Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юни 2005, 09:55 ч.

За TEFAL и прясното мляко

• 663
  • 6
  •   1
Отговори
  • у нас
Едно въпросче, ако може някой да ми каже ЗАЩО newsm78
Вчера реших да сваря млякото в тефлонов съд и двата пъти загоря на дъното и се образува една коричка? Защо? В друг вид съд това не се получава newsm78 Коричката се махна много лесно, точно както показват по рекламите. Но не разбирам, защо след като е с незалепващо покритие и не е залепнало, защо се образува коричка???

# 1
  • Пловдив
Ей това и аз го наблюдавам, ама никога не съм се питала защо  Thinking

# 2
  • Гърция
Преди да изсипеш млякото,намокри съда.Така не би трябвало да загаря Wink.

# 3
 newsm78Нали уж за това е тефлоновото покритие за което плащаме толкова или пак ни играят както винаги...?

# 4
  • София... с надежда за преселение.
И при мен така става... може би е някаква реакция на тефлона към млякото... все едно се "блокира" против загаряне Confused Grinning

# 5
  • у нас
Преди да изсипеш млякото,намокри съда.Така не би трябвало да загаря Wink.
Ще пробвам следващия път (вторник)  newsm78
Наистина и двата пъти (5 литра на два пъти ги варих) съда беше сух. За втората доза като го измих и го забърсах. Пък и когато мия нещо тефлонаво много се кефя как капките вода веднага падат и не остава нищо по съда  Crazy

# 6
  • у нас
Ей това и аз го наблюдавам, ама никога не съм се питала защо  Thinking
Много интересно ми стана, защото никога не ми е загаряло мляко така (като изключим многото пъти, в които го изкипявам докато преглеждам форумите  Embarassed) В петък за първи път реших да пробвам в тефлоновата тенджера и .... изненада  newsm78

newsm78Нали уж за това е тефлоновото покритие за което плащаме толкова или пак ни играят както винаги...?
Всичко друго става супер, но за млякото определно се изненадах  newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт