Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

у нас

Едно въпросче, ако може някой да ми каже ЗАЩО newsm78
Вчера реших да сваря млякото в тефлонов съд и двата пъти загоря на дъното и се образува една коричка? Защо? В друг вид съд това не се получава newsm78 Коричката се махна много лесно, точно както показват по рекламите. Но не разбирам, защо след като е с незалепващо покритие и не е залепнало, защо се образува коричка???
Цитирай

Пловдив

Ей това и аз го наблюдавам, ама никога не съм се питала защо  Thinking
Цитирай

Гърция

Преди да изсипеш млякото,намокри съда.Така не би трябвало да загаря Wink.
Цитирай

newsm78Нали уж за това е тефлоновото покритие за което плащаме толкова или пак ни играят както винаги...?
Цитирай

София... с надежда за преселение.

И при мен така става... може би е някаква реакция на тефлона към млякото... все едно се "блокира" против загаряне Confused Very Happy
Цитирай

у нас

Преди да изсипеш млякото,намокри съда.Така не би трябвало да загаря Wink.
Ще пробвам следващия път (вторник)  newsm78
Наистина и двата пъти (5 литра на два пъти ги варих) съда беше сух. За втората доза като го измих и го забърсах. Пък и когато мия нещо тефлонаво много се кефя как капките вода веднага падат и не остава нищо по съда  Crazy
Цитирай

у нас

Ей това и аз го наблюдавам, ама никога не съм се питала защо  Thinking
Много интересно ми стана, защото никога не ми е загаряло мляко така (като изключим многото пъти, в които го изкипявам докато преглеждам форумите  Embarassed) В петък за първи път реших да пробвам в тефлоновата тенджера и .... изненада  newsm78

newsm78Нали уж за това е тефлоновото покритие за което плащаме толкова или пак ни играят както винаги...?
Всичко друго става супер, но за млякото определно се изненадах  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.