокойно,месат за паркиране колкото искаш.Нямаше никой на касата,влязохме си веднага.
 Животните тъкмо бяха излезли и бяха доста игриви.
 Хора почти нямаше.Децата тичаха на воля,бяхме с няколко приятелчета.
 Към 11 започна някакво представление и седнахме да го гледаме,но на дечковци бързо им омръзна и си тръгнахме.
 На входа беше ужас,огромни тълпи хора и дъъълга опашка.
 След това седнахме да почерпим децата.
 Тогава заваля,преместихме се вътре и играта продължи.
 Прибрахме се към 16 часа.
 Всички бяхме  доволни от празника. Peace

# 124
  • Мнения: 7 947
Кое не е така newsm78
Това, че вие сте отишли рано и сте изкарали хубаво - ОК, аз споделям при нас как се получи...
За ранните часове - предпочитам детето ми да се наспи до колкото иска и тогава да го изведа, а не да го будя - затова отидохме по-късно Wink
П.П. Къде вътре се преместихте и играта продължи?

# 125
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Бяхме седнали в една сладкарница навън.
 След като заваля влязохме вътре,хора почти нямаше.
 Персонала нямаше нищо против децата да тичат и беснея,напротив радваха им се.
 След като спря те пак излязоха,но родителите си останахме вътре и само ги наблюдавахме. Peace
 Не ги будя рано.Децата ми имат нормален режим като за тяхната възраст.
 Вечер си лягат в 21:00 часа и в 8 сутринта са се наспали,гототви да беснеят. Crazy

# 126
  • Мнения: 7 947
Каква сладкарница в зоопарка...нещо съм пропуснала явно?
Но и да бяхме намерили сладкарница /???/ - пак не бих останала с малкия - защото на едно място трудно би застанал повече от 2 минути...
Да не мислиш, че моето има ненормален режим като за възрастта си  Crazy - но не го будя, преди само да е станало! Не че трябва да обяснявам...

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 12:12 от viliko

# 127
  • Мнения: 1 561
В Борисовата градина беше същия кошмар.
Дълги опашки пред всяко кафенце. За балон чакаш след 30 души.
Много хора, колелата ще те отнесат на моменти.
Накрая се доредих до балон и като ми казаха 6 лв ми призля.Бих ги дала, но не и за нещо, което ще  се спука след малко .Доредих се и за сладолед и Сок в малка кутийка- сока  3 ЛЕВА.
Кожодери, е може ли такова безобразие на празника на детето.Не ги разбирам търговците.Няма никакъв контрол .....

# 128
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Казах,че сме си тръгнали и сме отишли да почерпим децата. Mr. Green

# 129
  • Мнения: 7 947
Добре де, хем сте си тръгнали, хем сте видели тълпите - тогава кое от казаното от мен "Не е така" newsm78

# 130
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Добре де, хем сте си тръгнали, хем сте видели тълпите - тогава кое от казаното от мен "Не е така" newsm78

 Ами прочети внимателно,като си тръгвахме имаше огрооомна опашка и тълпи с хора чакащи да влязат.
 Изхода и входа са на едно място. Crazy

# 131
  • Мнения: 7 947
Ееее ,не е така,страхотно си изкарахме в Зоопарка.
 
Първо изходите/и входовете/ са два!
Второ - аз също говоря за безумните тълпи...
Кое да чета внимателно?
И "Кое не е така"...

# 132
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
В Борисовата градина беше същия кошмар.
Дълги опашки пред всяко кафенце. За балон чакаш след 30 души.
Много хора, колелата ще те отнесат на моменти.
Накрая се доредих до балон и като ми казаха 6 лв ми призля.Бих ги дала, но не и за нещо, което ще  се спука след малко .Доредих се и за сладолед и Сок в малка кутийка- сока  3 ЛЕВА.
Кожодери, е може ли такова безобразие на празника на детето.Не ги разбирам търговците.Няма никакъв контрол .....


В Борисовата градина на нас ни продадоха балон за 5лв. - явно кой както хванат на варианта. Във вр с липсата на какъвто и да е контрол:

-един чичо, продаващ пуканки #2gunfire по мръсни и черни ръце скоро не бях виждала!!! Клошарите пасти да ядат!!! Пуканките падат и в/у банкнотите и стотинките и се слагат отново в поредното пликче. Няма дори омазана картонена бележка с цената, нито уточнение сладки ли са или солени;
-по едно време до градинката с пързалката-слон мина група Кришнари или както и там да се наричат. Един боен татко си съблече тениската, за да демонстрира мускули и се нахвърли да ги бие с изрази от рода "измет мръсна". Наблизо имаше полицай, който кротко се почесваше, явно му беше жега. Гледката беше стражна "украса" на детския празник;

Единственото, к ми направи добро впечатление - до езерото детските клатещи се съоръжения за 1-ви юни бяха безплатни.

И миналата година бяхме в някаква блъсканица в МОЛ-а, та за догодина мисля да се съберем родители на 10-ина дечица и овреме да запазим клуб или да ангажираме аниматори.

# 133
  • Мнения: 1 807
По-добре не водете този безмислен спор  Praynig
Нека всеки сподели как е изкарал, хубаво, лошо, с усмивки, с рев, защо трябва да се задълбава с неща от сорта - колко входа има зоопарка и кой в колко часа е отишъл и в коя сладкарница за 5лв. е ял торта....

Ние пък, ходихме на 31ви в зоопарка и също отидохме рано (не съм си будила детето  Mr. Green, само стана) и нямаше почти никой, имаше също празник, защото откриваха нова детска площадка. Вярно че повечето животни ги нямаше, но на детето му хареса. А даже и по ТВ то ни даваха вечерта  Simple Smile Спокойно се разходихме 2 часа там и отидохме с рейсчето 102 на МакДоналдс.

А за вчера като ви чета, какво е било в тия паркове, направо съм горда със себе си  Mr. Green
Отидохме в ЦУМ и веселбата беше на ниво с подаръци, танци, игри и много балони  Simple Smile

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 14:15 от Gigi

# 134
  • Мнения: 4 371
Ние в Коколандия изкарахме добре, нямаше тълпи. Празника на ФМ+ почваше от 11, но бяхме там в 10.30. Имаше страшно много награди и промоции, малкия си тръгна с шоколади Киндер, купичка на Хип, разтворими напитки, две големи негови снимки(ще ги вземем в сряда) и ужасно много балони.
Там е за малко по-голми деца като че ли, но ние не скучахме в никакъв случай Simple Smile

# 135
  • Мнения: 1 561
Е, ние тръгнахме към Южния парк, но ни се обадиха, че племеницата ми ще танцува в Борисовата градина, но като стигнахме там, се оказа , че било в коколандия, и докато я намериме, се отказахме.Никой не знаеше за нея, дори чичко полицай не ни помогна много.А то било на следващата отбивка, а ние сме завили на парвата.и така, за което съжалявам много, щом е било по- спокойно.

# 136
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не се заяждам,просто казвам,че тълпите и навалицата бяха доста по-късно.
 Сутринта си беше спокойно и децата наистина добре се забваляваха.
 Ама изказвания от рода на "Не ходете в Зоопарка,ужас,кошмар..." и т.н ме дразнят. Peace
 

# 137
  • Мнения: 2 208
Всяка година за 1 юни нашата община прави празник за децата в кварталния парк. Та преди обяда ще се радва на тази програма, пък след обяда ще решим допълнително - според настроението и желанието му.  Simple Smile
А коя е "Вашата" община? И къде обикн. правят празника?
Нашата община е Подуене, а парка е "Герена".
Изкарахме си страхотно. Нямаше навалица. Всичко си беше мирно, кротко и спокойно. Детето си умря от кеф да се вози на влакче, бесня си по пързалкине на музикално оформление  Mr. Green (щото той не може да седи мирно на едно място и да гледа какво се случва на сцената).

В Борисовата градина на нас ни продадоха балон за 5лв. - явно кой както хванат на варианта. Във вр с липсата на какъвто и да е контрол
При нас имаше дори балони за по 7 лева.  Money

# 138
  • Мнения: 7 947
Не се заяждам,просто казвам,че тълпите и навалицата бяха доста по-късно.
 Сутринта си беше спокойно и децата наистина добре се забваляваха.
 Ама изказвания от рода на "Не ходете в Зоопарка,ужас,кошмар..." и т.н ме дразнят. Peace
 
Че кой е казал "Не ходете в зоопарка"??? А дори да го е казах - какво толкова - всеки си казва мнението! Аз обаче наистина съм разочарована и леко ядосана от там и повече по празници - никога в зоопарка Naughty!
Ако знаех за Герена - щяхме да дойдем - защото точно там бяхме на гости Sad

# 139
  • Добрич
  • Мнения: 5 451
Ние си прекарахме добре. От службата на съпруга ми бяха наели от 10.00 ч. едно заведение с детски кът и аниматор. Той забавлява децата с развлекателни игри, в които могат да се включат деца на различна възраст. За малките имаше освен почерпка и подаръци. За родителите само почерпка. На дъщеря ни и хареса.  От предната вечер направихме заедно и изпекохме фигурки от солено тесто, а вчера след следобедното спане ги оцветявахме. Сутринта у дома и подарихме една голяма и дебела книга с много картинки и приказки и слънчеви очила. Когато я попитат какво ти подариха мама и татко отговаря " Очила " и въобще не се сеща да спомене книгата. Вечерта обаче в леглото четохме от новите приказки.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 14:26 от Вела

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ние бяхме в Борисовата градина. Още от входа започваше рекета. Всички деца имаха балони . Е наредихме се за балонче, нали е празник. Цените бяха между 6 и 8 лева. Ние си избрахме уинкс и беше голяма радост. Детето започна да тича по алеите, но изведнъж си изпусна балона... ooooh!причерня ми. Започна една драма, която не мога да я опиша. Решихме, че е празник и няма да го разваляме, върнахме се за нов балон, но тези от нашите бяха свършили..голям проблем. За да и отклоня вниманието решихме да се повози на пони. За 2 обиколки 2 лева. Добре ама за тези 2 обиколки чакахме 1 час, после на влакчето и там половин час. Направо слънчасах. Решихме да влезем навътре където са пързалките и люлките. Бяхме компания и децата си тичаха по алеите а на нас ни се искаше да поседнем, но забрави. И на площадките беше пълно. За да се пуснат на пързалката опашка . Взехме решение,. че ще потичат малко и ще поиграят и заминаваме да се черпим. След като похапнаха, но вече извън Борисовата градина започна една игра, ние бяхме поседнали вече и бяхме доволни. Празникът ни приключи към 7 часа, изкарахме си добре, нооо този балон не се забрави Sad Детето след толкова забавления, вечерта си се натъжи отново за пустият балон. Какви ли не приказки измислих за балона, но... той нейният балон избяга...защо точно нейният..

# 141
  • Мнения: 6 206
И миналата година бяхме в някаква блъсканица в МОЛ-а, та за догодина мисля да се съберем родители на 10-ина дечица и овреме да запазим клуб или да ангажираме аниматори.

Пригответе си много пари - на първи юни хонорарите са много по-различни, плюс че някои ангажименти са договорени още с коледните.
Тогава се работи за големи фирми, супермаркети, вериги... И някой да затвори клуба си на първи юни - това ми звучи абсурдно, освен ако не е някой абсолютно не в час.
Първи юни е моят кошмар, не мога да се начудя защо точно тогава хората се сещат, че имат деца.
На мен не ми трябва ден да си прекарам добре с детето ми и да го забавлявам истински.

# 142
Аз съм на 12 години (утре ставам на 13 .4.6.08.)
моите родители ме заведоха в Коколандия.Там имаше една благотворителна томбола в коята ние участвахме купихме три билета .Само един от билетите беше печеливш.Спечелихме 2 сока .Беше много инересно.

Общи условия

Активация на акаунт