«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

ћнени€: 29
ƒайте ми иде€ за н€какъв лесен и бърз крем за торта с готов блат?
Ѕлагодар€  Hug
÷итирай

ћнени€: 141
ѕудинг на ƒр …откер. јко е ванили€ може да добавиш плодове - пресни или сушени, ако е шоколад - €дки и настърган черен шоколад.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 993
—метанов... упуваш си от сладкарската сметана(със захар дето е) и си € разбиваш...ѕосле както ти душа иска си оформ€ш тортичката...јз бих € направила с €годи...ћммммм,ще всема да спретна и аз една.... hahaha hahaha hahaha
÷итирай

ћнени€: 7 477
ћо€т любим е заквасена сметана и течен шоколад 50/50  Crazy
–азбъркваш ги и мажеш.  Laughing
÷итирай

ћнени€: 300

ј този крем хубав ли става защото искам отдавна да го пробвам. иселичък ли става или .....
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 621
ј този крем хубав ли става защото искам отдавна да го пробвам. иселичък ли става или .....

зависи каква сметана ще ползваш , но аз си мисл€ че с данон става най-вкусно
÷итирай

ћнени€: 639
јз прав€ с готов блат, една много лека торта и е подход€ща за сезона.’арчи се много у нас. Laughing
Ѕлата го режа на две с конец.¬ купа забърквам една кофичка кисело мл€ко с 1ч.ч. захар/пудра/,един лимон изцеден и настъргана кора от него.¬зимаш едната половина на блата ,с вилица го надупчваш тук там и заливаш върху порестата му страна с половината от сместа,заливаш по малко и изчакваш да поеме .ќтгоре се нареждат плодове пожелание,с €годи става разкошно ,с банани винаги е сполучливо.—лед това лепваш други€т блат ,но след като и него си го набучила преди това с вилицата.¬ останалата смес слагаш 1,2с.л. какао и заливаш и втори€т блат.“р€бва да се поеме ц€лата смес.Ќай отгоре можеш да декорираш с бита сметана или със заквасена,плодове,настърган шоколад или да поръсеш с какао само.¬арианти много,от теб зависи и вкусовете на семейството.¬ажното е след това тази торта да отлежи поне 6ч. в хладилник,след това става разкошна.ќсобено през летните жеги.
÷итирай

ћнени€: 7 477

ƒобав€й шоколада постеленно и го опитвай докато ти допадне на сладост Laughing
÷итирай

ћнени€: 6 134
тук съм писала рецепта за торта с готови блатове. —тава много хубава, мисл€, че н€ма да съжал€ваш.

÷итирай

ћнени€: 5 771

“ова е интересна иде€ и доста лесно за изпълнение Peace
÷итирай

там н€къде

ћнени€: 320
ћоже да стане и с домашен крем и орехчета отгоре, а може и настърган шоколад   Peace
÷итирай

анада

ћнени€: 629

зависи каква сметана ще ползваш , но аз си мисл€ че с данон става най-вкусно
«а √ергьовден правих 2 торти с крем от заквасена сметана. ≈дната реших да е шоколадова - 50 на 50 заквасена сметана и течен шоколад. ƒругата  - заквасена сметана и изстинал крем нишесте ягода+малко пудра захар. ¬ магазина реших да куп€ 2 вида сметана, понеже б€х пробвала всички други, но не и на ƒанон. ћина празника и на следващи€ ден шоколадовата торта беше с гадно лигав крем. ѕосле се сетих, че ми се е случвало като подквас€ мл€ко със закваска от кис. мл€ко ƒанон, да ми се получи така - полученото кис. мл€ко се точи от лъжицата, иначе на вкус е същото, но само като го вид€ и ми се от€жда Sick.
» вече не купувам нищо на ƒанон. Ќищо, че е прехвалено тук и там, за мен продуктите с тази марка не са хубави.  Peace
÷итирай

ƒобрич

ћнени€: 2 179
 огато бързам и н€мам време за сложен крем слагам на тортата сметана на растителна основа с или без плодове. ѕреди по средата € мажех с купен течен  шоколад, а сметаната слагах отгоре. ¬ече изб€гвам продуктите с какао и остана само сметаната. “ортата става много вкусна ако се сиропира с подсладено сварено пр€сно мл€ко.
÷итирай

¬ "ћј√»я » ЋёЅќ¬"

ћнени€: 2 001
 рем от цедено кисело мл€ко със захар и какао.Ќ€ма нужда да се сиропират блатовете.ќтгоре € поръсвам с какао. ойто € е опитал,казва,че прилича малко на тирамисуто.—тава фантастична.» бързо.
÷итирай

на границата

ћнени€: 323
Млечен/Ванилов/Жълт крем (под различни имена се среща).     Тортата става лека и вкусна. Ако добавиш банани между блатовете и като поръсиш с орехи, става страхотно.

1 литър прясно мляко, 300 г захар (или на вкус), 4 яйца, 150 г брашно, ванилия.

А ако към този крем добавиш сметана накрая, става страхотия!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора