Как и с какво миете тоалетната си?

  • 5 608
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
с Доместос или Меглио  Peace

# 16
  • Мнения: 512
С Доместос или Медикс,случвало се е и с белина и обезмаслител.Накисвам от вечерта и на сутринта търкам с четката и с гъбичка,слагам си ръкавици.Това е.

И аз така. Веднъж седмично търкам и мивките и плочките наоколо с Циф най-често.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
През ден с Медикс, веднъж седмично слагам Бреф и с четката.

# 18
  • Мнения: 2 388
На самата тоалетна чиния има сложена кошничка.
Всеки ден обливам с Медикс.
Веднъж седмично изчиствам с друг препарат, който ползвам за цялата баня,

# 19
  • Мнения: 1 305
Чакай сега, тоалетната не се мие туко така. Първо трябва специална екипировка - ръкавици, водолазен костюм и шнорхел. След това се набавят нужните хигиенни материали - гъби, четки, почистващи препарати, патета с дълга човка и подходяща консистенция. Първо се навлича въпросната екипировка, след което се гмуркате вътре и започвате старателно да извършвате масажни движения върху повърхността на тоалетната чиния с помощта на гъбата, предварително обработена със съответния препарат. Да се подходи с повишено внимание върху всички силно нагънати релефни форми. След обработката с гъбата се покажете на повърхността, за дълбоко поемане на въздух и продължете с нанасянето на препарат тип тоалетно пате, със силни геноцидни свойства. Преди нанасяне на въпросния препарат, моля внимателно прочетете инструкцията на опаковката. След тази процедура, може временно да свалите костюма и да използвате свободното време за едно бързо кафе, цигара, простиране на прането или някоя друга свободно избираема дейност. Не е желателно да използвате почивката за правене на маникюр, педикюр или друга козметична операция, тъй като ефектът няма да бъде траен, предвид последващите действия по почистване на тоалетната. След приключване на паузата, чиято продължителност зависи от написаното на опаковката на тоалетното пате, моля навлечете отново костюма и пристъпете към търкане на вътрешната част на тоалетната чиния, с помощта на четка с дълга дръжка и твърд косъм. Финалът на почистването се състои от натискане на копчето/дърпане на въженцето на тоалетното казанче и старателно изплакване на всички външни и вътрешни зони на тоалетната с маркуч, пароструйка, може с душ, а при неналичието на гореизброените - с кофи или легени с вода. Уверете се, че сте изплакнали старателно и няма остатъци от препаратите, особено по външните зони на тоалетната чиния и дъската. С помощта на моп или друго попивателно средство отстранете остатъците от вода в района на местоположението на тоалетната. Използвайте суха гъба/кърпа/кухненска ролка, за отстраняване на остатъците от вода по тоалетната чиния и дъската. Търкайте до блясък. Честито! Почистването е завършено успешно.
 
Препоръчително е, към измиване на тоалетната да се пристъпи, след като се уверите, че скоро няма да бъде използвана от лица със стомашни проблеми, освен ако въпросното действие не е възприето от вас като хоби.


П.П. Моля, горното упътване да не се разглежда като ирония отправена към някого, просто авторката се намира в лигавия си период.

# 20
  • Мнения: 2 388

П.П. Моля, горното упътване да не се разглежда като ирония отправена към някого, просто авторката се намира в лигавия си период.

Лигав и многословен. Mr. Green Събра ми се погледа, докато го прочета. Laughing

# 21
  • Мнения: 591
Циф или Доместос...както повечето явно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 306
С Бреф или Доместос, каквото съм купила.Случвало се е и с Роли да търкам, и обикновенна Белина съм ползвала.Много зависи в момента в какво финансово положение съм.
    Peace 

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
От вътре с Доместос - гел, капака на тоалета с Бреф - спрей, антибактериален.
Чистя го през ден-два. В самият тоалет се мъдри гелчето на Доместос, което изплаква след всяко пускане на водата.

# 24
  • Мнения: 122
... аз почти не ходя до тоалетна...  Whistling

# 25
  • Мнения: 4 916
С Доместос.
А откакто Руска ме светна миналата година да използвам четката, вместо гъба и ръкавици, направо пея докато мия  Mr. Green

А външната част на тоалетната съм я причислила към фаянсовата част на помещението и подлежи на друг режим на почистване.

# 26
  • varna
  • Мнения: 676
Доместос или Бреф.

# 27
  • Мнения: 682
Циф или Доместос - 1-2 пъти седмично. С леко влажна микрофибърна кърпа се полират страхотно душа и мивката.

# 28
  • Мнения: 211
С Medix , четка и без особено желание . Когато има нужда .

# 29
  • Мнения: 1 671
С Циф, Доместос и най-обикновена белина. Мия тоалетните на 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт